Dancerank.cz is no longer maintained.

Pow. 18, GP Polski, Latin: Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT

Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT, Saturday 2021-02-20, Rędziny (okręg śląski), Poland WDC (PTT)

Pow. 18, GP Polski, Latin, 36 couples, 4 rounds

RankStart #CoupleClub
Finał
174Świątkowski Piotr & Tracz OliwiaIGLICA - Wrocław
253Jaszewski Tomasz & Kotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra
360Lorek Bartosz & Karpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
467Rutka Kacper & Litorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
556Kidybiński Paweł & Jabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
661Masłowski Mieszko & Pasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry
1/2 Finału
764Ostrowski Mateusz & Kowal MagdalenaELITA - Kraków
857Klekowski Seweryn & Kwietniowska OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.
952Gułaj Sebastian & Francois - Molenda EstelleCANTINERO - Tomaszów Maz.
1048Chernenko Sergey & Warzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa
1144Barakowski Michał & Niedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry
1262Nowoświat Mikołaj & Samek MagdalenaELITA - Kraków
1/4 Finału
1345Bartelik Paweł & Kopiec HannaELITA - Kraków
14 – 1571Walczak Maciej & Piaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
14 – 1573Zdziech Przemysław & Dziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom
1672Wójcik Christof & Iskra JoannaIGLICA - Wrocław
1754Jesionek Karol & Hanulak AlicjaPOLISH CLUB - Warszawa
1855Kapitan Cyprian & Lubowicka NikolaMASTER DANCE - Gliwice
1966Płuciennik Adam & Marcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice
20 – 2346Brzeski Bruno & Oworuszko DominikaDancers United - WARSZAWA
20 – 2351Gurskiy Dmitriy & Miterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice
20 – 2358Kot Szymon & Marcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Ka
20 – 2368Sitek Sebastian & Dudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2450Duda Maciej & Jakus MagdalenaIDEA - Kraków
1/8 Finału
2570Talik Kamil & Gwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2623Zawistowski Kamil & Korzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
2759Kusztal Oskar & Kulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław
28 – 2921Puszka Michał & Nasalska IzabelaLIDER - Lublin
28 – 2947Błaszczyk Łukasz & Sieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra
30 – 3163Oleksik Mateusz & Szemiel KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry
30 – 3169Sobania Andreas & Arczyńska DariaDANCE TEAM - Dobrzeń Wiel
3249Ciura Maciej & Tomalska MajaA+S - Częstochowa
33 – 3418Chrzan Adrian & Krysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
33 – 3422Siemianowicz Eryk & Datczuk AleksandraKADRYL - Białystok
3520Kowalski Miłosz & Gomoluch NataliaZORBA - Częstochowa
3619Kahl Miron & Adamczyk KasandraMARGO - Leszno

Adjudicators

A Biały Janusz Kraków
B Oleszczyński Jerzy Lublin
C Kalinowski Szymon Szczecin
D Buczma Konrad Lublin
E Dragan Dariusz Kraków
F Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow
G Zawiślak Marcin Zielona Góra
H Leszczyńska Dominika Gliwice
I Mierzwa Mariusz Kluczbork
— dancerank.cz