16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM: OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E

OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E, Sunday 2020-11-15, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM, 13 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków

A: Kurzeja Dariusz (Katowice)

RankCouple
1Borej Jakub & Dulewicz Nina 34322 --XXX
2Bryndza Patryk & Korycińska Julia 42144 XXXXX
3Kalata Aleksander & Kiczka Natalia 11211 XXXXX
4Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 26453 -X-X-
5Gętkowski Mateusz & Mytkoś Oliwia 53565 XX---
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 65636 XXX-X
7Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna --XXX
8Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena ----X
9Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna X--X-
10Kiszka Mikołaj & Jaworska Aleksandra X----
11 – 12Lisowski Dawid & Maj Barbara -XX--
11 – 12Partyka Piotr & Stochła Weronika -----
13Pukajczyk Michał & Wróblewska Justyna -----

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Borej Jakub & Dulewicz Nina 41111 XXX-X
2Bryndza Patryk & Korycińska Julia 55455 XX-XX
3Kalata Aleksander & Kiczka Natalia 62322 XXXXX
4Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 13644 X----
5Gętkowski Mateusz & Mytkoś Oliwia 24266 -XXXX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 36533 X----
7Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna -XX--
8Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena X--XX
9Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna --X--
10Kiszka Mikołaj & Jaworska Aleksandra ----X
11 – 12Lisowski Dawid & Maj Barbara --X--
11 – 12Partyka Piotr & Stochła Weronika -X-X-
13Pukajczyk Michał & Wróblewska Justyna ---X-

C: Szczepanek Iga (Tychy)

RankCouple
1Borej Jakub & Dulewicz Nina 51212 -XXXX
2Bryndza Patryk & Korycińska Julia 44141 XXXXX
3Kalata Aleksander & Kiczka Natalia 22433 XXX--
4Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 33355 XX-XX
5Gętkowski Mateusz & Mytkoś Oliwia 65666 XXXXX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 16524 X--XX
7Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna --X--
8Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena X-X-X
9Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna ---X-
10Kiszka Mikołaj & Jaworska Aleksandra -----
11 – 12Lisowski Dawid & Maj Barbara -----
11 – 12Partyka Piotr & Stochła Weronika -----
13Pukajczyk Michał & Wróblewska Justyna -X---

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Borej Jakub & Dulewicz Nina 44415 -XXX-
2Bryndza Patryk & Korycińska Julia 23121 -XXXX
3Kalata Aleksander & Kiczka Natalia 55532 XX--X
4Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 66663 -X-XX
5Gętkowski Mateusz & Mytkoś Oliwia 31244 X-XXX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 12356 XXXXX
7Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna X-XXX
8Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena X----
9Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna X-X--
10Kiszka Mikołaj & Jaworska Aleksandra -----
11 – 12Lisowski Dawid & Maj Barbara -----
11 – 12Partyka Piotr & Stochła Weronika -----
13Pukajczyk Michał & Wróblewska Justyna -X---

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Borej Jakub & Dulewicz Nina 22211 XXXXX
2Bryndza Patryk & Korycińska Julia 11122 XXXXX
3Kalata Aleksander & Kiczka Natalia 34444 X----
4Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 65566 -X-XX
5Gętkowski Mateusz & Mytkoś Oliwia 53333 -XX-X
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 46655 -XXX-
7Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna XXXXX
8Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena X-XXX
9Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna -----
10Kiszka Mikołaj & Jaworska Aleksandra X----
11 – 12Lisowski Dawid & Maj Barbara -----
11 – 12Partyka Piotr & Stochła Weronika -----
13Pukajczyk Michał & Wróblewska Justyna -----

F: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Borej Jakub & Dulewicz Nina 42111 -XX-X
2Bryndza Patryk & Korycińska Julia 11322 XX-XX
3Kalata Aleksander & Kiczka Natalia 56565 X--XX
4Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 34444 XXXX-
5Gętkowski Mateusz & Mytkoś Oliwia 23233 XXXXX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 65656 -X--X
7Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna --X--
8Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena ---X-
9Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna -----
10Kiszka Mikołaj & Jaworska Aleksandra XXXXX
11 – 12Lisowski Dawid & Maj Barbara X-X--
11 – 12Partyka Piotr & Stochła Weronika -----
13Pukajczyk Michał & Wróblewska Justyna -----

G: Nawara Piotr (Kraków)

RankCouple
1Borej Jakub & Dulewicz Nina 61211 XXXXX
2Bryndza Patryk & Korycińska Julia 55132 XXX-X
3Kalata Aleksander & Kiczka Natalia 22323 --X--
4Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 33655 X-XX-
5Gętkowski Mateusz & Mytkoś Oliwia 46566 XXXXX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 14444 XXXXX
7Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna -----
8Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena ---X-
9Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna -X-XX
10Kiszka Mikołaj & Jaworska Aleksandra -----
11 – 12Lisowski Dawid & Maj Barbara -----
11 – 12Partyka Piotr & Stochła Weronika XX--X
13Pukajczyk Michał & Wróblewska Justyna -----

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków
— dancerank.cz