Dancerank.cz is no longer maintained.

Couple result search

DateCompetitionCoupleRank
2020-11-08 II Ogólnopolski Turniej Tańca …
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
3 / 8
0 (0)
2020-11-08 II Ogólnopolski Turniej Tańca …
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
5 / 6
0 (0)
2020-11-08 II Ogólnopolski Turniej Tańca …
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
Ksybek Mateusz & Kułakowska Nicola
START - Płońsk
1 / 3
0 (0)
2020-11-08 II Ogólnopolski Turniej Tańca …
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Jakubiak Franciszek & Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
1 / 8
0 (0)
2020-10-18 MAŁE GRAND PRIX
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Gaworek Hubert & Więcławska Anna
START - Płońsk
1 / 7
0 (0)
2020-10-18 MAŁE GRAND PRIX
14-15, E+F, Kombinacja 8T
Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
5 / 7
0 (0)
2020-10-18 MAŁE GRAND PRIX
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
Ksybek Mateusz & Kułakowska Nicola
START - Płońsk
2 / 6
0 (0)
2020-10-18 MAŁE GRAND PRIX
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
Sybicki Adam & Rogowska Patrycja
START - Płońsk
4 / 6
0 (0)
2020-10-18 MAŁE GRAND PRIX
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Jakubiak Franciszek & Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
1 / 6
0 (0)
2020-10-18 MAŁE GRAND PRIX
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia
START - Płońsk
4 / 5
0 (0)
2020-10-18 MAŁE GRAND PRIX
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia
START - Płońsk
2 / 3
0 (0)
2020-10-18 MAŁE GRAND PRIX
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
1 / 5
0 (0)
2020-03-08 MAŁE GRAND PRIX
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Gaworek Hubert & Więcławska Anna
START - Płońsk
3 / 6
0 (0)
2020-03-08 MAŁE GRAND PRIX
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
6 / 6
0 (0)
2020-03-08 MAŁE GRAND PRIX
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Jakubiak Franciszek & Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
1 / 6
0 (0)
2020-03-08 MAŁE GRAND PRIX
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Siemianowski Mateusz & Woźniak Aleksandra
START - Płońsk
8 / 8
0 (0)
2020-03-01 GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX…
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
6 / 13
0 (0)
2019-12-08 Christmas Party
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
Pospieszyński Paweł & Kułakowska Nicola
START - Płońsk
6 / 7
0 (0)
2019-12-08 Christmas Party
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
2 – 3 / 3
0 (0)
2019-12-08 Christmas Party
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Janczarek Karol & Klimczewska Zofia
START - Płońsk
2 – 3 / 3
0 (0)
2019-12-08 Christmas Party
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Jędraszczak Wiktor & Raźna Natalia
START - Płońsk
2 / 7
0 (0)
2019-12-08 Christmas Party
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Jędraszczak Wiktor & Raźna Natalia
START - Płońsk
7 / 7
0 (0)
2019-12-01 IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 …
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
Ksybek Mateusz & Rosiak Amelia
START - Płońsk
1 / 12
0 (0)
2019-12-01 IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 …
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
Jakubiak Franciszek & Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
4 / 12
0 (0)
2019-12-01 IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 …
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Gaworek Hubert & Więcławska Anna
START - Płońsk
1 / 4
0 (0)
2019-12-01 IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 …
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
1 / 3
0 (0)
2019-12-01 IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 …
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Baran Michał & Wydurska Izabela
START - Płońsk
9 / 11
0 (0)
2019-12-01 IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 …
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Baran Michał & Wydurska Izabela
START - Płońsk
5 / 7
0 (0)
2019-11-17 MAŁE GRAND PRIX
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Gaworek Hubert & Więcławska Anna
START - Płońsk
2 / 4
0 (0)
2019-11-17 MAŁE GRAND PRIX
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
Ksybek Mateusz & Rosiak Amelia
START - Płońsk
6 / 9
0 (0)
2019-11-17 MAŁE GRAND PRIX
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
Jakubiak Franciszek & Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
7 / 9
0 (0)
2019-11-17 MAŁE GRAND PRIX
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
Pospieszyński Paweł & Kułakowska Nicola
START - Płońsk
5 / 5
0 (0)
2019-11-17 MAŁE GRAND PRIX
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Jędraszczak Wiktor & Raźna Natalia
START - Płońsk
4 / 6
0 (0)
2019-11-17 MAŁE GRAND PRIX
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Jędraszczak Wiktor & Raźna Natalia
START - Płońsk
6 / 6
0 (0)
2019-11-17 MAŁE GRAND PRIX
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
Radwański Michał & Olszewska Dominika
START - Płońsk
5 / 6
0 (0)
2019-11-17 MAŁE GRAND PRIX
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
2 / 7
0 (0)
2019-11-17 MAŁE GRAND PRIX
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Sobczyński Bartosz & Dul Patrycja
START - Płońsk
7 / 7
0 (0)
2019-10-13 MAŁE GRAND PRIX
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Gaworek Hubert & Więcławska Anna
START - Płońsk
3 / 7
0 (0)
2019-10-13 MAŁE GRAND PRIX
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
Jakubiak Franciszek & Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
8 / 12
0 (0)
2019-10-13 MAŁE GRAND PRIX
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
Radwański Michał & Olszewska Dominika
START - Płońsk
2 / 5
0 (0)
2019-10-13 MAŁE GRAND PRIX
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
Szadkowski Krzysztof & Małecka Julia
START - Płońsk
5 / 5
0 (0)
2019-10-13 MAŁE GRAND PRIX
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
3 / 4
0 (0)
2019-10-12 Puchar Klas A, B i C
16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Klas PREMIUM
Baran Michał & Wydurska Izabela
START - Płońsk
15 – 17 / 23
0 (0)
2019-10-12 Puchar Klas A, B i C
16+ (Powyżej 15) B ST Puchar Klas PREMIUM
Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
27 – 28 / 31
0 (0)
2019-10-12 Puchar Klas A, B i C
16+ (Powyżej 15) C LA Puchar Klas PREMIUM
Baran Michał & Wydurska Izabela
START - Płońsk
20 – 21 / 24
0 (0)
2019-09-22 WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-D…
Under 12, WDC AL, Kombinacja 8T
Jakubiak Franciszek & Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
33 / 34
0 (0)
2019-09-22 WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-D…
Under 12, WDC AL, Kombinacja 8T
Ksybek Mateusz & Rosiak Amelia
START - Płońsk
34 / 34
0 (0)
2019-06-09 XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar …
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
Radwański Michał & Olszewska Dominika
START - Płońsk
1 / 7
0 (0)
2019-06-09 I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 20…
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Gaworek Hubert & Więcławska Anna
START - Płońsk
5 / 8
0 (0)
2019-05-19 Ogólnopolski Festiwal Tańca LA…
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
Radwański Michał & Olszewska Dominika
START - Płońsk
5 / 7
0 (0)
— dancerank.cz