14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM: CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi.

CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi., Saturday 2020-11-14, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM, 13 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE

A: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Tazbir Jakub & Miśtal Julia 13413 XXXXX
2Brixy Tobiasz & Haraf Julia 52355 XXX-X
3Sierak Michał & Kotwa Martyna 34541 XXXXX
4Guz Mikołaj & Pluskota Matylda 21122 XXXXX
5Noga Mateusz & Saj Karolina 46666 ---X-
6Tomaszewski Alan & Jędras Wiktoria 65234 X-X--
7Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia X----
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra --XXX
9Godlewski Michał & Bosy Weronika -X-XX
10Nguyen Szymon & Knapik Maja -X---
11Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena -----
12 – 13Krogulec Miłosz & Buczek Sandra -----
12 – 13Mika Miłosz & Michałek Julia -----

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Tazbir Jakub & Miśtal Julia 31111 XX-XX
2Brixy Tobiasz & Haraf Julia 44264 X-XX-
3Sierak Michał & Kotwa Martyna 22632 --XXX
4Guz Mikołaj & Pluskota Matylda 53423 -XXXX
5Noga Mateusz & Saj Karolina 15345 XXX--
6Tomaszewski Alan & Jędras Wiktoria 66556 XXXX-
7Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia -----
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra X---X
9Godlewski Michał & Bosy Weronika -XXX-
10Nguyen Szymon & Knapik Maja XX--X
11Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena ----X
12 – 13Krogulec Miłosz & Buczek Sandra -----
12 – 13Mika Miłosz & Michałek Julia -----

C: Mróz Kamil (Wieliczka)

RankCouple
1Tazbir Jakub & Miśtal Julia 22222 XXXXX
2Brixy Tobiasz & Haraf Julia 64344 ----X
3Sierak Michał & Kotwa Martyna 33433 XX---
4Guz Mikołaj & Pluskota Matylda 11111 XXXXX
5Noga Mateusz & Saj Karolina 46555 XXXX-
6Tomaszewski Alan & Jędras Wiktoria 55666 XXXXX
7Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia --XXX
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra XXXXX
9Godlewski Michał & Bosy Weronika -----
10Nguyen Szymon & Knapik Maja -----
11Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena -----
12 – 13Krogulec Miłosz & Buczek Sandra -----
12 – 13Mika Miłosz & Michałek Julia -----

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Tazbir Jakub & Miśtal Julia 13421 XXXXX
2Brixy Tobiasz & Haraf Julia 44212 XXXXX
3Sierak Michał & Kotwa Martyna 55555 -----
4Guz Mikołaj & Pluskota Matylda 21143 XXXX-
5Noga Mateusz & Saj Karolina 66666 X--X-
6Tomaszewski Alan & Jędras Wiktoria 32334 XXXXX
7Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia XXXXX
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra --X--
9Godlewski Michał & Bosy Weronika ----X
10Nguyen Szymon & Knapik Maja -----
11Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena -X--X
12 – 13Krogulec Miłosz & Buczek Sandra -----
12 – 13Mika Miłosz & Michałek Julia -----

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Tazbir Jakub & Miśtal Julia 23222 XXXXX
2Brixy Tobiasz & Haraf Julia 11111 XXXXX
3Sierak Michał & Kotwa Martyna 66666 -----
4Guz Mikołaj & Pluskota Matylda 44444 -X-XX
5Noga Mateusz & Saj Karolina 32333 XXXXX
6Tomaszewski Alan & Jędras Wiktoria 55555 -----
7Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia XXX--
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra X---X
9Godlewski Michał & Bosy Weronika XXXXX
10Nguyen Szymon & Knapik Maja --XX-
11Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena -----
12 – 13Krogulec Miłosz & Buczek Sandra -----
12 – 13Mika Miłosz & Michałek Julia -----

F: Kozana Krzysztof (Będzin)

RankCouple
1Tazbir Jakub & Miśtal Julia 23233 XXXXX
2Brixy Tobiasz & Haraf Julia 11311 XXXXX
3Sierak Michał & Kotwa Martyna 32122 XXX-X
4Guz Mikołaj & Pluskota Matylda 64466 -XXX-
5Noga Mateusz & Saj Karolina 46645 X--X-
6Tomaszewski Alan & Jędras Wiktoria 55554 -XXXX
7Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia -X-XX
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra -----
9Godlewski Michał & Bosy Weronika X----
10Nguyen Szymon & Knapik Maja -----
11Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena --X-X
12 – 13Krogulec Miłosz & Buczek Sandra X----
12 – 13Mika Miłosz & Michałek Julia -----

G: Dziedziczak Jarosław (KIELCE)

RankCouple
1Tazbir Jakub & Miśtal Julia 11333 XX-XX
2Brixy Tobiasz & Haraf Julia 33211 XXXXX
3Sierak Michał & Kotwa Martyna 22122 -XXXX
4Guz Mikołaj & Pluskota Matylda 54444 XXXXX
5Noga Mateusz & Saj Karolina 45555 X-XX-
6Tomaszewski Alan & Jędras Wiktoria 66666 -----
7Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia X--X-
8Pyszka Jacek & Błaszczyk Sandra -XX-X
9Godlewski Michał & Bosy Weronika XX---
10Nguyen Szymon & Knapik Maja --X--
11Miłkoś Bartłomiej & Cyboroń Magdalena -----
12 – 13Krogulec Miłosz & Buczek Sandra -----
12 – 13Mika Miłosz & Michałek Julia ----X

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE
— dancerank.cz