Dancerank.cz is no longer maintained.

Couple result search

DateCompetitionCoupleRank
2021-03-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
9 / 13
0 (0)
2021-03-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
12 / 12
0 (0)
2021-03-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
5 / 6
0 (0)
2021-03-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
4 / 7
0 (0)
2021-03-13 Mistrzostwa Klas A, B i C
Pow. 15, C, Latin
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
28 / 29
0 (0)
2021-03-06 OTTT „ W sercu Wielkopolski” …
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
9 / 14
0 (0)
2021-03-06 OTTT „ W sercu Wielkopolski” …
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
8 – 9 / 9
0 (0)
2021-03-06 OTTT „ W sercu Wielkopolski” …
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
Słodownik Maksymilian & Grelka Marietta
PROJEKT NM - Słubice
10 / 14
0 (0)
2021-03-06 OTTT „ W sercu Wielkopolski” …
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
8 / 10
0 (0)
2021-03-06 OTTT „ W sercu Wielkopolski” …
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
Słodownik Maksymilian & Grelka Marietta
PROJEKT NM - Słubice
10 / 10
0 (0)
2021-03-06 OTTT „ W sercu Wielkopolski” …
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
8 / 12
0 (0)
2020-12-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
6 / 8
0 (0)
2020-12-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
3 / 4
0 (0)
2020-12-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
8 / 10
0 (0)
2020-12-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
3 / 3
0 (0)
2020-12-05 XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
7 / 10
0 (0)
2020-12-05 XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
2 / 3
0 (0)
2020-12-05 XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
Słodownik Maksymilian & Grelka Marietta
PROJEKT NM - Słubice
7 / 8
0 (0)
2020-12-05 XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
Słodownik Maksymilian & Grelka Marietta
PROJEKT NM - Słubice
9 / 10
0 (0)
2020-11-21 III Festiwal Tańca pod Patrona…
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
4 / 11
0 (0)
2020-11-21 III Festiwal Tańca pod Patrona…
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
4 / 5
0 (0)
2020-09-26 MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSK…
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
10 / 10
0 (0)
2020-09-26 MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSK…
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
3 / 9
0 (0)
2020-09-26 MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSK…
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
6 / 9
0 (0)
2020-09-26 MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSK…
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
6 / 10
0 (0)
2020-02-29 III OTTT „ W sercu Wielkopolsk…
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
10 / 15
0 (0)
2020-02-29 III OTTT „ W sercu Wielkopolsk…
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
Słodownik Maksymilian & Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
11 / 13
0 (0)
2020-02-29 III OTTT „ W sercu Wielkopolsk…
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
5 / 13
0 (0)
2020-02-29 III OTTT „ W sercu Wielkopolsk…
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
Słodownik Maksymilian & Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
12 / 15
0 (0)
2020-02-29 III OTTT „ W sercu Wielkopolsk…
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
3 / 15
0 (0)
2020-02-29 III OTTT „ W sercu Wielkopolsk…
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
6 / 6
0 (0)
2019-11-23 II Ogólnopolski Festiwal Tańca…
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
2 / 2
0 (0)
2019-11-23 II Ogólnopolski Festiwal Tańca…
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
2 / 3
0 (0)
2019-11-17 JESIENNY TURNIEJ TAŃCA
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
Dudziak Bartłomiej & Kozova Yuliya
PROJEKT NM - Słubice
4 / 6
0 (0)
2019-11-17 JESIENNY TURNIEJ TAŃCA
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
Słodownik Maksymilian & Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
5 / 6
0 (0)
2019-11-17 JESIENNY TURNIEJ TAŃCA
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
Dudziak Bartłomiej & Kozova Yuliya
PROJEKT NM - Słubice
4 / 6
0 (0)
2019-11-17 JESIENNY TURNIEJ TAŃCA
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
Słodownik Maksymilian & Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
6 / 6
0 (0)
2019-11-17 JESIENNY TURNIEJ TAŃCA
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
2 / 2
0 (0)
2019-11-17 JESIENNY TURNIEJ TAŃCA
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
3 / 3
0 (0)
2019-11-09 XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE P…
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
7 / 7
0 (0)
2019-11-09 XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE P…
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
Słodownik Maciej & Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
3 / 5
0 (0)
2019-11-09 XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE P…
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
6 / 7
0 (0)
2019-10-12 Puchar Klas A, B i C
16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Klas PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
23 / 23
0 (0)
2019-10-12 Puchar Klas A, B i C
16+ (Powyżej 15) C LA Puchar Klas PREMIUM
Jędrzejewski Jan & Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
16 – 19 / 24
0 (0)
2019-10-05 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
3 / 5
0 (0)
2019-10-05 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
3 / 5
0 (0)
2019-06-15 POWITANIE LATA
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
3 / 3
0 (0)
2019-06-15 POWITANIE LATA
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
5 / 5
0 (0)
2019-06-01 SOLNY Ogólnopolski Turniej Ta…
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
2 / 6
0 (0)
2019-06-01 SOLNY Ogólnopolski Turniej Ta…
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
Jakubiak Maciej & Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
4 / 6
0 (0)

394 results found.

— dancerank.cz