Dancerank.cz is no longer maintained.

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM: Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT

Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT, Saturday 2021-02-20, Rędziny (okręg śląski), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM, 12 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Biały Janusz Kraków
B Oleszczyński Jerzy Lublin
C Kalinowski Szymon Szczecin
D Buczma Konrad Lublin
E Zawiślak Marcin Zielona Góra
F Leszczyńska Dominika Gliwice
G Mierzwa Mariusz Kluczbork

A: Biały Janusz (Kraków)

RankCouple
1Galwas Maksymilian & Kropidło Klaudia 33133 X-X--
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 25554 -X-XX
3Urbański Jakub & Serwa Kinga 52425 X-XXX
4Pszenica Antoni & Panek Maja 44242 XXXXX
5Jastrzębski Jarosław & Majka - Góra Agnieszka 11311 XXXXX
6Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 66666 -----
7Kowalczyk Kacper & Kudra Iga X----
8Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia XX-XX
9 – 10Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja --XXX
9 – 10Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria -XX--
11Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia -X---
12Tkacz Rafał & Gerstel Roksana -----

B: Oleszczyński Jerzy (Lublin)

RankCouple
1Galwas Maksymilian & Kropidło Klaudia 32222 XXXXX
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 11111 XXXXX
3Urbański Jakub & Serwa Kinga 23333 -XXXX
4Pszenica Antoni & Panek Maja 65554 X----
5Jastrzębski Jarosław & Majka - Góra Agnieszka 46666 -XX--
6Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 54445 ----X
7Kowalczyk Kacper & Kudra Iga XXXXX
8Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia -----
9 – 10Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja X----
9 – 10Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria XXXXX
11Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia ---X-
12Tkacz Rafał & Gerstel Roksana -----

C: Kalinowski Szymon (Szczecin)

RankCouple
1Galwas Maksymilian & Kropidło Klaudia 11413 XXXXX
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 66656 XXXXX
3Urbański Jakub & Serwa Kinga 35321 XXXXX
4Pszenica Antoni & Panek Maja 23565 XXXXX
5Jastrzębski Jarosław & Majka - Góra Agnieszka 44132 XXXXX
6Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 52244 XXXXX
7Kowalczyk Kacper & Kudra Iga -----
8Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia -----
9 – 10Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja -----
9 – 10Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria -----
11Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia -----
12Tkacz Rafał & Gerstel Roksana -----

D: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Galwas Maksymilian & Kropidło Klaudia 33633 X----
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 22522 XXXXX
3Urbański Jakub & Serwa Kinga 11111 XXXXX
4Pszenica Antoni & Panek Maja 64345 XX-XX
5Jastrzębski Jarosław & Majka - Góra Agnieszka 55254 X-X-X
6Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 46466 -XXXX
7Kowalczyk Kacper & Kudra Iga -X-X-
8Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia XX--X
9 – 10Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja -----
9 – 10Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria --XX-
11Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia -----
12Tkacz Rafał & Gerstel Roksana --X--

E: Zawiślak Marcin (Zielona Góra)

RankCouple
1Galwas Maksymilian & Kropidło Klaudia 55554 X---X
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 44445 XXXX-
3Urbański Jakub & Serwa Kinga 11113 -XXXX
4Pszenica Antoni & Panek Maja 22231 XXXXX
5Jastrzębski Jarosław & Majka - Góra Agnieszka 66666 -XX--
6Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 33322 XXXXX
7Kowalczyk Kacper & Kudra Iga X---X
8Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia -----
9 – 10Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja -X-XX
9 – 10Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria X----
11Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia --X--
12Tkacz Rafał & Gerstel Roksana ---X-

F: Leszczyńska Dominika (Gliwice)

RankCouple
1Galwas Maksymilian & Kropidło Klaudia 11111 XXXXX
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 22232 XXXXX
3Urbański Jakub & Serwa Kinga 55655 -----
4Pszenica Antoni & Panek Maja 33323 XXXXX
5Jastrzębski Jarosław & Majka - Góra Agnieszka 44444 --XX-
6Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 66566 XX--X
7Kowalczyk Kacper & Kudra Iga X---X
8Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia XXXXX
9 – 10Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja -----
9 – 10Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria -X---
11Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia --X--
12Tkacz Rafał & Gerstel Roksana ---X-

G: Mierzwa Mariusz (Kluczbork)

RankCouple
1Galwas Maksymilian & Kropidło Klaudia 21233 X-XX-
2Kotek Bartosz & Wężowicz Wiktoria 33111 XXXXX
3Urbański Jakub & Serwa Kinga 45444 -XXXX
4Pszenica Antoni & Panek Maja 12322 XXXXX
5Jastrzębski Jarosław & Majka - Góra Agnieszka 56566 XXXXX
6Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 64655 -X---
7Kowalczyk Kacper & Kudra Iga X---X
8Górecki Jędrzej & Romaniewska Natalia -----
9 – 10Glanowski Karol & Lipnicka Patrycja XXXX-
9 – 10Morawiec Wiktor & Stadnik Wiktoria -----
11Tkacz Sebastian & Pfajfer Julia ----X
12Tkacz Rafał & Gerstel Roksana -----

Adjudicators

A Biały Janusz Kraków
B Oleszczyński Jerzy Lublin
C Kalinowski Szymon Szczecin
D Buczma Konrad Lublin
E Zawiślak Marcin Zielona Góra
F Leszczyńska Dominika Gliwice
G Mierzwa Mariusz Kluczbork
— dancerank.cz