14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM: OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E

OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E, Sunday 2020-11-15, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM, 12 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków

A: Kurzeja Dariusz (Katowice)

RankCouple
1Sierak Michał & Kotwa Martyna 41112 X---X
2Mączka Hubert & Oleksy Kamila 24221 XX-XX
3Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika 65335 -XX--
4Godlewski Michał & Bosy Weronika 13443 XXXXX
5Puskarz Kamil & Szczerba Aniela 32666 -XXXX
6Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila 56554 XXXX-
7Nguyen Szymon & Knapik Maja --XX-
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra X-X-X
9Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia -----
10Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia XX-X-
11Krogulec Miłosz & Buczek Sandra -----
12Mika Miłosz & Michałek Julia ----X

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Sierak Michał & Kotwa Martyna 21111 XXXXX
2Mączka Hubert & Oleksy Kamila 46223 X-XXX
3Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika 32432 --X-X
4Godlewski Michał & Bosy Weronika 14665 -XXXX
5Puskarz Kamil & Szczerba Aniela 55344 XX-XX
6Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila 63556 XXX--
7Nguyen Szymon & Knapik Maja -X---
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra ----X
9Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia -XX--
10Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia -----
11Krogulec Miłosz & Buczek Sandra X--X-
12Mika Miłosz & Michałek Julia X--X-

C: Szczepanek Iga (Tychy)

RankCouple
1Sierak Michał & Kotwa Martyna 12121 XX-XX
2Mączka Hubert & Oleksy Kamila 44212 --XXX
3Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika 55433 XXXXX
4Godlewski Michał & Bosy Weronika 21655 XXXX-
5Puskarz Kamil & Szczerba Aniela 33344 XXXXX
6Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila 66566 -----
7Nguyen Szymon & Knapik Maja XXXXX
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra -X---
9Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia -----
10Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia -----
11Krogulec Miłosz & Buczek Sandra --X-X
12Mika Miłosz & Michałek Julia X----

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Sierak Michał & Kotwa Martyna 66666 XX-XX
2Mączka Hubert & Oleksy Kamila 32111 XXXXX
3Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika 11223 XXX--
4Godlewski Michał & Bosy Weronika 44342 XXXXX
5Puskarz Kamil & Szczerba Aniela 55555 XXXXX
6Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila 23434 X-XXX
7Nguyen Szymon & Knapik Maja -XXX-
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra ----X
9Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia -----
10Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia -----
11Krogulec Miłosz & Buczek Sandra -----
12Mika Miłosz & Michałek Julia -----

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Sierak Michał & Kotwa Martyna 22332 XXX--
2Mączka Hubert & Oleksy Kamila 11121 XXXXX
3Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika 35213 ---X-
4Godlewski Michał & Bosy Weronika 56666 XXX--
5Puskarz Kamil & Szczerba Aniela 64445 XXXXX
6Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila 43554 ---XX
7Nguyen Szymon & Knapik Maja X-XXX
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra -X--X
9Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia XXXX-
10Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia -----
11Krogulec Miłosz & Buczek Sandra ----X
12Mika Miłosz & Michałek Julia -----

F: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Sierak Michał & Kotwa Martyna 43142 XXXXX
2Mączka Hubert & Oleksy Kamila 66266 X-XXX
3Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika 12323 XXXXX
4Godlewski Michał & Bosy Weronika 21511 XX---
5Puskarz Kamil & Szczerba Aniela 34434 -XXXX
6Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila 55655 XXX--
7Nguyen Szymon & Knapik Maja -X---
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra X--XX
9Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia -----
10Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia --XXX
11Krogulec Miłosz & Buczek Sandra -----
12Mika Miłosz & Michałek Julia -----

G: Nawara Piotr (Kraków)

RankCouple
1Sierak Michał & Kotwa Martyna 13121 XXXXX
2Mączka Hubert & Oleksy Kamila 35412 -X-X-
3Strąkowski Szymon & Karolczyk Weronika 54233 -XX-X
4Godlewski Michał & Bosy Weronika 22655 XXXXX
5Puskarz Kamil & Szczerba Aniela 41344 XX-XX
6Antkiewicz Oskar & Sosin Kamila 66566 X-X--
7Nguyen Szymon & Knapik Maja -----
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra X--X-
9Salamon Tymoteusz & Romaniszyn Klaudia XXXXX
10Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia ----X
11Krogulec Miłosz & Buczek Sandra --X--
12Mika Miłosz & Michałek Julia -----

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków
— dancerank.cz