16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM: CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi.

CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi., Saturday 2020-11-14, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM, 13 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE
H Gąsiorowska Agnieszka Kraków
I Gąsiorowski Andrzej Kraków

A: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 34454 --X-X
2Pytlik Kamil & Głażewska Anna 11111 XX-XX
3Bodziony Dawid & Dębowska Patrycja 55545 -X-XX
4Kowalewski Łukasz & Tercjak Oliwia 42322 XXXXX
5Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia 23233 XXXXX
6Kotul Hubert & Żaba Weronika 66666 -----
7Szozda Michał & Goranczewska Julia XXXXX
8Jarosz Michael & Siwek Aleksandra -----
9 – 10Sarbak Kacper & Świniarska Dominika X-X--
9 – 10Sohling Norbert & Cygan Kinga -XXX-
11 – 12Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela -----
11 – 12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna X----
13Jastrzębski Jarosław & Góra Agnieszka -----

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 33111 XXXXX
2Pytlik Kamil & Głażewska Anna 12252 XX--X
3Bodziony Dawid & Dębowska Patrycja 46333 -XXX-
4Kowalewski Łukasz & Tercjak Oliwia 21425 XXXXX
5Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia 64564 XX--X
6Kotul Hubert & Żaba Weronika 55646 -XXXX
7Szozda Michał & Goranczewska Julia ---X-
8Jarosz Michael & Siwek Aleksandra --X-X
9 – 10Sarbak Kacper & Świniarska Dominika X----
9 – 10Sohling Norbert & Cygan Kinga -----
11 – 12Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela -----
11 – 12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna X-XX-
13Jastrzębski Jarosław & Góra Agnieszka -----

C: Mróz Kamil (Wieliczka)

RankCouple
1Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 11111 XXXXX
2Pytlik Kamil & Głażewska Anna 23434 XXXXX
3Bodziony Dawid & Dębowska Patrycja 32322 XXXXX
4Kowalewski Łukasz & Tercjak Oliwia 54555 -----
5Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia 66666 X--X-
6Kotul Hubert & Żaba Weronika 45243 -XXXX
7Szozda Michał & Goranczewska Julia -XX-X
8Jarosz Michael & Siwek Aleksandra -----
9 – 10Sarbak Kacper & Świniarska Dominika XX--X
9 – 10Sohling Norbert & Cygan Kinga X-XX-
11 – 12Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela -----
11 – 12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna -----
13Jastrzębski Jarosław & Góra Agnieszka -----

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 22222 XXXXX
2Pytlik Kamil & Głażewska Anna 33353 X---X
3Bodziony Dawid & Dębowska Patrycja 11111 XXXXX
4Kowalewski Łukasz & Tercjak Oliwia 54535 -XX--
5Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia 45464 XXXXX
6Kotul Hubert & Żaba Weronika 66646 -XXX-
7Szozda Michał & Goranczewska Julia ---XX
8Jarosz Michael & Siwek Aleksandra ----X
9 – 10Sarbak Kacper & Świniarska Dominika X----
9 – 10Sohling Norbert & Cygan Kinga -----
11 – 12Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela X----
11 – 12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna -XXX-
13Jastrzębski Jarosław & Góra Agnieszka -----

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 11121 -XXXX
2Pytlik Kamil & Głażewska Anna 32212 X-XXX
3Bodziony Dawid & Dębowska Patrycja 43444 XXXXX
4Kowalewski Łukasz & Tercjak Oliwia 24536 XX-XX
5Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia 55355 XXXXX
6Kotul Hubert & Żaba Weronika 66663 -XXXX
7Szozda Michał & Goranczewska Julia -X---
8Jarosz Michael & Siwek Aleksandra -----
9 – 10Sarbak Kacper & Świniarska Dominika X----
9 – 10Sohling Norbert & Cygan Kinga X-X--
11 – 12Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela -----
11 – 12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna -----
13Jastrzębski Jarosław & Góra Agnieszka -----

F: Kozana Krzysztof (Będzin)

RankCouple
1Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 35123 XXXXX
2Pytlik Kamil & Głażewska Anna 21212 XXX-X
3Bodziony Dawid & Dębowska Patrycja 12351 XX-XX
4Kowalewski Łukasz & Tercjak Oliwia 46445 -----
5Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia 54634 X----
6Kotul Hubert & Żaba Weronika 63566 X----
7Szozda Michał & Goranczewska Julia XXXXX
8Jarosz Michael & Siwek Aleksandra -XXXX
9 – 10Sarbak Kacper & Świniarska Dominika -XXXX
9 – 10Sohling Norbert & Cygan Kinga --XX-
11 – 12Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela -----
11 – 12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna -----
13Jastrzębski Jarosław & Góra Agnieszka -----

G: Dziedziczak Jarosław (KIELCE)

RankCouple
1Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 11111 XXXXX
2Pytlik Kamil & Głażewska Anna 44434 XXXXX
3Bodziony Dawid & Dębowska Patrycja 62655 --XX-
4Kowalewski Łukasz & Tercjak Oliwia 53222 XXXXX
5Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia 36346 -XXXX
6Kotul Hubert & Żaba Weronika 25563 XXX-X
7Szozda Michał & Goranczewska Julia -----
8Jarosz Michael & Siwek Aleksandra X--X-
9 – 10Sarbak Kacper & Świniarska Dominika -X---
9 – 10Sohling Norbert & Cygan Kinga -----
11 – 12Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela X---X
11 – 12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna -----
13Jastrzębski Jarosław & Góra Agnieszka -----

H: Gąsiorowska Agnieszka (Kraków)

RankCouple
1Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 12211 XXXXX
2Pytlik Kamil & Głażewska Anna 53434 XX--X
3Bodziony Dawid & Dębowska Patrycja 46555 -XX--
4Kowalewski Łukasz & Tercjak Oliwia 35343 XXXXX
5Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia 64666 ---X-
6Kotul Hubert & Żaba Weronika 21122 --XXX
7Szozda Michał & Goranczewska Julia X----
8Jarosz Michael & Siwek Aleksandra XX-XX
9 – 10Sarbak Kacper & Świniarska Dominika -X---
9 – 10Sohling Norbert & Cygan Kinga --X--
11 – 12Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela X-XX-
11 – 12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna ----X
13Jastrzębski Jarosław & Góra Agnieszka -----

I: Gąsiorowski Andrzej (Kraków)

RankCouple
1Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 44364 ----X
2Pytlik Kamil & Głażewska Anna 11116 X---X
3Bodziony Dawid & Dębowska Patrycja 66643 X---X
4Kowalewski Łukasz & Tercjak Oliwia 22435 -XXX-
5Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia 35552 X---X
6Kotul Hubert & Żaba Weronika 53221 -XXX-
7Szozda Michał & Goranczewska Julia -XXXX
8Jarosz Michael & Siwek Aleksandra XXXX-
9 – 10Sarbak Kacper & Świniarska Dominika -X---
9 – 10Sohling Norbert & Cygan Kinga X-XXX
11 – 12Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela XX-X-
11 – 12Kijowski Cezary & Lubińska Katarzyna --X--
13Jastrzębski Jarosław & Góra Agnieszka -----

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE
H Gąsiorowska Agnieszka Kraków
I Gąsiorowski Andrzej Kraków
— dancerank.cz