16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM: OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E

OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E, Sunday 2020-11-15, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM, 13 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków

A: Kurzeja Dariusz (Katowice)

RankCouple
1Sajdak Jerzy & Makowska Ewelina 11111 XXXXX
2Szozda Michał & Goranczewska Julia 22222 --X-X
3Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 64554 XXX-X
4Olszański Oskar & Szołek Nina 55635 -X-X-
5Sadowski Radosław & Emerla Magdalena 33343 -XX--
6Andruszko Marek & Gębala Julia 46466 XXX--
7 – 8Harłacz Jakub & Korpal Agata XX-XX
7 – 8Pyras Krzysztof & Jarek Emilia X---X
9Woźniak Sebastian & Tętnowska Marlena ----X
10Stochel Mikołaj & Piasek Paulina X-XX-
11Sarna Artur & Antosik Zuzanna ---X-
12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna ---X-
13Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -----

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Sajdak Jerzy & Makowska Ewelina 21111 X--XX
2Szozda Michał & Goranczewska Julia 64345 -XX--
3Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 12222 XXXXX
4Olszański Oskar & Szołek Nina 53634 -X-X-
5Sadowski Radosław & Emerla Magdalena 36556 -XXXX
6Andruszko Marek & Gębala Julia 45463 --XX-
7 – 8Harłacz Jakub & Korpal Agata X--X-
7 – 8Pyras Krzysztof & Jarek Emilia XX--X
9Woźniak Sebastian & Tętnowska Marlena X-X-X
10Stochel Mikołaj & Piasek Paulina -----
11Sarna Artur & Antosik Zuzanna X---X
12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna --X--
13Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -X---

C: Szczepanek Iga (Tychy)

RankCouple
1Sajdak Jerzy & Makowska Ewelina 11111 XXXXX
2Szozda Michał & Goranczewska Julia 22222 X-X-X
3Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 64643 -X-XX
4Olszański Oskar & Szołek Nina 33334 -XXXX
5Sadowski Radosław & Emerla Magdalena 45455 -X--X
6Andruszko Marek & Gębala Julia 56566 X--X-
7 – 8Harłacz Jakub & Korpal Agata -----
7 – 8Pyras Krzysztof & Jarek Emilia XX---
9Woźniak Sebastian & Tętnowska Marlena XXX-X
10Stochel Mikołaj & Piasek Paulina X-XX-
11Sarna Artur & Antosik Zuzanna --XX-
12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna -----
13Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -----

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Sajdak Jerzy & Makowska Ewelina 11111 XXXXX
2Szozda Michał & Goranczewska Julia 33233 XX--X
3Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 22322 XXXXX
4Olszański Oskar & Szołek Nina 54444 ---XX
5Sadowski Radosław & Emerla Magdalena 45555 -----
6Andruszko Marek & Gębala Julia 66666 -----
7 – 8Harłacz Jakub & Korpal Agata XXXXX
7 – 8Pyras Krzysztof & Jarek Emilia X-XX-
9Woźniak Sebastian & Tętnowska Marlena -XXXX
10Stochel Mikołaj & Piasek Paulina X----
11Sarna Artur & Antosik Zuzanna -----
12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna -----
13Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -XX--

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Sajdak Jerzy & Makowska Ewelina 11111 XXXXX
2Szozda Michał & Goranczewska Julia 22322 XXXXX
3Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 33233 XXXXX
4Olszański Oskar & Szołek Nina 44444 -X---
5Sadowski Radosław & Emerla Magdalena 66666 -XXXX
6Andruszko Marek & Gębala Julia 55555 XXXXX
7 – 8Harłacz Jakub & Korpal Agata X-X--
7 – 8Pyras Krzysztof & Jarek Emilia -----
9Woźniak Sebastian & Tętnowska Marlena -----
10Stochel Mikołaj & Piasek Paulina -----
11Sarna Artur & Antosik Zuzanna X----
12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna ---XX
13Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -----

F: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Sajdak Jerzy & Makowska Ewelina 11111 XXXXX
2Szozda Michał & Goranczewska Julia 22222 XXXXX
3Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 33333 XXXXX
4Olszański Oskar & Szołek Nina 45654 XX--X
5Sadowski Radosław & Emerla Magdalena 66566 -----
6Andruszko Marek & Gębala Julia 54445 XX--X
7 – 8Harłacz Jakub & Korpal Agata ---XX
7 – 8Pyras Krzysztof & Jarek Emilia XXX--
9Woźniak Sebastian & Tętnowska Marlena -----
10Stochel Mikołaj & Piasek Paulina --XX-
11Sarna Artur & Antosik Zuzanna --XX-
12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna -----
13Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -----

G: Nawara Piotr (Kraków)

RankCouple
1Sajdak Jerzy & Makowska Ewelina 11111 XXXXX
2Szozda Michał & Goranczewska Julia 22232 -XXXX
3Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 44323 XX-XX
4Olszański Oskar & Szołek Nina 33544 -XXXX
5Sadowski Radosław & Emerla Magdalena 55456 XXXX-
6Andruszko Marek & Gębala Julia 66665 X-X-X
7 – 8Harłacz Jakub & Korpal Agata -----
7 – 8Pyras Krzysztof & Jarek Emilia X--X-
9Woźniak Sebastian & Tętnowska Marlena -X---
10Stochel Mikołaj & Piasek Paulina X-X-X
11Sarna Artur & Antosik Zuzanna -----
12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna -----
13Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -----

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków
— dancerank.cz