Couple result search

DateCompetitionCoupleRank
2020-12-05 V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻA…
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
Paradysz Korneliusz & Czub Weronika
GRACJA - Krosno
4 / 10
0 (0)
2020-12-05 V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻA…
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Paradysz Korneliusz & Czub Weronika
GRACJA - Krosno
7 – 8 / 13
0 (0)
2020-12-05 V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻA…
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Wolf Tomasz & Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
3 / 9
0 (0)
2020-12-05 V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻA…
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Wolf Tomasz & Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
2 / 9
0 (0)
2020-11-29 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
Stachura Łukasz & Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
1 / 16
0 (0)
2020-11-29 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Wolf Tomasz & Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
6 / 15
0 (0)
2020-11-29 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Wolf Tomasz & Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
15 / 15
0 (0)
2020-11-29 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
8 / 10
0 (0)
2020-11-29 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
5 / 11
0 (0)
2020-11-28 Mikołajowy OTTT
SENIOR 1, F, Standard-3
Strzępek Janusz & Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
2 / 2
0 (0)
2020-11-28 Mikołajowy OTTT
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
Strzępek Janusz & Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
1 / 2
0 (0)
2020-11-28 Mikołajowy OTTT
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
Stachura Łukasz & Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
1 / 7
0 (0)
2020-11-28 Mikołajowy OTTT
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
Strzępek Janusz & Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
2 / 3
0 (0)
2020-11-28 Mikołajowy OTTT
30+ (Senior 1) E+F LA 3T
Strzępek Janusz & Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
1 / 2
0 (0)
2020-11-15 OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okr…
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Wolf Tomasz & Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
5 / 9
0 (0)
2020-11-15 OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okr…
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Wolf Tomasz & Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
4 / 11
0 (0)
2020-11-14 CeA Challenge CUP Senior z kat…
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
Strzępek Janusz & Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
4 / 7
0 (0)
2020-11-14 CeA Challenge CUP Senior z kat…
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Bukowski Michał & Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
3 / 15
0 (0)
2020-11-14 CeA Challenge CUP Senior z kat…
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
Strzępek Janusz & Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
4 / 4
0 (0)
2020-11-08 Puchar Rektora AGH - 65-lecie …
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Wolf Tomasz & Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
3 / 4
0 (0)
2020-11-08 Puchar Rektora AGH - 65-lecie …
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Wolf Tomasz & Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
3 / 5
0 (0)
2020-11-08 Puchar Rektora AGH - 65-lecie …
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
7 / 7
0 (0)
2020-11-08 Puchar Rektora AGH - 65-lecie …
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
7 / 7
0 (0)
2020-10-17 TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! …
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
13 / 13
0 (0)
2020-10-17 TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! …
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
17 / 18
0 (0)
2020-10-04 Puchar Klas A,B i C
16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Klas PREMIUM
Paradysz Korneliusz & Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
23 / 23
0 (0)
2020-10-04 Puchar Klas A,B i C
16+ (Powyżej 15) C LA Puchar Klas PREMIUM
Paradysz Korneliusz & Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
29 / 29
0 (0)
2020-10-04 TTT O Puchar Burmistrza Brzos…
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
5 / 11
0 (0)
2020-10-04 TTT O Puchar Burmistrza Brzos…
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Bukowski Michał & Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
7 / 11
0 (0)
2020-09-27 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
Meier Antoni & Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
2 / 6
0 (0)
2020-09-27 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
13 / 20
0 (0)
2020-09-26 V Gala Tańca Top-Art, Otwarte …
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
Meier Antoni & Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
5 / 11
0 (0)
2020-09-26 V Gala Tańca Top-Art, Otwarte …
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Bukowski Michał & Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
3 / 9
0 (0)
2020-07-04 Majówka w Krakowie - OTTT
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Dziamba Mateusz & Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
4 / 4
0 (0)
2020-03-07 I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA T…
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
Meier Antoni & Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
4 / 11
0 (0)
2020-03-07 I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA T…
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
Bienia Jakub & Żurawicz Klaudia
GRACJA - Krosno
8 / 8
0 (0)
2020-03-07 I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA T…
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
Bienia Jakub & Żurawicz Klaudia
GRACJA - Krosno
10 / 10
0 (0)
2020-03-07 I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA T…
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
11 / 14
0 (0)
2020-03-07 I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA T…
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Dziamba Mateusz & Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
13 / 14
0 (0)
2020-02-16 XI Ogólnopolski Turniej Tańca …
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Bukowski Michał & Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
6 / 10
0 (0)
2020-02-16 XI Ogólnopolski Turniej Tańca …
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
11 / 12
0 (0)
2020-02-16 XI Ogólnopolski Turniej Tańca …
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Dziamba Mateusz & Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
5 / 12
0 (0)
2020-02-16 XI Ogólnopolski Turniej Tańca …
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Landa Aleksander & Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
6 / 11
0 (0)
2019-12-08 Ogólnopolski Mikołajkowy Turn…
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Dziamba Mateusz & Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
3 / 8
0 (0)
2019-11-24 VII Ogólnopolski Turniej Tańca…
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Bukowski Michał & Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
10 / 12
0 (0)
2019-11-24 VII Ogólnopolski Turniej Tańca…
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Wolf Tomasz & Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
11 / 14
0 (0)
2019-11-24 VII Ogólnopolski Turniej Tańca…
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Wolf Tomasz & Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
5 / 13
0 (0)
2019-11-24 VII Ogólnopolski Turniej Tańca…
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Dziamba Mateusz & Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
1 / 3
0 (0)
2019-11-24 VII Ogólnopolski Turniej Tańca…
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Żurawicz Jakub & Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
10 / 13
0 (0)
2019-11-16 Puchar Rektora AGH
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Dziamba Mateusz & Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
4 / 5
0 (0)
— dancerank.cz