16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM: CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi.

CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi., Saturday 2020-11-14, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM, 15 couples, 3 rounds

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE
H Gąsiorowska Agnieszka Kraków
I Gąsiorowski Andrzej Kraków

A: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Muniak Maciej & Batko Milena 11211 XXXXX XXXXX
2Borej Jakub & Dulewicz Nina 55455 XXXXX XXXXX
3Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 33133 XXXXX -XXXX
4Sarbak Kacper & Świniarska Dominika 24544 XXX-X XXXX-
5Ogrodnik Marek & Ogrodnik Kamila 42322 --X-X XXXXX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 66666 XX-X- -X-X-
7Włodarczyk Patryk & Kłosowska Kornelia ----- X--XX
8Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna XX-X- XXX-X
9Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela --XX- XXXXX
10Lozinszek Artur & Jaromin Aleksandra ----X --X-X
11Ortwein Rafał & Czechura Gabriela XXXX-
12Ordowski Maciej & Zajda Dorota XXX-X
13Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena ---XX
14Korlatowicz Piotr & Kocot Magdalena X----
15Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna -----

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Muniak Maciej & Batko Milena 35446 -X-X- XXXXX
2Borej Jakub & Dulewicz Nina 13212 XXXXX XXXXX
3Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 51153 X-XX- -X--X
4Sarbak Kacper & Świniarska Dominika 24621 XXXXX XXX-X
5Ogrodnik Marek & Ogrodnik Kamila 42335 X-XXX XXXXX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 66564 --X-X XXXXX
7Włodarczyk Patryk & Kłosowska Kornelia XX--X X-X--
8Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna XXX-- XXXX-
9Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela ---X- --XXX
10Lozinszek Artur & Jaromin Aleksandra -X--X XXXX-
11Ortwein Rafał & Czechura Gabriela -X-XX
12Ordowski Maciej & Zajda Dorota X---X
13Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena -XXX-
14Korlatowicz Piotr & Kocot Magdalena X---X
15Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna ---X-

C: Mróz Kamil (Wieliczka)

RankCouple
1Muniak Maciej & Batko Milena 11111 XXXXX XXXXX
2Borej Jakub & Dulewicz Nina 23454 XXXXX -XXXX
3Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 44333 ----- XXXXX
4Sarbak Kacper & Świniarska Dominika 65545 ----X -----
5Ogrodnik Marek & Ogrodnik Kamila 32222 XXXXX XXXXX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 56666 -X-XX -XXXX
7Włodarczyk Patryk & Kłosowska Kornelia --X-- -X-XX
8Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna XXXX- XXXXX
9Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela X-XXX XXXXX
10Lozinszek Artur & Jaromin Aleksandra XX--- X-XXX
11Ortwein Rafał & Czechura Gabriela XXXX-
12Ordowski Maciej & Zajda Dorota X-X-X
13Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena -----
14Korlatowicz Piotr & Kocot Magdalena XX---
15Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna X----

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Muniak Maciej & Batko Milena 54334 XXXXX X---X
2Borej Jakub & Dulewicz Nina 45666 XX--X XXXXX
3Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 66555 --XXX --X--
4Sarbak Kacper & Świniarska Dominika 11412 -XXXX XXXXX
5Ogrodnik Marek & Ogrodnik Kamila 33121 X-X-- XXXXX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 22243 XX--X XXXXX
7Włodarczyk Patryk & Kłosowska Kornelia ---X- ----X
8Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna XX-XX XXXXX
9Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela X-X-- XXXX-
10Lozinszek Artur & Jaromin Aleksandra -XXX- X-X-X
11Ortwein Rafał & Czechura Gabriela XXXX-
12Ordowski Maciej & Zajda Dorota --XX-
13Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena -X-XX
14Korlatowicz Piotr & Kocot Magdalena -X--X
15Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna XX-X-

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Muniak Maciej & Batko Milena 44212 XXXXX XXXXX
2Borej Jakub & Dulewicz Nina 11323 -XXXX --XXX
3Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 22131 XXXXX X-XXX
4Sarbak Kacper & Świniarska Dominika 55666 XXX-X XXXXX
5Ogrodnik Marek & Ogrodnik Kamila 66554 ----- -----
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 33445 XXXXX -XXXX
7Włodarczyk Patryk & Kłosowska Kornelia XXXXX XX-XX
8Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna ----- XXX-X
9Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela X--X- XXXXX
10Lozinszek Artur & Jaromin Aleksandra ----- XXXXX
11Ortwein Rafał & Czechura Gabriela XXXXX
12Ordowski Maciej & Zajda Dorota XX-X-
13Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena -----
14Korlatowicz Piotr & Kocot Magdalena X----
15Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna -XX--

F: Kozana Krzysztof (Będzin)

RankCouple
1Muniak Maciej & Batko Milena 11111 XXX-X XXXXX
2Borej Jakub & Dulewicz Nina 23232 -XXXX XXXXX
3Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 44444 X-XXX XXXXX
4Sarbak Kacper & Świniarska Dominika 32323 XXXXX XXXXX
5Ogrodnik Marek & Ogrodnik Kamila 55656 ---XX -----
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 66565 X-X-- -XXX-
7Włodarczyk Patryk & Kłosowska Kornelia XX-X- X-XXX
8Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna XX--- XX---
9Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela --XXX -XXXX
10Lozinszek Artur & Jaromin Aleksandra -X--- X-XXX
11Ortwein Rafał & Czechura Gabriela X-XXX
12Ordowski Maciej & Zajda Dorota -XX--
13Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena XX-XX
14Korlatowicz Piotr & Kocot Magdalena -X--X
15Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna X----

G: Dziedziczak Jarosław (KIELCE)

RankCouple
1Muniak Maciej & Batko Milena 44423 -X-XX X--XX
2Borej Jakub & Dulewicz Nina 65556 -X--- X--XX
3Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 11145 XXXXX XXXXX
4Sarbak Kacper & Świniarska Dominika 22212 XXXXX XXXXX
5Ogrodnik Marek & Ogrodnik Kamila 56664 XXXXX XXXXX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 33331 XX-XX XXXXX
7Włodarczyk Patryk & Kłosowska Kornelia X-XXX XXX-X
8Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna ----- -XXXX
9Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela --X-- -XXXX
10Lozinszek Artur & Jaromin Aleksandra X-X-- XXXXX
11Ortwein Rafał & Czechura Gabriela -----
12Ordowski Maciej & Zajda Dorota XXXX-
13Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena -----
14Korlatowicz Piotr & Kocot Magdalena XXX--
15Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna -----

H: Gąsiorowska Agnieszka (Kraków)

RankCouple
1Muniak Maciej & Batko Milena 53233 XXXXX X-XXX
2Borej Jakub & Dulewicz Nina 11145 XXXXX XXXXX
3Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 22454 X-XX- -XXXX
4Sarbak Kacper & Świniarska Dominika 65666 -X--- XXXX-
5Ogrodnik Marek & Ogrodnik Kamila 36511 -XXXX XX-XX
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 44322 -X--- XXXXX
7Włodarczyk Patryk & Kłosowska Kornelia XXX-X XXXX-
8Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna X-XXX XXXXX
9Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela ----- XX--X
10Lozinszek Artur & Jaromin Aleksandra X--XX XXX-X
11Ortwein Rafał & Czechura Gabriela -XX--
12Ordowski Maciej & Zajda Dorota --XXX
13Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena -----
14Korlatowicz Piotr & Kocot Magdalena X----
15Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna ---XX

I: Gąsiorowski Andrzej (Kraków)

RankCouple
1Muniak Maciej & Batko Milena 11111 XXXXX -XXXX
2Borej Jakub & Dulewicz Nina 22234 XXX-X XXXXX
3Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 45362 XX--- -X-XX
4Sarbak Kacper & Świniarska Dominika 53443 -XXXX XXXXX
5Ogrodnik Marek & Ogrodnik Kamila 34555 -X-X- X-XX-
6Kaczyński Bartosz & Tochowicz Alicja 66626 X--XX XXX-X
7Włodarczyk Patryk & Kłosowska Kornelia X-XXX XXXXX
8Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna ---X- XX-XX
9Wołoszyn Kamil & Łukasik Izabela X-X-X XXX-X
10Lozinszek Artur & Jaromin Aleksandra -XX-- --XX-
11Ortwein Rafał & Czechura Gabriela XX--X
12Ordowski Maciej & Zajda Dorota --X--
13Machnik Zbigniew & Witkowska Magdalena -XXXX
14Korlatowicz Piotr & Kocot Magdalena X----
15Sarnowski Bruno & Szeląg Zuzanna X--X-

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE
H Gąsiorowska Agnieszka Kraków
I Gąsiorowski Andrzej Kraków
— dancerank.cz