Dancerank.cz is no longer maintained.

Pow. 18, GP Polski, Latin: Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT

Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT, Saturday 2021-02-20, Rędziny (okręg śląski), Poland WDC (PTT)

Pow. 18, GP Polski, Latin, 36 couples, 4 rounds

Adjudicators

A Biały Janusz Kraków
B Oleszczyński Jerzy Lublin
C Kalinowski Szymon Szczecin
D Buczma Konrad Lublin
E Dragan Dariusz Kraków
F Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow
G Zawiślak Marcin Zielona Góra
H Leszczyńska Dominika Gliwice
I Mierzwa Mariusz Kluczbork

A: Biały Janusz (Kraków)

RankCouple
1Świątkowski Piotr & Tracz Oliwia 11212 XXXXX XXXXX XXXXX
2Jaszewski Tomasz & Kotarba Alicja 22121 XXXXX XXXXX XXXXX
3Lorek Bartosz & Karpińska Natalia 56455 X-XXX XXXXX XXXXX
4Rutka Kacper & Litorowicz Sara 45534 XXXXX XXXXX XXXXX
5Kidybiński Paweł & Jabłońska Liwia 33343 XXX-- XXXXX XXXXX
6Masłowski Mieszko & Pasek Monika 64666 -XXXX XXXXX XXXXX
7Ostrowski Mateusz & Kowal Magdalena XX-X- XXXXX XXXXX
8Klekowski Seweryn & Kwietniowska Oliwia ----- XXXXX XXXXX
9Gułaj Sebastian & Francois - Molenda Estelle ----- XXXXX XXXXX
10Chernenko Sergey & Warzyńska Angelika ----- ----- XXXXX
11Barakowski Michał & Niedobova Katarzyna ----- XX-XX XXXXX
12Nowoświat Mikołaj & Samek Magdalena ----X XXXXX XXXXX
13Bartelik Paweł & Kopiec Hanna ----- XXXXX
14 – 15Walczak Maciej & Piaseczna Anna XXX-- XXXXX
14 – 15Zdziech Przemysław & Dziedziczak Natalia ----- XXXXX
16Wójcik Christof & Iskra Joanna --X-X XXXXX
17Jesionek Karol & Hanulak Alicja ----- XXXXX
18Kapitan Cyprian & Lubowicka Nikola ----- XXXXX
19Płuciennik Adam & Marcinkiewicz Klaudia ----- X----
20 – 23Brzeski Bruno & Oworuszko Dominika ----- ---X-
20 – 23Gurskiy Dmitriy & Miterska Julia ----- -XX--
20 – 23Kot Szymon & Marcinkiewicz Oliwia ----- XXX--
20 – 23Sitek Sebastian & Dudys Anna ----- XXXXX
24Duda Maciej & Jakus Magdalena ---X- XXXXX
25Talik Kamil & Gwóźdź Paulina -----
26Zawistowski Kamil & Korzeniowska Anna ----X
27Kusztal Oskar & Kulpa Anna X----
28 – 29Puszka Michał & Nasalska Izabela -----
28 – 29Błaszczyk Łukasz & Sieraszewska Ewelina XXXXX
30 – 31Oleksik Mateusz & Szemiel Kinga --XXX
30 – 31Sobania Andreas & Arczyńska Daria -----
32Ciura Maciej & Tomalska Maja ----X
33 – 34Chrzan Adrian & Krysta Agnieszka -X---
33 – 34Siemianowicz Eryk & Datczuk Aleksandra ---X-
35Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia -----
36Kahl Miron & Adamczyk Kasandra -----

B: Oleszczyński Jerzy (Lublin)

RankCouple
1Świątkowski Piotr & Tracz Oliwia 11111 XXXXX XXXXX XXXXX
2Jaszewski Tomasz & Kotarba Alicja 33322 XX--X X-XXX XXXXX
3Lorek Bartosz & Karpińska Natalia 22233 XXXXX XXXXX XXXXX
4Rutka Kacper & Litorowicz Sara 54444 -XX-- XXXX- XXXXX
5Kidybiński Paweł & Jabłońska Liwia 66566 ----X XXXXX XXX-X
6Masłowski Mieszko & Pasek Monika 45655 XXXX- -XXXX --XXX
7Ostrowski Mateusz & Kowal Magdalena XX-XX X--X- XXXXX
8Klekowski Seweryn & Kwietniowska Oliwia X--X- XXXXX XXXXX
9Gułaj Sebastian & Francois - Molenda Estelle --XX- --XXX XXXXX
10Chernenko Sergey & Warzyńska Angelika --X-X XXXXX XXXXX
11Barakowski Michał & Niedobova Katarzyna ----- -XXXX XXXXX
12Nowoświat Mikołaj & Samek Magdalena ----- XX--X -X-X-
13Bartelik Paweł & Kopiec Hanna --X-- XXXXX
14 – 15Walczak Maciej & Piaseczna Anna ----- X--XX
14 – 15Zdziech Przemysław & Dziedziczak Natalia -X--- XXXXX
16Wójcik Christof & Iskra Joanna X---- XXXXX
17Jesionek Karol & Hanulak Alicja -X-X- -XXXX
18Kapitan Cyprian & Lubowicka Nikola ----- -X---
19Płuciennik Adam & Marcinkiewicz Klaudia X-X-X XXXXX
20 – 23Brzeski Bruno & Oworuszko Dominika -X--X XXXXX
20 – 23Gurskiy Dmitriy & Miterska Julia X---- XXXXX
20 – 23Kot Szymon & Marcinkiewicz Oliwia ----- XXX--
20 – 23Sitek Sebastian & Dudys Anna ----- -X-XX
24Duda Maciej & Jakus Magdalena ----- -----
25Talik Kamil & Gwóźdź Paulina X-XXX
26Zawistowski Kamil & Korzeniowska Anna -XX--
27Kusztal Oskar & Kulpa Anna XXXXX
28 – 29Puszka Michał & Nasalska Izabela XXXXX
28 – 29Błaszczyk Łukasz & Sieraszewska Ewelina X-X--
30 – 31Oleksik Mateusz & Szemiel Kinga X----
30 – 31Sobania Andreas & Arczyńska Daria ---X-
32Ciura Maciej & Tomalska Maja -----
33 – 34Chrzan Adrian & Krysta Agnieszka -----
33 – 34Siemianowicz Eryk & Datczuk Aleksandra ----X
35Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia X----
36Kahl Miron & Adamczyk Kasandra -----

C: Kalinowski Szymon (Szczecin)

RankCouple
1Świątkowski Piotr & Tracz Oliwia 11111 XXXXX XXXXX XXXXX
2Jaszewski Tomasz & Kotarba Alicja 44643 X--XX XXXXX XXXXX
3Lorek Bartosz & Karpińska Natalia 35334 XXXXX XXXXX XXXXX
4Rutka Kacper & Litorowicz Sara 22222 XXX-X XXXXX XXXXX
5Kidybiński Paweł & Jabłońska Liwia 53555 XXXXX XXXXX XXXXX
6Masłowski Mieszko & Pasek Monika 66466 ----- X---- XXXXX
7Ostrowski Mateusz & Kowal Magdalena ----- XXXXX XXXXX
8Klekowski Seweryn & Kwietniowska Oliwia --X-- -XXXX XXXXX
9Gułaj Sebastian & Francois - Molenda Estelle XXXXX XXXXX XXXXX
10Chernenko Sergey & Warzyńska Angelika ----- XXXXX XXXXX
11Barakowski Michał & Niedobova Katarzyna ----- ----- XXXXX
12Nowoświat Mikołaj & Samek Magdalena -X-X- --XXX -XXXX
13Bartelik Paweł & Kopiec Hanna XXXXX XX-XX
14 – 15Walczak Maciej & Piaseczna Anna XXX-- XXXXX
14 – 15Zdziech Przemysław & Dziedziczak Natalia ----- XXXXX
16Wójcik Christof & Iskra Joanna ---XX XXXXX
17Jesionek Karol & Hanulak Alicja ----- -XXXX
18Kapitan Cyprian & Lubowicka Nikola XX--- XXXXX
19Płuciennik Adam & Marcinkiewicz Klaudia ----- -XX--
20 – 23Brzeski Bruno & Oworuszko Dominika ----- XXXXX
20 – 23Gurskiy Dmitriy & Miterska Julia ----- -XXXX
20 – 23Kot Szymon & Marcinkiewicz Oliwia ----- X----
20 – 23Sitek Sebastian & Dudys Anna ----- X-XXX
24Duda Maciej & Jakus Magdalena ----- XXXX-
25Talik Kamil & Gwóźdź Paulina -----
26Zawistowski Kamil & Korzeniowska Anna ---XX
27Kusztal Oskar & Kulpa Anna ----X
28 – 29Puszka Michał & Nasalska Izabela XX--X
28 – 29Błaszczyk Łukasz & Sieraszewska Ewelina -----
30 – 31Oleksik Mateusz & Szemiel Kinga X----
30 – 31Sobania Andreas & Arczyńska Daria --XX-
32Ciura Maciej & Tomalska Maja X----
33 – 34Chrzan Adrian & Krysta Agnieszka -X---
33 – 34Siemianowicz Eryk & Datczuk Aleksandra X-X--
35Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia -----
36Kahl Miron & Adamczyk Kasandra -----

D: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Świątkowski Piotr & Tracz Oliwia 11111 XXXXX XXXXX XXXXX
2Jaszewski Tomasz & Kotarba Alicja 22222 XXXXX XXXXX XXXXX
3Lorek Bartosz & Karpińska Natalia 33333 XXXXX XXXXX XXXXX
4Rutka Kacper & Litorowicz Sara 44444 XXXXX XXXXX XXXXX
5Kidybiński Paweł & Jabłońska Liwia 65655 X-XXX XXXXX XXXXX
6Masłowski Mieszko & Pasek Monika 56566 X-X-- ----- X-XXX
7Ostrowski Mateusz & Kowal Magdalena ---X- X-X-X XXX-X
8Klekowski Seweryn & Kwietniowska Oliwia -X--X -XXXX XXXXX
9Gułaj Sebastian & Francois - Molenda Estelle ----- ---X- XXX-X
10Chernenko Sergey & Warzyńska Angelika -X--- XX-XX XXXXX
11Barakowski Michał & Niedobova Katarzyna ----- X-XX- XXX-X
12Nowoświat Mikołaj & Samek Magdalena ----- -XXXX -X-XX
13Bartelik Paweł & Kopiec Hanna -X--- XXXXX
14 – 15Walczak Maciej & Piaseczna Anna ----- XXXX-
14 – 15Zdziech Przemysław & Dziedziczak Natalia XXXXX XXXXX
16Wójcik Christof & Iskra Joanna ----- X-X-X
17Jesionek Karol & Hanulak Alicja XXXXX XXXXX
18Kapitan Cyprian & Lubowicka Nikola X---X XX-XX
19Płuciennik Adam & Marcinkiewicz Klaudia --X-- -X-X-
20 – 23Brzeski Bruno & Oworuszko Dominika ----- --X-X
20 – 23Gurskiy Dmitriy & Miterska Julia ----- XXX--
20 – 23Kot Szymon & Marcinkiewicz Oliwia X---- XXXX-
20 – 23Sitek Sebastian & Dudys Anna -X--- --XXX
24Duda Maciej & Jakus Magdalena ----- ---XX
25Talik Kamil & Gwóźdź Paulina XXXXX
26Zawistowski Kamil & Korzeniowska Anna ---XX
27Kusztal Oskar & Kulpa Anna -----
28 – 29Puszka Michał & Nasalska Izabela XXXXX
28 – 29Błaszczyk Łukasz & Sieraszewska Ewelina ---XX
30 – 31Oleksik Mateusz & Szemiel Kinga ---X-
30 – 31Sobania Andreas & Arczyńska Daria X----
32Ciura Maciej & Tomalska Maja -----
33 – 34Chrzan Adrian & Krysta Agnieszka X-XX-
33 – 34Siemianowicz Eryk & Datczuk Aleksandra -XX--
35Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia -X---
36Kahl Miron & Adamczyk Kasandra XX---

E: Dragan Dariusz (Kraków)

RankCouple
1Świątkowski Piotr & Tracz Oliwia 21124 X-XX- XXXXX XXXXX
2Jaszewski Tomasz & Kotarba Alicja 43333 XXXXX XXXXX XXXXX
3Lorek Bartosz & Karpińska Natalia 56665 --X-- XXXXX XXXXX
4Rutka Kacper & Litorowicz Sara 12211 XXXXX XXXXX XXXXX
5Kidybiński Paweł & Jabłońska Liwia 34542 XXXXX XXXXX XXXXX
6Masłowski Mieszko & Pasek Monika 65456 ----- --XXX XXXXX
7Ostrowski Mateusz & Kowal Magdalena ----- XXXXX XXXXX
8Klekowski Seweryn & Kwietniowska Oliwia XXXXX XXXXX XXXXX
9Gułaj Sebastian & Francois - Molenda Estelle XX-XX XXXXX -XXXX
10Chernenko Sergey & Warzyńska Angelika -X--X -X--- XXXXX
11Barakowski Michał & Niedobova Katarzyna ----- XXXXX XXXXX
12Nowoświat Mikołaj & Samek Magdalena ----- --XXX X-XXX
13Bartelik Paweł & Kopiec Hanna ----- XXXX-
14 – 15Walczak Maciej & Piaseczna Anna ----- XX-XX
14 – 15Zdziech Przemysław & Dziedziczak Natalia XX--- XXXXX
16Wójcik Christof & Iskra Joanna X---- XXXXX
17Jesionek Karol & Hanulak Alicja ----- X--XX
18Kapitan Cyprian & Lubowicka Nikola XXXXX XXXXX
19Płuciennik Adam & Marcinkiewicz Klaudia ----- XX-XX
20 – 23Brzeski Bruno & Oworuszko Dominika ----- X----
20 – 23Gurskiy Dmitriy & Miterska Julia ----- XXXXX
20 – 23Kot Szymon & Marcinkiewicz Oliwia ----- -----
20 – 23Sitek Sebastian & Dudys Anna ----- -XX-X
24Duda Maciej & Jakus Magdalena ----- XXXXX
25Talik Kamil & Gwóźdź Paulina -XXXX
26Zawistowski Kamil & Korzeniowska Anna -XX--
27Kusztal Oskar & Kulpa Anna XXXXX
28 – 29Puszka Michał & Nasalska Izabela -----
28 – 29Błaszczyk Łukasz & Sieraszewska Ewelina XXX--
30 – 31Oleksik Mateusz & Szemiel Kinga -----
30 – 31Sobania Andreas & Arczyńska Daria X----
32Ciura Maciej & Tomalska Maja -----
33 – 34Chrzan Adrian & Krysta Agnieszka ---X-
33 – 34Siemianowicz Eryk & Datczuk Aleksandra -----
35Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia --X-X
36Kahl Miron & Adamczyk Kasandra -----

F: Rybicki Grzegorz (Tomaszów Mazow)

RankCouple
1Świątkowski Piotr & Tracz Oliwia 11131 XXXXX XXX-X XXXXX
2Jaszewski Tomasz & Kotarba Alicja 23212 XX-XX XXXXX XXXXX
3Lorek Bartosz & Karpińska Natalia 32323 X-XXX XXXXX XXXXX
4Rutka Kacper & Litorowicz Sara 55465 --X-- XXXXX -XXXX
5Kidybiński Paweł & Jabłońska Liwia 44554 X-X-- XXXXX XXXXX
6Masłowski Mieszko & Pasek Monika 66646 -X--- XXXXX XXXXX
7Ostrowski Mateusz & Kowal Magdalena XX-XX XX-X- XXXXX
8Klekowski Seweryn & Kwietniowska Oliwia XXXXX XXXXX XXXXX
9Gułaj Sebastian & Francois - Molenda Estelle --X-- XXXXX XXXXX
10Chernenko Sergey & Warzyńska Angelika ----- --X-- XXXXX
11Barakowski Michał & Niedobova Katarzyna -X-XX XXXXX XXXXX
12Nowoświat Mikołaj & Samek Magdalena ----- ----- X-X--
13Bartelik Paweł & Kopiec Hanna --XX- XXX--
14 – 15Walczak Maciej & Piaseczna Anna XX-XX X--XX
14 – 15Zdziech Przemysław & Dziedziczak Natalia XXXXX XXXXX
16Wójcik Christof & Iskra Joanna ----X XXXXX
17Jesionek Karol & Hanulak Alicja ----- XXXXX
18Kapitan Cyprian & Lubowicka Nikola ----- XXXX-
19Płuciennik Adam & Marcinkiewicz Klaudia ----- -X--X
20 – 23Brzeski Bruno & Oworuszko Dominika ----- -XXXX
20 – 23Gurskiy Dmitriy & Miterska Julia ----- XXXXX
20 – 23Kot Szymon & Marcinkiewicz Oliwia ----- -XXXX
20 – 23Sitek Sebastian & Dudys Anna ----- XXXX-
24Duda Maciej & Jakus Magdalena ----- XXX-X
25Talik Kamil & Gwóźdź Paulina ---X-
26Zawistowski Kamil & Korzeniowska Anna XXXX-
27Kusztal Oskar & Kulpa Anna ----X
28 – 29Puszka Michał & Nasalska Izabela X--X-
28 – 29Błaszczyk Łukasz & Sieraszewska Ewelina -----
30 – 31Oleksik Mateusz & Szemiel Kinga -XX--
30 – 31Sobania Andreas & Arczyńska Daria X----
32Ciura Maciej & Tomalska Maja X--XX
33 – 34Chrzan Adrian & Krysta Agnieszka -----
33 – 34Siemianowicz Eryk & Datczuk Aleksandra ----X
35Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia ----X
36Kahl Miron & Adamczyk Kasandra -----

G: Zawiślak Marcin (Zielona Góra)

RankCouple
1Świątkowski Piotr & Tracz Oliwia 22222 XXXXX XXXXX XXXXX
2Jaszewski Tomasz & Kotarba Alicja 11111 XXXXX XXXXX XXXXX
3Lorek Bartosz & Karpińska Natalia 35565 -XX-X XXXXX XXXXX
4Rutka Kacper & Litorowicz Sara 64444 XXXX- XXXXX XXXXX
5Kidybiński Paweł & Jabłońska Liwia 53333 XXXXX XXXXX XXXXX
6Masłowski Mieszko & Pasek Monika 46656 X-XXX XXXXX XXXXX
7Ostrowski Mateusz & Kowal Magdalena XX--X X-XXX XXXXX
8Klekowski Seweryn & Kwietniowska Oliwia ----- X-XX- X-XXX
9Gułaj Sebastian & Francois - Molenda Estelle ----- -X--X XXXXX
10Chernenko Sergey & Warzyńska Angelika ----- -X-X- XXXXX
11Barakowski Michał & Niedobova Katarzyna ----- XXXXX XXXXX
12Nowoświat Mikołaj & Samek Magdalena ---X- -XX-X XXXXX
13Bartelik Paweł & Kopiec Hanna XXXXX XXXXX
14 – 15Walczak Maciej & Piaseczna Anna XXX-X XXXXX
14 – 15Zdziech Przemysław & Dziedziczak Natalia ----- XXXXX
16Wójcik Christof & Iskra Joanna ---X- XXXXX
17Jesionek Karol & Hanulak Alicja X---- XXXXX
18Kapitan Cyprian & Lubowicka Nikola ----- XXX-X
19Płuciennik Adam & Marcinkiewicz Klaudia ----- XXXXX
20 – 23Brzeski Bruno & Oworuszko Dominika ----- ----X
20 – 23Gurskiy Dmitriy & Miterska Julia ----- -X-XX
20 – 23Kot Szymon & Marcinkiewicz Oliwia ----- XXXX-
20 – 23Sitek Sebastian & Dudys Anna ----- -----
24Duda Maciej & Jakus Magdalena ----- -X-XX
25Talik Kamil & Gwóźdź Paulina X----
26Zawistowski Kamil & Korzeniowska Anna X-X--
27Kusztal Oskar & Kulpa Anna -XXX-
28 – 29Puszka Michał & Nasalska Izabela X----
28 – 29Błaszczyk Łukasz & Sieraszewska Ewelina --XXX
30 – 31Oleksik Mateusz & Szemiel Kinga -----
30 – 31Sobania Andreas & Arczyńska Daria X----
32Ciura Maciej & Tomalska Maja -XXXX
33 – 34Chrzan Adrian & Krysta Agnieszka -----
33 – 34Siemianowicz Eryk & Datczuk Aleksandra -----
35Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia -----
36Kahl Miron & Adamczyk Kasandra -X---

H: Leszczyńska Dominika (Gliwice)

RankCouple
1Świątkowski Piotr & Tracz Oliwia 11111 XXXXX XXXXX XXXXX
2Jaszewski Tomasz & Kotarba Alicja 22542 XXXXX XXXXX XXXXX
3Lorek Bartosz & Karpińska Natalia 33433 XXXXX XXXXX XXXXX
4Rutka Kacper & Litorowicz Sara 44224 --X-X XXXXX XXXXX
5Kidybiński Paweł & Jabłońska Liwia 65355 -XX-- XXXXX XXXXX
6Masłowski Mieszko & Pasek Monika 56666 X-XXX XXXXX X-XXX
7Ostrowski Mateusz & Kowal Magdalena XX-XX XXXXX XXXXX
8Klekowski Seweryn & Kwietniowska Oliwia ----- X-XXX XXXXX
9Gułaj Sebastian & Francois - Molenda Estelle ----- XXXXX XXXXX
10Chernenko Sergey & Warzyńska Angelika ----- XXX-- XX-XX
11Barakowski Michał & Niedobova Katarzyna XX-X- XXXXX XXXXX
12Nowoświat Mikołaj & Samek Magdalena ----- -X--X XXXXX
13Bartelik Paweł & Kopiec Hanna XXXX- XXXXX
14 – 15Walczak Maciej & Piaseczna Anna ----- XXXXX
14 – 15Zdziech Przemysław & Dziedziczak Natalia ----- XXXXX
16Wójcik Christof & Iskra Joanna ---XX XXXXX
17Jesionek Karol & Hanulak Alicja ----- XXXXX
18Kapitan Cyprian & Lubowicka Nikola ----- XXXXX
19Płuciennik Adam & Marcinkiewicz Klaudia ----- XXXXX
20 – 23Brzeski Bruno & Oworuszko Dominika ----- XXXXX
20 – 23Gurskiy Dmitriy & Miterska Julia ----- XXXXX
20 – 23Kot Szymon & Marcinkiewicz Oliwia ----- -XXXX
20 – 23Sitek Sebastian & Dudys Anna ----- -----
24Duda Maciej & Jakus Magdalena ----- XX-XX
25Talik Kamil & Gwóźdź Paulina XX-X-
26Zawistowski Kamil & Korzeniowska Anna XXX--
27Kusztal Oskar & Kulpa Anna -----
28 – 29Puszka Michał & Nasalska Izabela -----
28 – 29Błaszczyk Łukasz & Sieraszewska Ewelina -----
30 – 31Oleksik Mateusz & Szemiel Kinga --X--
30 – 31Sobania Andreas & Arczyńska Daria -----
32Ciura Maciej & Tomalska Maja -----
33 – 34Chrzan Adrian & Krysta Agnieszka -----
33 – 34Siemianowicz Eryk & Datczuk Aleksandra -----
35Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia --X-X
36Kahl Miron & Adamczyk Kasandra -----

I: Mierzwa Mariusz (Kluczbork)

RankCouple
1Świątkowski Piotr & Tracz Oliwia 11211 XXXXX XXXXX XXXXX
2Jaszewski Tomasz & Kotarba Alicja 32134 XXX-X XXXXX XXXXX
3Lorek Bartosz & Karpińska Natalia 44542 XXXXX XXXXX XXXXX
4Rutka Kacper & Litorowicz Sara 53453 XXXXX XXXXX XXXXX
5Kidybiński Paweł & Jabłońska Liwia 66666 ----- XXXX- XXXXX
6Masłowski Mieszko & Pasek Monika 25325 --XX- XXXXX XXXXX
7Ostrowski Mateusz & Kowal Magdalena ----- --X-- XXXXX
8Klekowski Seweryn & Kwietniowska Oliwia XX-X- XXX-X XXXXX
9Gułaj Sebastian & Francois - Molenda Estelle ----- XXXX- -XXXX
10Chernenko Sergey & Warzyńska Angelika XXX-X XXXXX XXXXX
11Barakowski Michał & Niedobova Katarzyna ---XX XXXXX XXXX-
12Nowoświat Mikołaj & Samek Magdalena ----- -X--- XX--X
13Bartelik Paweł & Kopiec Hanna ----- -XXXX
14 – 15Walczak Maciej & Piaseczna Anna ----- -X-XX
14 – 15Zdziech Przemysław & Dziedziczak Natalia ----X X-X--
16Wójcik Christof & Iskra Joanna X--XX -X-XX
17Jesionek Karol & Hanulak Alicja X--XX XXXXX
18Kapitan Cyprian & Lubowicka Nikola ----- X-X--
19Płuciennik Adam & Marcinkiewicz Klaudia ---X- -X---
20 – 23Brzeski Bruno & Oworuszko Dominika ----- X-XXX
20 – 23Gurskiy Dmitriy & Miterska Julia ----X -X-XX
20 – 23Kot Szymon & Marcinkiewicz Oliwia -X--- XXXXX
20 – 23Sitek Sebastian & Dudys Anna --X-- -X-XX
24Duda Maciej & Jakus Magdalena ----- -XXX-
25Talik Kamil & Gwóźdź Paulina X-XXX
26Zawistowski Kamil & Korzeniowska Anna X-XX-
27Kusztal Oskar & Kulpa Anna X-XXX
28 – 29Puszka Michał & Nasalska Izabela X---X
28 – 29Błaszczyk Łukasz & Sieraszewska Ewelina X-XX-
30 – 31Oleksik Mateusz & Szemiel Kinga X---X
30 – 31Sobania Andreas & Arczyńska Daria XXX-X
32Ciura Maciej & Tomalska Maja -X---
33 – 34Chrzan Adrian & Krysta Agnieszka XX---
33 – 34Siemianowicz Eryk & Datczuk Aleksandra --X--
35Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia -----
36Kahl Miron & Adamczyk Kasandra -----

Adjudicators

A Biały Janusz Kraków
B Oleszczyński Jerzy Lublin
C Kalinowski Szymon Szczecin
D Buczma Konrad Lublin
E Dragan Dariusz Kraków
F Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow
G Zawiślak Marcin Zielona Góra
H Leszczyńska Dominika Gliwice
I Mierzwa Mariusz Kluczbork
— dancerank.cz