12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM: OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E

OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E, Sunday 2020-11-15, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM, 9 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków

A: Kurzeja Dariusz (Katowice)

RankCouple
1Staśko Gabriel & Liro Adrianna 24121 XXXXX
2Kisielewski Jakub & Lipińska Julia 31212 XXXXX
3Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika 56544 X-XXX
4Wachelka Jan & Żejmo Karolina 43465 XXXXX
5Wolf Tomasz & Smolińska Antonina 65656 -X-XX
6Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka 12333 XXXXX
7Głowacz Michał & Sielska Jagoda XXX--
8Głuch Jakub & Rybak Julia -----
9Dudka Michał & Zając Wanessa -----

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Staśko Gabriel & Liro Adrianna 33433 XXXXX
2Kisielewski Jakub & Lipińska Julia 44346 XXX-X
3Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika 12211 XXX-X
4Wachelka Jan & Żejmo Karolina 55664 XXXX-
5Wolf Tomasz & Smolińska Antonina 21122 X--XX
6Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka 66555 --XXX
7Głowacz Michał & Sielska Jagoda -XXXX
8Głuch Jakub & Rybak Julia XX---
9Dudka Michał & Zając Wanessa ---X-

C: Szczepanek Iga (Tychy)

RankCouple
1Staśko Gabriel & Liro Adrianna 11111 XXXXX
2Kisielewski Jakub & Lipińska Julia 66566 -----
3Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika 23422 XXXXX
4Wachelka Jan & Żejmo Karolina 32253 XXXXX
5Wolf Tomasz & Smolińska Antonina 54335 XXXXX
6Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka 45644 XXXXX
7Głowacz Michał & Sielska Jagoda XXXXX
8Głuch Jakub & Rybak Julia -----
9Dudka Michał & Zając Wanessa -----

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Staśko Gabriel & Liro Adrianna 56212 -XXXX
2Kisielewski Jakub & Lipińska Julia 32333 XXXXX
3Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika 13421 XXXXX
4Wachelka Jan & Żejmo Karolina 44145 XX---
5Wolf Tomasz & Smolińska Antonina 21656 --X--
6Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka 65564 XXXXX
7Głowacz Michał & Sielska Jagoda XX-XX
8Głuch Jakub & Rybak Julia X-XXX
9Dudka Michał & Zając Wanessa -----

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Staśko Gabriel & Liro Adrianna 33365 XXXXX
2Kisielewski Jakub & Lipińska Julia 12111 XXXXX
3Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika 56644 XXXXX
4Wachelka Jan & Żejmo Karolina 44556 XXXXX
5Wolf Tomasz & Smolińska Antonina 21222 XXXXX
6Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka 65433 -XXXX
7Głowacz Michał & Sielska Jagoda -----
8Głuch Jakub & Rybak Julia -----
9Dudka Michał & Zając Wanessa X----

F: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Staśko Gabriel & Liro Adrianna 31133 XXXXX
2Kisielewski Jakub & Lipińska Julia 12212 XXXXX
3Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika 44421 XXXXX
4Wachelka Jan & Żejmo Karolina 23344 -XXXX
5Wolf Tomasz & Smolińska Antonina 56555 XXX-X
6Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka 65666 ---X-
7Głowacz Michał & Sielska Jagoda ---XX
8Głuch Jakub & Rybak Julia XX---
9Dudka Michał & Zając Wanessa X-X--

G: Nawara Piotr (Kraków)

RankCouple
1Staśko Gabriel & Liro Adrianna 11121 XXXXX
2Kisielewski Jakub & Lipińska Julia 66556 XXXXX
3Banasiak Jakub & Jabłońska Dominika 23333 XXXXX
4Wachelka Jan & Żejmo Karolina 32212 -XX-X
5Wolf Tomasz & Smolińska Antonina 54444 XXXXX
6Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka 45665 -X--X
7Głowacz Michał & Sielska Jagoda X--X-
8Głuch Jakub & Rybak Julia X-XX-
9Dudka Michał & Zając Wanessa -----

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków
— dancerank.cz