14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM: OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E

OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E, Sunday 2020-11-15, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM, 7 couples, 1 round

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków

A: Kurzeja Dariusz (Katowice)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 11233
2Szor Hubert & Wicińska Amelia 63322
3Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 22111
4Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 34444
5Antosik Maciej & Stefan Antonina 76655
6Krasoń Karol & Marszałek Martyna 57566
7Socha Jarosław & Frydrych Milena 45777

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 32122
2Szor Hubert & Wicińska Amelia 11411
3Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 27543
4Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 64334
5Antosik Maciej & Stefan Antonina 55655
6Krasoń Karol & Marszałek Martyna 76776
7Socha Jarosław & Frydrych Milena 43267

C: Szczepanek Iga (Tychy)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 21111
2Szor Hubert & Wicińska Amelia 13222
3Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 42545
4Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 57654
5Antosik Maciej & Stefan Antonina 65767
6Krasoń Karol & Marszałek Martyna 34333
7Socha Jarosław & Frydrych Milena 76476

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 43421
2Szor Hubert & Wicińska Amelia 22114
3Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 34333
4Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 11242
5Antosik Maciej & Stefan Antonina 75566
6Krasoń Karol & Marszałek Martyna 57777
7Socha Jarosław & Frydrych Milena 66655

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 31131
2Szor Hubert & Wicińska Amelia 77744
3Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 12223
4Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 23312
5Antosik Maciej & Stefan Antonina 44676
6Krasoń Karol & Marszałek Martyna 66465
7Socha Jarosław & Frydrych Milena 55557

F: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 22424
2Szor Hubert & Wicińska Amelia 45263
3Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 11111
4Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 54345
5Antosik Maciej & Stefan Antonina 36632
6Krasoń Karol & Marszałek Martyna 73556
7Socha Jarosław & Frydrych Milena 67777

G: Nawara Piotr (Kraków)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 53221
2Szor Hubert & Wicińska Amelia 12112
3Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 21544
4Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 46433
5Antosik Maciej & Stefan Antonina 34676
6Krasoń Karol & Marszałek Martyna 65355
7Socha Jarosław & Frydrych Milena 77767

Adjudicators

A Kurzeja Dariusz Katowice
B Smoroń Anna Kraków
C Szczepanek Iga Tychy
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Buczma Konrad Lublin
G Nawara Piotr Kraków
— dancerank.cz