Dancerank.cz is no longer maintained.

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM: Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT

Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT, Sunday 2021-02-21, Rędziny (okręg śląski), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM, 12 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Krawczyk Aleksandra Tarnowskie Gór
B Oleszczyński Jerzy Lublin
C Buczma Konrad Lublin
D Parasiewicz Marek Opole
E Wolinowski Wojciech Rybnik
F Włodarczyk Marta Łódź
G Kalinowski Szymon Szczecin

A: Krawczyk Aleksandra (Tarnowskie Gór)

RankCouple
1Urbański Jakub & Serwa Kinga 13122 XXXX-
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 21243 XXXXX
3Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 54555 ---XX
4Kowalczyk Kacper & Kudra Iga 42434 -XXXX
5Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja 66666 X-X-X
6Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia 35311 XXXXX
7Walaszek Karol & Stawarz Aleksandra X----
8Lisowski Dawid & Maj Barbara XX---
9Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia -----
10 – 11Tkacz Rafał & Gerstel Roksana -X---
10 – 11Gierdziewicz Krzysztof & Zaręba Kamila --XXX
12Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria -----

B: Oleszczyński Jerzy (Lublin)

RankCouple
1Urbański Jakub & Serwa Kinga 22222 -XXXX
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 44545 XXXXX
3Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 56333 XX-XX
4Kowalczyk Kacper & Kudra Iga 11111 XXXX-
5Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja 33454 --XXX
6Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia 65666 XXXXX
7Walaszek Karol & Stawarz Aleksandra X-X-X
8Lisowski Dawid & Maj Barbara -----
9Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia -----
10 – 11Tkacz Rafał & Gerstel Roksana -----
10 – 11Gierdziewicz Krzysztof & Zaręba Kamila -----
12Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria XX---

C: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Urbański Jakub & Serwa Kinga 11114 XXXXX
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 22521 XXXXX
3Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 33332 XXXXX
4Kowalczyk Kacper & Kudra Iga 44445 XX-X-
5Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja 66656 --XXX
6Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia 55263 XX-XX
7Walaszek Karol & Stawarz Aleksandra -XX-X
8Lisowski Dawid & Maj Barbara X----
9Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia -----
10 – 11Tkacz Rafał & Gerstel Roksana --X--
10 – 11Gierdziewicz Krzysztof & Zaręba Kamila -----
12Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria -----

D: Parasiewicz Marek (Opole)

RankCouple
1Urbański Jakub & Serwa Kinga 11121 XXXXX
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 32212 -XXXX
3Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 53355 -----
4Kowalczyk Kacper & Kudra Iga 25566 XX-XX
5Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja 44433 XXXXX
6Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia 66644 X-XXX
7Walaszek Karol & Stawarz Aleksandra -X---
8Lisowski Dawid & Maj Barbara -----
9Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia XXXX-
10 – 11Tkacz Rafał & Gerstel Roksana X---X
10 – 11Gierdziewicz Krzysztof & Zaręba Kamila -----
12Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria --X--

E: Wolinowski Wojciech (Rybnik)

RankCouple
1Urbański Jakub & Serwa Kinga 44121 X-XXX
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 11314 XXXXX
3Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 52232 -XXXX
4Kowalczyk Kacper & Kudra Iga 26445 XXXXX
5Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja 65656 --X--
6Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia 33563 XXXXX
7Walaszek Karol & Stawarz Aleksandra ---XX
8Lisowski Dawid & Maj Barbara XX---
9Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia X----
10 – 11Tkacz Rafał & Gerstel Roksana -X---
10 – 11Gierdziewicz Krzysztof & Zaręba Kamila -----
12Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria -----

F: Włodarczyk Marta (Łódź)

RankCouple
1Urbański Jakub & Serwa Kinga 24234 -XXXX
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 66666 XX--X
3Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 11111 XXXXX
4Kowalczyk Kacper & Kudra Iga 53323 XXXXX
5Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja 42442 XXXXX
6Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia 35555 XX-XX
7Walaszek Karol & Stawarz Aleksandra --X--
8Lisowski Dawid & Maj Barbara -----
9Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia X----
10 – 11Tkacz Rafał & Gerstel Roksana -----
10 – 11Gierdziewicz Krzysztof & Zaręba Kamila --XX-
12Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria -----

G: Kalinowski Szymon (Szczecin)

RankCouple
1Urbański Jakub & Serwa Kinga 12122 XXXXX
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 23313 XXXXX
3Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 31241 XXXXX
4Kowalczyk Kacper & Kudra Iga 64666 XXXXX
5Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja 45434 X--XX
6Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia 56555 -----
7Walaszek Karol & Stawarz Aleksandra -X---
8Lisowski Dawid & Maj Barbara XXXXX
9Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia -----
10 – 11Tkacz Rafał & Gerstel Roksana -----
10 – 11Gierdziewicz Krzysztof & Zaręba Kamila -----
12Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria --X--

Adjudicators

A Krawczyk Aleksandra Tarnowskie Gór
B Oleszczyński Jerzy Lublin
C Buczma Konrad Lublin
D Parasiewicz Marek Opole
E Wolinowski Wojciech Rybnik
F Włodarczyk Marta Łódź
G Kalinowski Szymon Szczecin
— dancerank.cz