Couple result search

DateCompetitionCoupleRank
2020-09-28 Restart Low Cost Cup 2020 - Ml…
Dospělí-B-LAT
Jesionka Vojtěch & Jesionková Eliška
Taneční a sportovní klub… (CZ)
1 / 4
18 F (76 F3)
2020-09-27 Taneční festival TK GRADACE 20…
Jun-I-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
9 / 15
8 (160)
2020-09-27 Taneční festival TK GRADACE 20…
Jun-II-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
13 / 14
1 (161)
2020-09-27 Taneční festival TK GRADACE 20…
Jun-I-D-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
7 – 8 / 11
3 (4)
2020-09-27 Taneční festival TK GRADACE 20…
Jun-II-D-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
9 / 11
2 (6)
2020-09-27 Taneční festival TK GRADACE 20…
Dospělí-B-LAT
Jesionka Vojtěch & Jesionková Eliška
Taneční a sportovní klub… (CZ)
1 / 6
22 F (58 F2)
2020-09-27 Taneční festival TK GRADACE 20…
Dospělí-B-LAT
Gába Ondřej & Moravcová Eliška
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 6
1 (43)
2020-09-20 Moravskoslezská taneční liga 2…
Jun-I-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
1 / 6
22 (146)
2020-09-20 Moravskoslezská taneční liga 2…
Jun-II-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
6 / 10
6 (152)
2020-09-20 Moravskoslezská taneční liga 2…
Dospělí-D-STT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
3 / 5
7 (34)
2020-09-20 Moravskoslezská taneční liga 2…
Jun-II-D-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 6
1 (1)
2020-09-20 Moravskoslezská taneční liga 2…
Jun-I-D-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
8 / 8
0 (1)
2020-09-20 Moravskoslezská taneční liga 2…
Dospělí-C-LAT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 3
11 (23)
2020-09-20 Moravskoslezská taneční liga 2…
Dospělí-B-LAT
Gába Ondřej & Moravcová Eliška
Taneční a sportovní klub… (CZ)
7 / 8
1 (42)
2020-09-13 Velká cena města Kojetína 2020
Dospělí-D-STT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 8
5 (27)
2020-09-13 Velká cena města Kojetína 2020
Mládež-B-LAT
Verner Jakub & Stiborská Natálie
Taneční a sportovní klub… (CZ)
13 – 14 / 15
1 (5)
2020-09-13 Velká cena města Kojetína 2020
Dospělí-C-LAT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
7 / 8
1 (12)
2020-09-13 Velká cena města Kojetína 2020
Dospělí-B-LAT
Jesionka Vojtěch & Jesionková Eliška
Taneční a sportovní klub… (CZ)
3 / 12
16 F (36 F)
2020-09-13 Velká cena města Kojetína 2020
Dospělí-B-LAT
Gába Ondřej & Moravcová Eliška
Taneční a sportovní klub… (CZ)
9 / 12
3 (41)
2020-09-13 Velká cena města Kojetína 2020
Dospělí-B-LAT
Verner Jakub & Stiborská Natálie
Taneční a sportovní klub… (CZ)
10 – 11 / 12
1 (6)
2020-08-30 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 20…
Jun-II-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
8 / 15
9 (124)
2020-08-30 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 20…
Jun-II-E-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
6 / 16 D
12 (206)
2020-08-29 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 20…
Dospělí-C-LAT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
9 / 11
2 (11)
2020-08-29 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 20…
Mládež-B-LAT
Verner Jakub & Stiborská Natálie
Taneční a sportovní klub… (CZ)
13 – 16 / 20
4 (4)
2020-03-08 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-D-STT
Neděla Jakub.Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 13
12 (142 F4)
2020-03-08 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-D-STT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
8 / 13
7 (22)
2020-03-08 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-C-LAT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
6 / 11
7 (9)
2020-03-08 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-B-LAT
Neděla Jakub.Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 9
19 F (91 F3)
2020-03-07 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Jun-I-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 9
19 (108)
2020-03-07 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Jun-II-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
4 / 9
7 (115)
2020-03-07 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Jun-I-E-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 11
21 (173)
2020-03-07 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Jun-II-E-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 11
21 (194)
2020-03-07 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-D-STT
Neděla Jakub.Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
1 / 19
37 F (130 F4)
2020-03-07 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-D-STT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
14 / 19
5 (15)
2020-03-07 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-C-LAT
Lares Vojtěch & Hromadová Veronika
Taneční a sportovní klub… (CZ)
9 – 10 / 12
2 (2)
2020-03-07 Jarní pohár ASTRA Praha 2020 -…
Dospělí-B-LAT
Neděla Jakub.Uwe & Neuwirthová Magda
Taneční a sportovní klub… (CZ)
3 / 16
22 F (72 F2)
2020-01-12 Velká cena města Brna - postup…
Dospělí-B-LAT
Jesionka Vojtěch & Jesionková Eliška
Taneční a sportovní klub… (CZ)
11 – 12 / 15
3 (20)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-I-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
1 / 12
28 (89)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-II-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 12
22 F (132 F)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-I-E-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
3 / 13
19 (152)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-II-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
4 / 12
10 (90 F)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Mládež-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
7 / 7
0 (132 F)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Mládež-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
7 / 10
3 (93 F)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
4 / 10
8 (109)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-D-STT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 6
1 (110)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
10 / 14
6 (73 F)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-C-LAT
Gatnar Hynek & Hrudíková Denisa
Taneční a sportovní klub… (CZ)
5 / 10
7 (80 F)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
2 / 6
16 (60)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-E-STT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
6 / 7
1 (61)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-E-LAT
Polášek Jakub & Gebauerová Barbora
Taneční a sportovní klub… (CZ)
4 / 8
6 (120)
— dancerank.cz