Dancerank.cz is no longer maintained.

Couple result search

DateCompetitionCoupleRank
2022-06-19 O cenu města Neratovic 2022 - …
Senioři-I-C-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
Taneční škola Batukáda (CZ)
1 / 4
18 F (94 F3)
2022-06-19 O cenu města Neratovic 2022 - …
Senioři-I-E-STT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
Taneční škola Batukáda (CZ)
1 / 3
17 (93 F2)
2022-06-19 Taneční festival TK GRADACE 20…
Jun-II-D-LAT
Hýža Vladimír & Jurásková Karolína
Taneční škola Batukáda (CZ)
7 / 10
3 (4)
2022-06-19 Taneční festival TK GRADACE 20…
Dospělí-E-STT
Stískal Tomáš & Vaculová Klára
Taneční škola Batukáda (CZ)
2 / 5
13 (155)
2022-06-19 Taneční festival TK GRADACE 20…
Dospělí-E-STT
Podzemný Jakub & Dřímalová Jana
Taneční škola Batukáda (CZ)
4 / 5
1 (1)
2022-06-19 Taneční festival TK GRADACE 20…
TL-Jun-I-STT
Synek Marián & Zlámalová Kristýna
Taneční škola Batukáda (CZ)
10 / 12
72 (72)
2022-06-19 Taneční festival TK GRADACE 20…
TL-Jun-I-LAT
Synek Marián & Zlámalová Kristýna
Taneční škola Batukáda (CZ)
8 / 15
98 (98)
2022-06-18 O pohár barona Trencka 2022
Jun-II-C-STT
Synek Marián & Zlámalová Kristýna
Taneční škola Batukáda (CZ)
5 / 11
8 (202 F)
2022-06-18 O pohár barona Trencka 2022
Jun-I-C-STT
Synek Marián & Zlámalová Kristýna
Taneční škola Batukáda (CZ)
3 / 6
10 (212 F)
2022-06-11 Olešnický střevíc - 3. ročník
Senioři-I-E-STT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
Taneční škola Batukáda (CZ)
1 / 3
17 (76 F)
2022-06-11 Olešnický střevíc - 3. ročník
Senioři-I-C-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
Taneční škola Batukáda (CZ)
3 / 8
12 (76 F2)
2022-06-05 KOMETA SERIES
Dospělí-D-STT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
Taneční škola Batukáda (CZ)
5 / 5
0 (75 F)
2022-06-05 KOMETA SERIES
Dospělí-C-LAT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
4 / 4
0 (146 F)
2022-06-05 KOMETA SERIES
Mládež-D-STT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
Taneční škola Batukáda (CZ)
3 / 5
7 (82 F)
2022-06-05 KOMETA SERIES
Mládež-C-LAT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
9 / 10
1 (147 F)
2022-06-04 Jaro a Jaro Junior 2022
TPV-D2-SOLO-KOMB
Vilímcová Tereza & Vilímcová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
4 / 7
0 (0)
2022-06-04 Jaro a Jaro Junior 2022
TPV-J1-SOLO-KOMB
Vilímcová Tereza & Vilímcová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
5 / 8
0 (0)
2022-05-29 CTS PERFECT SENIOR CUP 2022
Senioři-I-E-STT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
Taneční škola Batukáda (CZ)
1 / 5
19 (59)
2022-05-29 CTS PERFECT SENIOR CUP 2022
Senioři-I-C-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
Taneční škola Batukáda (CZ)
3 / 5
7 (64 F2)
2022-05-29 Olymp Akademie E
Děti-II-E-KOMBI
Dvořáček Matěj & Ovčáčíková Liliana
Taneční škola Batukáda (CZ)
3 / 6
10 (19)
2022-05-29 Olymp Akademie E
Děti-II-E-KOMBI
Jurečka Jan & Vašková Eliška
Taneční škola Batukáda (CZ)
5 / 6
1 (1)
2022-05-29 Olymp Akademie E
TPV-Děti-II-KOMB
Dvořáček Matěj & Ovčáčíková Liliana
Taneční škola Batukáda (CZ)
3 / 8
0 (0)
2022-05-29 Olymp Akademie E
TPV-Děti-II-KOMB
Jurečka Jan & Vašková Eliška
Taneční škola Batukáda (CZ)
8 / 8
0 (0)
2022-05-29 "Moravskoslezská taneční liga …
Mládež-D-STT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
2 / 8 C
18 F (234 F5)
2022-05-29 "Moravskoslezská taneční liga …
Mládež-C-LAT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
9 / 12
3 (146 F)
2022-05-29 "Moravskoslezská taneční liga …
Dospělí-E-STT
Stískal Tomáš & Vaculová Klára
Taneční škola Batukáda (CZ)
1 / 3
17 (142)
2022-05-29 "Moravskoslezská taneční liga …
Dospělí-D-STT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
2 / 7
17 F (216 F4)
2022-05-29 "Moravskoslezská taneční liga …
Dospělí-C-LAT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
5 / 7
4 (143 F)
2022-05-21 O cenu Rumcajse, Manky a Cipís…
Senioři-I-E-STT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
Taneční škola Batukáda (CZ)
3 / 7
11 (40)
2022-05-21 O cenu Rumcajse, Manky a Cipís…
Senioři-I-C-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
Taneční škola Batukáda (CZ)
1 / 3
17 F (57 F2)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Jun-I-C-STT
Synek Marián & Zlámalová Kristýna
Taneční škola Batukáda (CZ)
4 / 6
4 (193 F)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Jun-II-C-STT
Synek Marián & Zlámalová Kristýna
Taneční škola Batukáda (CZ)
10 – 11 / 12
1 (194 F)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Děti-II-E-KOMBI
Dvořáček Matěj & Ovčáčíková Liliana
Taneční škola Batukáda (CZ)
10 / 14
6 (9)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
TPV-Děti-II-KOMB
Dvořáček Matěj & Ovčáčíková Liliana
Taneční škola Batukáda (CZ)
5 / 8
0 (0)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Mládež-D-STT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
1 / 9
25 F (186 F3)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Mládež-D-STT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
Taneční škola Batukáda (CZ)
5 / 9
6 (74 F)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Dospělí-D-STT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
2 / 5
13 (199 F3)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Dospělí-D-STT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
Taneční škola Batukáda (CZ)
4 / 5
1 (75 F)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Dospělí-B-STT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
Taneční škola Batukáda (CZ)
5 / 6
1 (11)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Mládež-C-LAT
Zezula Ondřej & Hlaváčová Elen
Taneční škola Batukáda (CZ)
5 / 13
12 (218 F3)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Mládež-C-LAT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
8 / 13
7 (128 F)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Dospělí-C-LAT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
Taneční škola Batukáda (CZ)
3 / 7
11 (139 F)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Dospělí-C-LAT
Zezula Ondřej & Hlaváčová Elen
Taneční škola Batukáda (CZ)
6 – 7 / 7
0 (218 F3)
2022-05-21 Olymp Prostějov Cup 2022
Dospělí-B-LAT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
Taneční škola Batukáda (CZ)
5 / 7
4 (141)
2022-05-15 Litoměřický kalich
Senioři-I-C-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
Taneční škola Batukáda (CZ)
3 / 8
12 (40 F)
2022-05-07 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Jun-I-D-STT
Randýsek Matěj & Synková Štěpánka
Taneční škola Batukáda (CZ)
2 / 2
10 (46)
2022-05-07 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Jun-I-D-LAT
Randýsek Matěj & Synková Štěpánka
Taneční škola Batukáda (CZ)
4 / 5
1 (23)
2022-05-07 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Jun-I-C-STT
Synek Marián & Zlámalová Kristýna
Taneční škola Batukáda (CZ)
2 / 4
12 (188 F)
2022-05-07 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Jun-II-D-STT
Randýsek Matěj & Synková Štěpánka
Taneční škola Batukáda (CZ)
3 / 3
5 (51)
2022-05-07 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ D…
Jun-II-D-LAT
Randýsek Matěj & Synková Štěpánka
Taneční škola Batukáda (CZ)
7 / 7
0 (23)

395 results found.

— dancerank.cz