16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM: OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E

OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E, Sunday 2020-11-15, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM, 25 couples, 3 rounds

RankStart #CoupleClub
Finał
1117Sobania Andreas & Arczyńska DariaDANCE TEAM - Dobrzeń Wiel
2108Bińkowski Michał & Fatyga JustynaIMPERIA - Kraków
3101Zinkiewicz Maciej & Gruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAW
4112Fronc Jeremiasz & Wolska ZuzannaIMPERIA - Kraków
599Ostrychniuk Taras & Pawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków
6222Sieraczyński Łukasz & Pudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice
7113Galewicz Marcin & Grunwald MonikaBAWINEK - Kraków
1/2 Finału
8110Bury Jakub & Kamińska PaulaGASIEK - Rzeszów
9115Mazur Grzegorz & Kubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Ka
10 – 11118Włoch Mikołaj & Kosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice
10 – 11111Danak Marcin & Noworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
12223Majewski Anton & Paralusz RoksanaRYTM - Chełm
13 – 1493Brzeźny Bartosz & Brzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opo
13 – 1497Klimek Filip & Kajzer KarolinaTEAM Ornontowice
1574Brzozowski Adrian & Smużyńska NataliaETIUDA - Radomsko
1/4 Finału
1696Kahl Miron & Adamczyk KasandraMARGO - Leszno
17 – 1995Jaworski Jakub & Malmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
17 – 1998Nowak Bartosz & Lis KarinaLATINO - Żabno
17 – 19114Matuszek Grzegorz & Indyk AleksandraAKSEL - Rzeszów
20 – 2194Ignaszewski Maxwell & Sobasik MartaMARGO - Leszno
20 – 21109Boguta Maciej & Woźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków
22102Złamaniec Rafał & Sitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów
23 – 2492Baszczowski Bartosz & Kozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów
23 – 24100Zaręba Jakub & Siewierska KarolinaIMPERIA - Kraków
2553Kiszka Mikołaj & Jaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków
— dancerank.cz