Couple result search

DateCompetitionCoupleRank
2020-12-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Nguyen Szymon & Knapik Maja
4STEP - Siechnice
4 / 7
0 (0)
2020-12-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Nguyen Szymon & Knapik Maja
4STEP - Siechnice
4 / 7
0 (0)
2020-12-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Zalewski Mariusz & Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
3 / 10
0 (0)
2020-12-20 OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLS…
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Płaczek Karol & Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
1 / 8
0 (0)
2020-12-06 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Sarna Artur & Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
4 / 8
0 (0)
2020-12-06 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
Zalewski Mariusz & Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
1 / 7
0 (0)
2020-12-06 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
Zalewski Mariusz & Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
5 / 12
0 (0)
2020-12-05 Mistrzostwa Okręgu Dolnośląski…
10-11, Mistrz. Okręgu, Kombinacja 8T
Olkowski Jan & Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
5 / 8
0 (0)
2020-12-05 Mistrzostwa Okręgu Dolnośląski…
14-15, Mistrz. Okręgu, Latin
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
9 / 11
0 (0)
2020-12-05 Mistrzostwa Okręgu Dolnośląski…
12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski, opolski, śląski
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
6 / 8
0 (0)
2020-12-05 Mistrzostwa Okręgu Dolnośląski…
12-13, Mistrz. Okręgu, Latin
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
5 / 7
0 (0)
2020-12-05 Mistrzostwa Okręgu Dolnośląski…
14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski, opolski, śląski
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
9 – 10 / 10
0 (0)
2020-12-05 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Rachwalik Michał & Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
3 / 5
0 (0)
2020-12-05 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Nguyen Szymon & Knapik Maja
4STEP - Siechnice
8 / 11
0 (0)
2020-12-05 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Nguyen Szymon & Knapik Maja
4STEP - Siechnice
7 – 8 / 10
0 (0)
2020-12-05 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
4 / 8
0 (0)
2020-12-05 Ogólnopolski Turniej Tańca Tow…
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
5 / 6
0 (0)
2020-11-29 CeA Challenge Cup
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
Olkowski Jan & Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
1 / 8
0 (0)
2020-11-29 CeA Challenge Cup
10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T
Olkowski Jan & Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
1 / 3
0 (0)
2020-11-28 Mistrzostwa Polski w 10 tańcac…
12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
12 / 20
0 (0)
2020-11-22 VI OTTT o Puchar Burmistrza Mi…
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Rachwalik Michał & Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
4 / 6
0 (0)
2020-11-22 VI OTTT o Puchar Burmistrza Mi…
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
4 / 7
0 (0)
2020-11-22 VI OTTT o Puchar Burmistrza Mi…
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
2 / 5
0 (0)
2020-11-22 VI OTTT o Puchar Burmistrza Mi…
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
Ćwikliński Jakub & Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
3 / 7
0 (0)
2020-11-22 VI OTTT o Puchar Burmistrza Mi…
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
1 / 5
0 (0)
2020-11-22 VI OTTT o Puchar Burmistrza Mi…
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
3 / 7
0 (0)
2020-11-21 III Festiwal Tańca pod Patrona…
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
Płaczek Karol & Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
5 / 5
0 (0)
2020-11-21 III Festiwal Tańca pod Patrona…
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
5 / 6
0 (0)
2020-11-21 III Festiwal Tańca pod Patrona…
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
5 / 6
0 (0)
2020-11-21 III Festiwal Tańca pod Patrona…
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Rachwalik Michał & Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
8 / 11
0 (0)
2020-11-15 OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okr…
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
Olkowski Jan & Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
7 / 12
0 (0)
2020-11-15 OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okr…
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
5 / 7
0 (0)
2020-11-15 OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okr…
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
8 / 12
0 (0)
2020-11-15 OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okr…
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Sarna Artur & Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
11 / 13
0 (0)
2020-11-15 OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okr…
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
3 / 9
0 (0)
2020-11-15 OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okr…
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
2 / 11
0 (0)
2020-11-15 OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okr…
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Nguyen Szymon & Knapik Maja
4STEP - Siechnice
7 / 12
0 (0)
2020-11-15 OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okr…
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Nguyen Szymon & Knapik Maja
4STEP - Siechnice
13 / 13
0 (0)
2020-11-14 Mistrzostwa Polski Latin
12-13 (Junior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
15 / 19
0 (0)
2020-11-14 CeA Challenge CUP Senior z kat…
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Nguyen Szymon & Knapik Maja
4STEP - Siechnice
10 / 13
0 (0)
2020-11-14 CeA Challenge CUP Senior z kat…
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
Nguyen Szymon & Knapik Maja
4STEP - Siechnice
8 / 9
0 (0)
2020-11-14 CeA Challenge CUP Senior z kat…
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Sarna Artur & Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
5 / 10
0 (0)
2020-11-08 Puchar Rektora AGH - 65-lecie …
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
Olkowski Jan & Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
4 / 6
0 (0)
2020-11-08 Puchar Rektora AGH - 65-lecie …
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
Antosik Maciej & Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
2 / 2
0 (0)
2020-11-08 Puchar Rektora AGH - 65-lecie …
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Sarna Artur & Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
4 / 11
0 (0)
2020-11-08 Puchar Rektora AGH - 65-lecie …
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Ćwikliński Jakub & Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
3 / 4
0 (0)
2020-11-08 Puchar Rektora AGH - 65-lecie …
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
2 / 4
0 (0)
2020-11-08 Puchar Rektora AGH - 65-lecie …
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
2 / 5
0 (0)
2020-10-24 Mistrzostwa Polski Standard
12-13 (Junior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open
Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
16 / 20
0 (0)
2020-10-18 TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!…
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Rachwalik Michał & Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
2 / 3
0 (0)

113 results found.

— dancerank.cz