14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM: OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E

OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E, Sunday 2020-11-15, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM, 13 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków

A: Kurzeja Dariusz (Katowice)

RankCouple
1Pazdur Dawid & Jaromin Katarzyna 11111 -X-XX
2Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 35556 XXXXX
3Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 42222 XXXXX
4Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 66644 X--XX
5Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia 54363 --X--
6Mączka Hubert & Oleksy Kamila 23435 XXXXX
7Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika -XXXX
8Mika Miłosz & Michałek Julia X----
9Suda Przemysław & Kozik Zuzanna -----
10Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila -----
11Sierak Michał & Kotwa Martyna -----
12Godlewski Michał & Bosy Weronika XXX--
13Nguyen Szymon & Knapik Maja -----

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Pazdur Dawid & Jaromin Katarzyna 11433 XXXXX
2Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 23212 ---XX
3Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 44324 XXXXX
4Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 56565 XX--X
5Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia 32141 -X--X
6Mączka Hubert & Oleksy Kamila 65656 X-XX-
7Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika --X--
8Mika Miłosz & Michałek Julia -----
9Suda Przemysław & Kozik Zuzanna --XX-
10Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila XXXX-
11Sierak Michał & Kotwa Martyna XX--X
12Godlewski Michał & Bosy Weronika -----
13Nguyen Szymon & Knapik Maja -----

C: Szczepanek Iga (Tychy)

RankCouple
1Pazdur Dawid & Jaromin Katarzyna 11111 XXXXX
2Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 22222 X-XXX
3Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 44336 XX---
4Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 55463 X-X-X
5Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia 66655 -XXXX
6Mączka Hubert & Oleksy Kamila 33544 -XXXX
7Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika -----
8Mika Miłosz & Michałek Julia XXXXX
9Suda Przemysław & Kozik Zuzanna X--X-
10Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila -X---
11Sierak Michał & Kotwa Martyna -----
12Godlewski Michał & Bosy Weronika -----
13Nguyen Szymon & Knapik Maja -----

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Pazdur Dawid & Jaromin Katarzyna 23113 --XXX
2Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 12225 XXXXX
3Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 31332 -XXX-
4Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 44466 XXX-X
5Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia 55544 -XXXX
6Mączka Hubert & Oleksy Kamila 66651 XXXX-
7Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika XX-XX
8Mika Miłosz & Michałek Julia -----
9Suda Przemysław & Kozik Zuzanna -----
10Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila X----
11Sierak Michał & Kotwa Martyna -----
12Godlewski Michał & Bosy Weronika X---X
13Nguyen Szymon & Knapik Maja -----

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Pazdur Dawid & Jaromin Katarzyna 11112 XX-XX
2Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 54345 -----
3Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 22221 XXXXX
4Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 43434 XXX--
5Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia 36666 -XXXX
6Mączka Hubert & Oleksy Kamila 65553 X-XX-
7Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika -XXXX
8Mika Miłosz & Michałek Julia -----
9Suda Przemysław & Kozik Zuzanna XXXXX
10Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila -----
11Sierak Michał & Kotwa Martyna X---X
12Godlewski Michał & Bosy Weronika -----
13Nguyen Szymon & Knapik Maja -----

F: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Pazdur Dawid & Jaromin Katarzyna 11111 -XXXX
2Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 22222 XX-XX
3Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 54555 XX---
4Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 33333 XXXXX
5Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia 45464 --X--
6Mączka Hubert & Oleksy Kamila 66646 -X---
7Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika XXX-X
8Mika Miłosz & Michałek Julia X-X-X
9Suda Przemysław & Kozik Zuzanna ---X-
10Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila X-XX-
11Sierak Michał & Kotwa Martyna -----
12Godlewski Michał & Bosy Weronika -----
13Nguyen Szymon & Knapik Maja ---XX

G: Nawara Piotr (Kraków)

RankCouple
1Pazdur Dawid & Jaromin Katarzyna 11111 XX---
2Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 66666 XXXXX
3Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 55222 -----
4Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 23354 ----X
5Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia 44433 XXXXX
6Mączka Hubert & Oleksy Kamila 32545 ----X
7Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika -XXX-
8Mika Miłosz & Michałek Julia XXXXX
9Suda Przemysław & Kozik Zuzanna X-X-X
10Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila X--X-
11Sierak Michał & Kotwa Martyna -X-X-
12Godlewski Michał & Bosy Weronika --X--
13Nguyen Szymon & Knapik Maja -----

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków
— dancerank.cz