40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM: CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi.

CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi., Saturday 2020-11-14, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM, 7 couples, 1 round

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE

A: Buczma Konrad (Lublin)

RankCouple
1Grabka Janusz & Grabka Joanna 242
2Wróbel Mateusz & Wróbel Izabela 454
3Berkop Mirosław & Berkop Magdalena 333
4Strzępek Janusz & Strzępek Dorota 111
5Nieradzik Adam & Nieradzik Anna 525
6Kulików Sławomir & Kulików Joanna 676
7Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 767

B: Smoroń Anna (Kraków)

RankCouple
1Grabka Janusz & Grabka Joanna 111
2Wróbel Mateusz & Wróbel Izabela 334
3Berkop Mirosław & Berkop Magdalena 247
4Strzępek Janusz & Strzępek Dorota 563
5Nieradzik Adam & Nieradzik Anna 455
6Kulików Sławomir & Kulików Joanna 622
7Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 776

C: Mróz Kamil (Wieliczka)

RankCouple
1Grabka Janusz & Grabka Joanna 632
2Wróbel Mateusz & Wróbel Izabela 223
3Berkop Mirosław & Berkop Magdalena 346
4Strzępek Janusz & Strzępek Dorota 111
5Nieradzik Adam & Nieradzik Anna 454
6Kulików Sławomir & Kulików Joanna 777
7Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 565

D: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Grabka Janusz & Grabka Joanna 225
2Wróbel Mateusz & Wróbel Izabela 111
3Berkop Mirosław & Berkop Magdalena 433
4Strzępek Janusz & Strzępek Dorota 776
5Nieradzik Adam & Nieradzik Anna 542
6Kulików Sławomir & Kulików Joanna 667
7Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 354

E: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Grabka Janusz & Grabka Joanna 735
2Wróbel Mateusz & Wróbel Izabela 243
3Berkop Mirosław & Berkop Magdalena 112
4Strzępek Janusz & Strzępek Dorota 321
5Nieradzik Adam & Nieradzik Anna 556
6Kulików Sławomir & Kulików Joanna 664
7Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 477

F: Kozana Krzysztof (Będzin)

RankCouple
1Grabka Janusz & Grabka Joanna 111
2Wróbel Mateusz & Wróbel Izabela 443
3Berkop Mirosław & Berkop Magdalena 225
4Strzępek Janusz & Strzępek Dorota 554
5Nieradzik Adam & Nieradzik Anna 677
6Kulików Sławomir & Kulików Joanna 332
7Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 766

G: Dziedziczak Jarosław (KIELCE)

RankCouple
1Grabka Janusz & Grabka Joanna 474
2Wróbel Mateusz & Wróbel Izabela 121
3Berkop Mirosław & Berkop Magdalena 756
4Strzępek Janusz & Strzępek Dorota 543
5Nieradzik Adam & Nieradzik Anna 237
6Kulików Sławomir & Kulików Joanna 365
7Bolesta Robert & Sołdyńska Monika 612

Adjudicators

A Buczma Konrad Lublin
B Smoroń Anna Kraków
C Mróz Kamil Wieliczka
D Berkowicz Adam Jasło
E Orszulak Andrzej Krosno
F Kozana Krzysztof Będzin
G Dziedziczak Jarosław KIELCE
— dancerank.cz