SENIOR 1, E+F, Standard-3: CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi.

CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi., Saturday 2020-11-14, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

SENIOR 1, E+F, Standard-3, 5 couples, 1 round

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE

A: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Curyłło Robert & Curyłło Joanna 221
2Maciejczyk Jan & Miechowska Karolina 112
3Wroński Arkadiusz & Wrońska Agnieszka 444
4Omernik Grzegorz & Krzynówek Anna 555
5Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 333

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Curyłło Robert & Curyłło Joanna 343
2Maciejczyk Jan & Miechowska Karolina 212
3Wroński Arkadiusz & Wrońska Agnieszka 434
4Omernik Grzegorz & Krzynówek Anna 121
5Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 555

C: Mróz Kamil (Wieliczka)

RankCouple
1Curyłło Robert & Curyłło Joanna 232
2Maciejczyk Jan & Miechowska Karolina 321
3Wroński Arkadiusz & Wrońska Agnieszka 113
4Omernik Grzegorz & Krzynówek Anna 555
5Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 444

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Curyłło Robert & Curyłło Joanna 411
2Maciejczyk Jan & Miechowska Karolina 224
3Wroński Arkadiusz & Wrońska Agnieszka 532
4Omernik Grzegorz & Krzynówek Anna 153
5Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 345

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Curyłło Robert & Curyłło Joanna 222
2Maciejczyk Jan & Miechowska Karolina 111
3Wroński Arkadiusz & Wrońska Agnieszka 433
4Omernik Grzegorz & Krzynówek Anna 354
5Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 545

F: Kozana Krzysztof (Będzin)

RankCouple
1Curyłło Robert & Curyłło Joanna 221
2Maciejczyk Jan & Miechowska Karolina 532
3Wroński Arkadiusz & Wrońska Agnieszka 113
4Omernik Grzegorz & Krzynówek Anna 455
5Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 344

G: Dziedziczak Jarosław (KIELCE)

RankCouple
1Curyłło Robert & Curyłło Joanna 254
2Maciejczyk Jan & Miechowska Karolina 345
3Wroński Arkadiusz & Wrońska Agnieszka 422
4Omernik Grzegorz & Krzynówek Anna 111
5Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 533

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE
— dancerank.cz