14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM: CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi.

CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi., Saturday 2020-11-14, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM, 9 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE

A: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 11111 XX-XX
2Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 55445 XXXXX
3Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 23222 XXXXX
4Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena 32333 X-XX-
5Sierak Michał & Kotwa Martyna 44564 XXXXX
6Godlewski Michał & Bosy Weronika 66656 -XX-X
7Brixy Tobiasz & Haraf Julia -----
8Nguyen Szymon & Knapik Maja XX--X
9Mika Miłosz & Michałek Julia --XX-

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 12231 XXXX-
2Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 23122 -XXXX
3Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 55664 XX-XX
4Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena 31455 XXXXX
5Sierak Michał & Kotwa Martyna 44543 XXXXX
6Godlewski Michał & Bosy Weronika 66316 -XXXX
7Brixy Tobiasz & Haraf Julia -----
8Nguyen Szymon & Knapik Maja X---X
9Mika Miłosz & Michałek Julia X-X--

C: Mróz Kamil (Wieliczka)

RankCouple
1Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 33333 -XXXX
2Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 21211 XXXXX
3Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 12122 XXXXX
4Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena 65566 XXX--
5Sierak Michał & Kotwa Martyna 44444 XXXXX
6Godlewski Michał & Bosy Weronika 56655 X--XX
7Brixy Tobiasz & Haraf Julia XXXXX
8Nguyen Szymon & Knapik Maja -----
9Mika Miłosz & Michałek Julia -----

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 11132 X--X-
2Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 32211 XXXXX
3Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 44343 XXXXX
4Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena 23424 XXXXX
5Sierak Michał & Kotwa Martyna 66655 XX-XX
6Godlewski Michał & Bosy Weronika 55566 XXX--
7Brixy Tobiasz & Haraf Julia ----X
8Nguyen Szymon & Knapik Maja -XX--
9Mika Miłosz & Michałek Julia --XXX

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 44544 XX---
2Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 31111 XXXXX
3Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 22222 XXXXX
4Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena 65465 ---X-
5Sierak Michał & Kotwa Martyna 53353 X-X-X
6Godlewski Michał & Bosy Weronika 16636 XXXXX
7Brixy Tobiasz & Haraf Julia XXXXX
8Nguyen Szymon & Knapik Maja -XXXX
9Mika Miłosz & Michałek Julia -----

F: Kozana Krzysztof (Będzin)

RankCouple
1Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 54334 -X---
2Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 13452 XXXXX
3Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 25525 XXXXX
4Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena 66666 XXXXX
5Sierak Michał & Kotwa Martyna 42241 XXXXX
6Godlewski Michał & Bosy Weronika 31113 X-X-X
7Brixy Tobiasz & Haraf Julia X-XXX
8Nguyen Szymon & Knapik Maja -----
9Mika Miłosz & Michałek Julia -X-X-

G: Dziedziczak Jarosław (KIELCE)

RankCouple
1Krogulec Miłosz & Buczek Sandra 11111 XXXXX
2Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra 33534 XXXXX
3Zmarzły Oskar & Skiba Oliwia 55465 XXXXX
4Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena 22242 XXXXX
5Sierak Michał & Kotwa Martyna 44323 X--XX
6Godlewski Michał & Bosy Weronika 66656 -X---
7Brixy Tobiasz & Haraf Julia XX--X
8Nguyen Szymon & Knapik Maja --X--
9Mika Miłosz & Michałek Julia --XX-

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE
— dancerank.cz