Dancerank.cz is no longer maintained.

16-20, GP Polski, Standard: Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT

Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT, Saturday 2021-02-20, Rędziny (okręg śląski), Poland WDC (PTT)

16-20, GP Polski, Standard, 19 couples, 3 rounds

Adjudicators

A Biały Janusz Kraków
B Oleszczyński Jerzy Lublin
C Kalinowski Szymon Szczecin
D Buczma Konrad Lublin
E Dragan Dariusz Kraków
F Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow
G Zawiślak Marcin Zielona Góra
H Leszczyńska Dominika Gliwice
I Mierzwa Mariusz Kluczbork

A: Biały Janusz (Kraków)

RankCouple
1Tarnowski Michał & Koss Natalia 11111 XXXXX XXXXX
2Wręczycki Przemysław & Nicpoń Marcelina 25666 XXXXX XXXXX
3Stopyra Hubert & Cwynar Wiktoria 44322 XXXXX XXXXX
4Alwasiak Karol & Olejnik Sara 57757 -XXX- XXXXX
5Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia 32233 X-X-X XXXXX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 63475 XX-XX XXX-X
7Bury Jakub & Kamińska Paula 76544 XXXXX XXXXX
8Szozda Maciej & Szaporów Julia ----- ----X
9Dębski Dawid & Chlamtacz Zofia ----- XX--X
10Szpakowicz Robert & Łotyszonek Julita ----- ----X
11Sarafin Oliwer & Przybylińska Estera ----- X--X-
12Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia ----- -XX--
13 – 14Goły Filip & Mazurek Martyna XXXXX
13 – 14Kuczyński Filip & Wiśniowska Katarzyna -XXX-
15Wiórek Maciej & Czarnobaj Natalia XXXXX
16Ligenza Jakub & Kolarczyk Izabela X-XX-
17Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna ---X-
18Staśkowiak Szymon & Rudzka Natalia -----
19Janaszczyk Maciej & Sopata Wiktoria -----

B: Oleszczyński Jerzy (Lublin)

RankCouple
1Tarnowski Michał & Koss Natalia 11113 -X-XX -XXXX
2Wręczycki Przemysław & Nicpoń Marcelina 55454 --X-- X-X--
3Stopyra Hubert & Cwynar Wiktoria 32221 XXXXX XXXXX
4Alwasiak Karol & Olejnik Sara 44545 XXXXX XXXXX
5Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia 23332 XXXXX -XXXX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 66666 --X-- XXXXX
7Bury Jakub & Kamińska Paula 77777 -X--X XXXXX
8Szozda Maciej & Szaporów Julia ----- -----
9Dębski Dawid & Chlamtacz Zofia X---X --rXX
10Szpakowicz Robert & Łotyszonek Julita X--X- XX-XX
11Sarafin Oliwer & Przybylińska Estera XXXX- XXXXX
12Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia ----- X-XXX
13 – 14Goły Filip & Mazurek Martyna -----
13 – 14Kuczyński Filip & Wiśniowska Katarzyna XXX--
15Wiórek Maciej & Czarnobaj Natalia -XXXX
16Ligenza Jakub & Kolarczyk Izabela XXXXX
17Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna -----
18Staśkowiak Szymon & Rudzka Natalia XX---
19Janaszczyk Maciej & Sopata Wiktoria X----

C: Kalinowski Szymon (Szczecin)

RankCouple
1Tarnowski Michał & Koss Natalia 22111 XXXXX XXXXX
2Wręczycki Przemysław & Nicpoń Marcelina 11222 XXXXX XXXXX
3Stopyra Hubert & Cwynar Wiktoria 46656 X-XXX XXXXX
4Alwasiak Karol & Olejnik Sara 33333 XXXXX XXXXX
5Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia 54444 ---XX --XXX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 65565 -X--X XXXXX
7Bury Jakub & Kamińska Paula 77777 ----- XX---
8Szozda Maciej & Szaporów Julia XXXX- XXXXX
9Dębski Dawid & Chlamtacz Zofia ----- XXXX-
10Szpakowicz Robert & Łotyszonek Julita ----- XXXXX
11Sarafin Oliwer & Przybylińska Estera XXX-- XXXXX
12Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia ----- XXX--
13 – 14Goły Filip & Mazurek Martyna -----
13 – 14Kuczyński Filip & Wiśniowska Katarzyna -X-XX
15Wiórek Maciej & Czarnobaj Natalia -----
16Ligenza Jakub & Kolarczyk Izabela --X-X
17Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna X--XX
18Staśkowiak Szymon & Rudzka Natalia -----
19Janaszczyk Maciej & Sopata Wiktoria -----

D: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Tarnowski Michał & Koss Natalia 55555 XXXX- XXXXX
2Wręczycki Przemysław & Nicpoń Marcelina 11121 XXXXX XXXXX
3Stopyra Hubert & Cwynar Wiktoria 34333 XXXXX XXXXX
4Alwasiak Karol & Olejnik Sara 23214 XXXXX XXXXX
5Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia 42442 XXXXX XXXXX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 77667 X-X-X XXXXX
7Bury Jakub & Kamińska Paula 66776 ---X- XXXXX
8Szozda Maciej & Szaporów Julia ----- -XXX-
9Dębski Dawid & Chlamtacz Zofia -X--- --XXX
10Szpakowicz Robert & Łotyszonek Julita ----X XXXXX
11Sarafin Oliwer & Przybylińska Estera ----- XX-X-
12Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia ----- --XX-
13 – 14Goły Filip & Mazurek Martyna XXX--
13 – 14Kuczyński Filip & Wiśniowska Katarzyna ----X
15Wiórek Maciej & Czarnobaj Natalia XX--X
16Ligenza Jakub & Kolarczyk Izabela -----
17Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna X----
18Staśkowiak Szymon & Rudzka Natalia ----X
19Janaszczyk Maciej & Sopata Wiktoria -----

E: Dragan Dariusz (Kraków)

RankCouple
1Tarnowski Michał & Koss Natalia 42223 --XXX XXXXX
2Wręczycki Przemysław & Nicpoń Marcelina 13442 XXX-- XXXXX
3Stopyra Hubert & Cwynar Wiktoria 21111 XXXXX XXXXX
4Alwasiak Karol & Olejnik Sara 34334 XXXXX XXXXX
5Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia 55565 XXXXX XXXXX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 77777 XX-X- XXXXX
7Bury Jakub & Kamińska Paula 66656 XX-XX XXXXX
8Szozda Maciej & Szaporów Julia --X-- -XXXX
9Dębski Dawid & Chlamtacz Zofia ----- XXXX-
10Szpakowicz Robert & Łotyszonek Julita ----- XXXXX
11Sarafin Oliwer & Przybylińska Estera ----- XXXXX
12Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia ----X XXXXX
13 – 14Goły Filip & Mazurek Martyna ----X
13 – 14Kuczyński Filip & Wiśniowska Katarzyna -----
15Wiórek Maciej & Czarnobaj Natalia -----
16Ligenza Jakub & Kolarczyk Izabela -----
17Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna -----
18Staśkowiak Szymon & Rudzka Natalia -----
19Janaszczyk Maciej & Sopata Wiktoria X----

F: Rybicki Grzegorz (Tomaszów Mazow)

RankCouple
1Tarnowski Michał & Koss Natalia 42332 XXX-X XXXXX
2Wręczycki Przemysław & Nicpoń Marcelina 14223 XXXXX XXXXX
3Stopyra Hubert & Cwynar Wiktoria 77766 ---XX XXX-X
4Alwasiak Karol & Olejnik Sara 21111 XXXXX XXXXX
5Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia 53445 XXX-X -XXXX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 66677 ----- X---X
7Bury Jakub & Kamińska Paula 35554 XXXXX XXXXX
8Szozda Maciej & Szaporów Julia XXXX- XXXXX
9Dębski Dawid & Chlamtacz Zofia ----- XX-X-
10Szpakowicz Robert & Łotyszonek Julita ----- X-XX-
11Sarafin Oliwer & Przybylińska Estera ----- X--X-
12Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia ---X- XXXXX
13 – 14Goły Filip & Mazurek Martyna -X-XX
13 – 14Kuczyński Filip & Wiśniowska Katarzyna -XX-X
15Wiórek Maciej & Czarnobaj Natalia ---X-
16Ligenza Jakub & Kolarczyk Izabela -XX-X
17Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna -----
18Staśkowiak Szymon & Rudzka Natalia X-X--
19Janaszczyk Maciej & Sopata Wiktoria -----

G: Zawiślak Marcin (Zielona Góra)

RankCouple
1Tarnowski Michał & Koss Natalia 22132 XXXXX XXXXX
2Wręczycki Przemysław & Nicpoń Marcelina 11211 X-XXX XXXXX
3Stopyra Hubert & Cwynar Wiktoria 55424 XX-XX XXXXX
4Alwasiak Karol & Olejnik Sara 47543 XXXXX XXXXX
5Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia 76767 ----- -X-XX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 33656 -XXX- XXXXX
7Bury Jakub & Kamińska Paula 64375 X---- XXXXX
8Szozda Maciej & Szaporów Julia --X-- -X--X
9Dębski Dawid & Chlamtacz Zofia XXXXX XXXXX
10Szpakowicz Robert & Łotyszonek Julita -X--X XXXXX
11Sarafin Oliwer & Przybylińska Estera ----- X-XX-
12Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia ----- XXXX-
13 – 14Goły Filip & Mazurek Martyna XXX--
13 – 14Kuczyński Filip & Wiśniowska Katarzyna X----
15Wiórek Maciej & Czarnobaj Natalia --XXX
16Ligenza Jakub & Kolarczyk Izabela -----
17Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna -----
18Staśkowiak Szymon & Rudzka Natalia -----
19Janaszczyk Maciej & Sopata Wiktoria ----X

H: Leszczyńska Dominika (Gliwice)

RankCouple
1Tarnowski Michał & Koss Natalia 33221 XXXXX XXXXX
2Wręczycki Przemysław & Nicpoń Marcelina 11113 XXXXX XXXXX
3Stopyra Hubert & Cwynar Wiktoria 22332 XXXXX XXXXX
4Alwasiak Karol & Olejnik Sara 44444 XXXXX XXXXX
5Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia 67555 X-X-- XXXXX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 55666 XX-XX XXXXX
7Bury Jakub & Kamińska Paula 76777 --X-- XXXXX
8Szozda Maciej & Szaporów Julia ---X- XXXXX
9Dębski Dawid & Chlamtacz Zofia -X--X XXXX-
10Szpakowicz Robert & Łotyszonek Julita ----- X-X-X
11Sarafin Oliwer & Przybylińska Estera ----- XXXX-
12Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia ----- -XX-X
13 – 14Goły Filip & Mazurek Martyna ---XX
13 – 14Kuczyński Filip & Wiśniowska Katarzyna XX-XX
15Wiórek Maciej & Czarnobaj Natalia -----
16Ligenza Jakub & Kolarczyk Izabela -----
17Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna -----
18Staśkowiak Szymon & Rudzka Natalia -----
19Janaszczyk Maciej & Sopata Wiktoria -----

I: Mierzwa Mariusz (Kluczbork)

RankCouple
1Tarnowski Michał & Koss Natalia 22122 XX-XX XXXXX
2Wręczycki Przemysław & Nicpoń Marcelina 11211 XXXXX XXXXX
3Stopyra Hubert & Cwynar Wiktoria 37576 ----- X---X
4Alwasiak Karol & Olejnik Sara 43333 XXXXX XX-XX
5Kowalski Miłosz & Gomoluch Natalia 64444 ----- X-XX-
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 76655 ----- XXXXX
7Bury Jakub & Kamińska Paula 55767 --X-- ---XX
8Szozda Maciej & Szaporów Julia XXXXX XXXXX
9Dębski Dawid & Chlamtacz Zofia XXX-X XXXXX
10Szpakowicz Robert & Łotyszonek Julita XXXXX XXX-X
11Sarafin Oliwer & Przybylińska Estera ----- XX-X-
12Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia ---X- XX-XX
13 – 14Goły Filip & Mazurek Martyna ---XX
13 – 14Kuczyński Filip & Wiśniowska Katarzyna --X--
15Wiórek Maciej & Czarnobaj Natalia --XX-
16Ligenza Jakub & Kolarczyk Izabela -XX-X
17Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna XXX--
18Staśkowiak Szymon & Rudzka Natalia -X---
19Janaszczyk Maciej & Sopata Wiktoria --X--

Adjudicators

A Biały Janusz Kraków
B Oleszczyński Jerzy Lublin
C Kalinowski Szymon Szczecin
D Buczma Konrad Lublin
E Dragan Dariusz Kraków
F Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow
G Zawiślak Marcin Zielona Góra
H Leszczyńska Dominika Gliwice
I Mierzwa Mariusz Kluczbork
— dancerank.cz