Dancerank.cz is no longer maintained.

Couple result search

DateCompetitionCoupleRank
2022-11-06 I OTTT "EMOTION CUP 2022"
10-11, F-Solo, Kombinacja 6T
Wojnarowska Laura & Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
1 / 5
0 (0)
2022-11-06 I OTTT "EMOTION CUP 2022"
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
5 / 6
0 (0)
2022-11-06 I OTTT "EMOTION CUP 2022"
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
4 / 7
0 (0)
2022-11-06 I OTTT "EMOTION CUP 2022"
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Stępień Leon & Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
3 / 11
0 (0)
2022-11-06 I OTTT "EMOTION CUP 2022"
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Grala Kacper & Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
6 / 6
0 (0)
2022-10-30 OTTT "O Puchar Trójmiasta Ogro…
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
6 / 7
-3 (0)
2022-10-30 OTTT "O Puchar Trójmiasta Ogro…
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Karasiak Piotr & Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
7 / 8
0 (0)
2022-10-30 OTTT "O Puchar Trójmiasta Ogro…
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Karasiak Piotr & Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
3 / 9
0 (0)
2022-10-30 OTTT "O Puchar Trójmiasta Ogro…
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
5 / 7
0 (0)
2022-10-30 OTTT "O Puchar Trójmiasta Ogro…
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
Okrojek Agnieszka & Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
1 / 3
0 (0)
2022-10-29 IV OTTT o Puchar Burmistrza Si…
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Grala Kacper & Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
2 / 3
0 (0)
2022-10-23 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
7 / 7
0 (0)
2022-10-23 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
3 / 9
0 (0)
2022-10-23 IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL …
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Grala Kacper & Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
3 / 6
0 (0)
2022-10-16 XIII OTTT o Puchar Prezydenta …
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
Krzyżanowski Łukasz & Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
2 / 6
0 (0)
2022-10-16 XIII OTTT o Puchar Prezydenta …
Do 11, F-Solo, Kombinacja 6T
Wojnarowska Laura & Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
1 / 6
0 (0)
2022-10-16 MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI …
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Stępień Leon & Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
5 / 15
0 (0)
2022-10-16 MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI …
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
5 / 7
0 (0)
2022-10-16 MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI …
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
3 / 5
0 (0)
2022-10-16 MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI …
12-15, F Solo, Kombinacja 6T
Okrojek Agnieszka & Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
2 / 4
0 (0)
2022-10-16 MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI …
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Karasiak Piotr & Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
5 / 6
0 (0)
2022-10-16 MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI …
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Karasiak Piotr & Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
2 / 6
0 (0)
2022-10-15 WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM …
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Stępień Leon & Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
2 / 4
0 (0)
2022-10-15 WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM …
Pow. 15, F-Solo, Standard-3
Marciniak Martyna & Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
2 / 2
0 (0)
2022-10-15 WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM …
Pow. 15, F-Solo, Latin-3
Marciniak Martyna & Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
2 / 4
0 (0)
2022-10-15 WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM …
Pow. 15, F-Solo, Latin-3
Góralczyk Amelia & Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
3 / 4
0 (0)
2022-10-08 Puchar Klas C, B i A oraz Ogól…
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Karasiak Piotr & Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
2 / 4
0 (0)
2022-10-08 Puchar Klas C, B i A oraz Ogól…
16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Klas PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
10 / 20
0 (0)
2022-10-08 Puchar Klas C, B i A oraz Ogól…
16+ (Powyżej 15) B ST Puchar Klas PREMIUM
Krzyżanowski Łukasz & Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
15 / 30
0 (0)
2022-10-08 Puchar Klas C, B i A oraz Ogól…
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Karasiak Piotr & Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
4 / 4
0 (0)
2022-10-02 OTTT IV AnaDens Cup 2022 i Fes…
Do 11, F-Solo, Kombinacja 6T
Wojnarowska Laura & Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
1 / 7
0 (0)
2022-10-02 OTTT IV AnaDens Cup 2022 i Fes…
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Karasiak Piotr & Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
1 / 2
0 (0)
2022-10-02 OTTT IV AnaDens Cup 2022 i Fes…
Pow. 15, D+E-Solo, Latin
Marciniak Martyna & Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
4 / 5
0 (0)
2022-10-02 OTTT IV AnaDens Cup 2022 i Fes…
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
Okrojek Agnieszka & Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
4 / 6
0 (0)
2022-10-02 OTTT IV AnaDens Cup 2022 i Fes…
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Stępień Leon & Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
1 / 2
0 (0)
2022-10-02 OTTT IV AnaDens Cup 2022 i Fes…
10-11, Solo, Kombinacja 8T
Pęczek Lila & Pęczek Lila
ESKADRA - Pabianice
3 / 6
0 (0)
2022-10-02 OTTT IV AnaDens Cup 2022 i Fes…
12-13, Solo, Latin
Michalak Maja & Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
6 / 7
0 (0)
2022-10-01 Otwarte Mistrzostwa i Otwarty …
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
Krzyżanowski Łukasz & Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
7 – 8 / 11
0 (0)
2022-10-01 Otwarte Mistrzostwa i Otwarty …
12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, śląski
Wrzeszcz Adam & Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
4 / 6
0 (0)
2022-10-01 Otwarte Mistrzostwa i Otwarty …
12-13, Mistrz. Okręgu, Latin
Wrzeszcz Adam & Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
6 / 6
0 (0)
2022-09-18 XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń …
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Wrzeszcz Adam & Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
2 / 3
0 (0)
2022-09-18 XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń …
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Wrzeszcz Adam & Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
2 / 3
0 (0)
2022-06-26 VII OTTT o Puchar Burmistrza M…
12-15, F-Solo, Kombinacja 6T
Okrojek Agnieszka & Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
4 / 5
0 (0)
2022-06-26 VII OTTT o Puchar Burmistrza M…
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Grzelczak Dawid & Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
13 / 13
0 (0)
2022-06-26 VII OTTT o Puchar Burmistrza M…
Pow. 15, F-Solo, Latin-3
Marciniak Martyna & Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
2 / 2
0 (0)
2022-06-26 VII OTTT o Puchar Burmistrza M…
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
4 / 4
0 (0)
2022-06-26 VII OTTT o Puchar Burmistrza M…
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
3 / 6
0 (0)
2022-06-26 VII OTTT o Puchar Burmistrza M…
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Grzelczak Dawid & Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
5 / 6
0 (0)
2022-06-25 OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓD…
10-11, Solo, Kombinacja 8T
Wojnarowska Laura & Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
3 / 4
0 (0)
2022-06-25 OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓD…
14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki
Karasiak Piotr & Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
2 / 2
0 (0)
— dancerank.cz