Couple result search

DateCompetitionCoupleRank
2020-06-14 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-C-STT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
4 / 5
1 (149 F5)
2020-06-14 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-B-LAT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
7 / 9
2 (2)
2020-06-14 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Mládež-C-STT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
2 / 3
11 (160 F5)
2020-06-14 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Mládež-B-LAT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
7 – 8 / 11
3 (5)
2020-06-13 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Mládež-C-STT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
2 / 6
16 F (147 F5)
2020-06-13 SOUTĚŽNÍ RESTART, aneb tanec n…
Dospělí-C-STT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
9 – 10 / 11
1 (148 F5)
2020-03-07 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Mládež-E-STT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
TŠ BATUKÁDA (CZ)
2 / 7
17 (34)
2020-03-07 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Mládež-E-STT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
TŠ BATUKÁDA (CZ)
4 / 7
5 (198)
2020-03-07 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Dospělí-E-STT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
TŠ BATUKÁDA (CZ)
8 / 10 D
2 (200)
2020-03-07 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Jun-II-E-STT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
TŠ BATUKÁDA (CZ)
1 / 9
25 (59)
2020-03-07 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Mládež-D-LAT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
TŠ BATUKÁDA (CZ)
3 / 8
12 (95)
2020-03-07 Čokoládová cena DANCE STUDIA S…
Mládež-C-STT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
8 / 10
2 (131 F4)
2020-03-01 Chvaletice dětem, aneb....
Mládež-E-STT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
TŠ BATUKÁDA (CZ)
1 / 3
17 (178)
2020-03-01 Chvaletice dětem, aneb....
Dospělí-E-STT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
TŠ BATUKÁDA (CZ)
7 / 20
15 (193)
2020-03-01 Chvaletice dětem, aneb....
Senioři-I-E-LAT
Randýsek Robert & Zlámalová Jana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
1 / 3
17 (17)
2020-03-01 Chvaletice dětem, aneb....
Senioři-I-E-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
TŠ BATUKÁDA (CZ)
2 / 3
11 (171 F)
2020-03-01 Chvaletice dětem, aneb....
Dospělí-D-LAT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
TŠ BATUKÁDA (CZ)
15 / 16
1 (83)
2020-03-01 Chvaletice dětem, aneb....
Dospělí-E-LAT
Randýsek Robert & Zlámalová Jana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
11 – 12 / 20
10 (10)
2020-01-19 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-I-D-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
TŠ BATUKÁDA (CZ)
5 / 11
8 (8)
2020-01-19 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Senioři-I-C-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
TŠ BATUKÁDA (CZ)
7 / 10
3 (3)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-I-C-LAT
Synek Marián & Zlámalová Kristýna
TŠ BATUKÁDA (CZ)
6 / 11
7 (7)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Jun-II-D-LAT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
TŠ BATUKÁDA (CZ)
2 / 13 C
25 F (230 F5)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Děti-II-C-STT
Synek Marián & Zlámalová Kristýna
TŠ BATUKÁDA (CZ)
4 / 4
0 (0)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
TPV-Jun-I-KOMB
Randýsek Matěj & Synková Štěpánka
TŠ BATUKÁDA (CZ)
6 / 8
0 (0)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Děti-II-E-KOMBI
Randýsek Matěj & Synková Štěpánka
TŠ BATUKÁDA (CZ)
7 – 8 / 11
3 (3)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Děti-II-C-LAT
Synek Marián & Zlámalová Kristýna
TŠ BATUKÁDA (CZ)
4 / 7
5 (12)
2020-01-11 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
TPV-Děti-II-KOMB
Randýsek Matěj & Synková Štěpánka
TŠ BATUKÁDA (CZ)
2 / 8
0 (0)
2019-12-15 Vánoční vločka
Senioři-I-D-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
TŠ BATUKÁDA (CZ)
1 / 2
16 (29)
2019-12-15 Vánoční vločka
Senioři-I-E-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
TŠ BATUKÁDA (CZ)
1 / 2
16 (16)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-I-C-LAT
Zezula Ondřej & Hlaváčová Elen
TŠ BATUKÁDA (CZ)
13 / 14
1 (4)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-D-LAT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
TŠ BATUKÁDA (CZ)
3 / 9
13 (205 F4)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-D-LAT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
TŠ BATUKÁDA (CZ)
4 / 9
7 (82)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-C-LAT
Zezula Ondřej & Hlaváčová Elen
TŠ BATUKÁDA (CZ)
7 / 10
3 (7)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-E-STT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
TŠ BATUKÁDA (CZ)
1 / 7
23 (161)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-E-STT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
TŠ BATUKÁDA (CZ)
4 / 7
5 (17)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Jun-II-E-STT
Zezula Ondřej & Hlaváčová Elen
TŠ BATUKÁDA (CZ)
7 / 7
0 (0)
2019-12-15 Crystal cup 2019 - Taneční lig…
Dospělí-C-STT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
4 / 5
1 (129 F4)
2019-12-14 Vánoční cena TK Linie
Mládež-C-STT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
4 / 4
0 (125 F4)
2019-12-14 Vánoční cena TK Linie
Dospělí-C-STT
Tibitanzl Šimon & Münsterová Zuzana
TŠ BATUKÁDA (CZ)
5 / 8
3 (128 F4)
2019-12-14 Vánoční cena TK Linie
Senioři-I-D-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
TŠ BATUKÁDA (CZ)
3 / 9
13 (13)
2019-12-07 Vánoční cena Fortuny 2019 s GA…
Jun-I-C-LAT
Zezula Ondřej & Hlaváčová Elen
TŠ BATUKÁDA (CZ)
13 – 14 / 15
1 (1)
2019-12-07 Vánoční cena Fortuny 2019 s GA…
Jun-II-C-LAT
Zezula Ondřej & Hlaváčová Elen
TŠ BATUKÁDA (CZ)
8 / 10
2 (3)
2019-12-07 Vánoční cena Fortuny 2019 s GA…
Jun-II-D-LAT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
TŠ BATUKÁDA (CZ)
1 / 12
28 F (192 F4)
2019-12-07 Vánoční cena Fortuny 2019 s GA…
Jun-II-D-LAT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
TŠ BATUKÁDA (CZ)
4 / 12
10 (75)
2019-12-07 Vánoční cena Fortuny 2019 s GA…
Senioři-I-D-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
TŠ BATUKÁDA (CZ)
2 / 2
10 (10)
2019-12-07 Vánoční cena Fortuny 2019 s GA…
TPV-Senioři-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
TŠ BATUKÁDA (CZ)
1 / 6
0 (0)
2019-11-30 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Senioři-I-D-LAT
Rabel Miroslav & Rabelová Kamila
TŠ BATUKÁDA (CZ)
2 / 3
11 (11)
2019-11-30 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-II-E-STT
Rada Lukáš & Šarochová Gréta
TŠ BATUKÁDA (CZ)
3 / 10
14 (138)
2019-11-30 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-II-E-STT
Sehnalík Dan & Kučerová Tereza
TŠ BATUKÁDA (CZ)
7 – 8 / 10
2 (12)
2019-11-30 Kroměřížský mezinárodní tanečn…
Jun-II-E-STT
Zezula Ondřej & Hlaváčová Elen
TŠ BATUKÁDA (CZ)
10 / 10
0 (0)
— dancerank.cz