10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM: OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E

OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E, Sunday 2020-11-15, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM, 7 couples, 1 round

Adjudicators

A Smoroń Anna Kraków
B Szczepanek Iga Tychy
C Berkowicz Adam Jasło
D Orszulak Andrzej Krosno
E Nawara Piotr Kraków

A: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Staniec Adam & Dydo Emilia 213214
2Ochyra Aleksander & Babik Natalia 141663
3Serwatowicz Mieszko & Ptak Róża 452372
4Świątek Nikodem & Łapa Joanna 324141
5Zięba Szymon & Zielonka Kaja 575435
6Kuśnierz Michał & Kordula Kaja 666757
7Cierzak Olaf & Dziurzyńska Wiktoria 737526

B: Szczepanek Iga (Tychy)

RankCouple
1Staniec Adam & Dydo Emilia 332113
2Ochyra Aleksander & Babik Natalia 111634
3Serwatowicz Mieszko & Ptak Róża 243221
4Świątek Nikodem & Łapa Joanna 425342
5Zięba Szymon & Zielonka Kaja 554457
6Kuśnierz Michał & Kordula Kaja 766765
7Cierzak Olaf & Dziurzyńska Wiktoria 677576

C: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Staniec Adam & Dydo Emilia 111221
2Ochyra Aleksander & Babik Natalia 234445
3Serwatowicz Mieszko & Ptak Róża 443114
4Świątek Nikodem & Łapa Joanna 322332
5Zięba Szymon & Zielonka Kaja 666756
6Kuśnierz Michał & Kordula Kaja 555573
7Cierzak Olaf & Dziurzyńska Wiktoria 777667

D: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Staniec Adam & Dydo Emilia 621322
2Ochyra Aleksander & Babik Natalia 212643
3Serwatowicz Mieszko & Ptak Róża 355234
4Świątek Nikodem & Łapa Joanna 434557
5Zięba Szymon & Zielonka Kaja 143111
6Kuśnierz Michał & Kordula Kaja 766465
7Cierzak Olaf & Dziurzyńska Wiktoria 577776

E: Nawara Piotr (Kraków)

RankCouple
1Staniec Adam & Dydo Emilia 213211
2Ochyra Aleksander & Babik Natalia 421533
3Serwatowicz Mieszko & Ptak Róża 132322
4Świątek Nikodem & Łapa Joanna 345444
5Zięba Szymon & Zielonka Kaja 564157
6Kuśnierz Michał & Kordula Kaja 756666
7Cierzak Olaf & Dziurzyńska Wiktoria 677775

Adjudicators

A Smoroń Anna Kraków
B Szczepanek Iga Tychy
C Berkowicz Adam Jasło
D Orszulak Andrzej Krosno
E Nawara Piotr Kraków
— dancerank.cz