19+ (Powyżej 18) Open ST: Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków

Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków, Sunday 2020-11-08, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

19+ (Powyżej 18) Open ST, 9 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Berkowicz Adam Jasło
B Jabczyńska Anna Wrocław
C Smoroń Stanisław Kraków
D Bieniek Andrzej Wrocław
E Oleszczyński Jerzy Lublin
F Orszulak Andrzej Krosno
G Rusu Sergiu Gliwice

A: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Szymański Cezary & Domaradzka Julia 11111 XXXXX
2Blacha Łukasz & Ankudinova Anna 22222 XXXXX
3Mierzwa Michał & Sobczyk Jagoda 43333 XXXXX
4Lozinszek Aleksander & Lozinszek Barbara 66445 -XXX-
5Trytko Michał & Wilk Klaudia 34564 XX-XX
6Bronowski Karol & Matlęga Karolina 55656 XXX-X
7Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra -----
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka X-XX-
9Chmiel Kamil & Jurewicz Monika ----X

B: Jabczyńska Anna (Wrocław)

RankCouple
1Szymański Cezary & Domaradzka Julia 11111 XXXXX
2Blacha Łukasz & Ankudinova Anna 64446 XXXXX
3Mierzwa Michał & Sobczyk Jagoda 33565 XXXXX
4Lozinszek Aleksander & Lozinszek Barbara 46333 XXXX-
5Trytko Michał & Wilk Klaudia 55654 ----X
6Bronowski Karol & Matlęga Karolina 22222 XXXXX
7Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra X-XXX
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka -X---
9Chmiel Kamil & Jurewicz Monika -----

C: Smoroń Stanisław (Kraków)

RankCouple
1Szymański Cezary & Domaradzka Julia 11111 XXXXX
2Blacha Łukasz & Ankudinova Anna 22222 XXXXX
3Mierzwa Michał & Sobczyk Jagoda 53533 -XXXX
4Lozinszek Aleksander & Lozinszek Barbara 35454 -XXXX
5Trytko Michał & Wilk Klaudia 64365 XX-X-
6Bronowski Karol & Matlęga Karolina 46646 ---XX
7Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra X-X--
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka XX--X
9Chmiel Kamil & Jurewicz Monika X-X--

D: Bieniek Andrzej (Wrocław)

RankCouple
1Szymański Cezary & Domaradzka Julia 11111 XXXXX
2Blacha Łukasz & Ankudinova Anna 24222 XXXXX
3Mierzwa Michał & Sobczyk Jagoda 32564 -X-XX
4Lozinszek Aleksander & Lozinszek Barbara 45333 XXXXX
5Trytko Michał & Wilk Klaudia 63445 X-X-X
6Bronowski Karol & Matlęga Karolina 56656 X----
7Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra XXXX-
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka --XXX
9Chmiel Kamil & Jurewicz Monika -X---

E: Oleszczyński Jerzy (Lublin)

RankCouple
1Szymański Cezary & Domaradzka Julia 11111 XXXXX
2Blacha Łukasz & Ankudinova Anna 23323 XXXXX
3Mierzwa Michał & Sobczyk Jagoda 66564 X----
4Lozinszek Aleksander & Lozinszek Barbara 32232 XXXXX
5Trytko Michał & Wilk Klaudia 55456 --X-X
6Bronowski Karol & Matlęga Karolina 44645 XXXXX
7Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra ---XX
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka -XXX-
9Chmiel Kamil & Jurewicz Monika XX---

F: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Szymański Cezary & Domaradzka Julia 11111 XXXXX
2Blacha Łukasz & Ankudinova Anna 55545 XXX--
3Mierzwa Michał & Sobczyk Jagoda 33323 XXXXX
4Lozinszek Aleksander & Lozinszek Barbara 22232 -XXXX
5Trytko Michał & Wilk Klaudia 44454 X-XXX
6Bronowski Karol & Matlęga Karolina 66666 -XXXX
7Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra XX-XX
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka -----
9Chmiel Kamil & Jurewicz Monika X----

G: Rusu Sergiu (Gliwice)

RankCouple
1Szymański Cezary & Domaradzka Julia 11111 XXXXX
2Blacha Łukasz & Ankudinova Anna 46555 XX---
3Mierzwa Michał & Sobczyk Jagoda 23222 XXXXX
4Lozinszek Aleksander & Lozinszek Barbara 65666 --X--
5Trytko Michał & Wilk Klaudia 34334 XXXXX
6Bronowski Karol & Matlęga Karolina 52443 -XXXX
7Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra X--X-
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka -XXXX
9Chmiel Kamil & Jurewicz Monika X---X

Adjudicators

A Berkowicz Adam Jasło
B Jabczyńska Anna Wrocław
C Smoroń Stanisław Kraków
D Bieniek Andrzej Wrocław
E Oleszczyński Jerzy Lublin
F Orszulak Andrzej Krosno
G Rusu Sergiu Gliwice
— dancerank.cz