16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM: Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków

Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków, Sunday 2020-11-08, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM, 9 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Berkowicz Adam Jasło
B Jabczyńska Anna Wrocław
C Oleszczyński Jerzy Lublin
D Orszulak Andrzej Krosno
E Rusu Sergiu Gliwice
F Igielska Małgorzata Kraków
G Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow

A: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia 11111 XXXXX
2Bronowski Karol & Matlęga Karolina 33263 XXXXX
3Trytko Michał & Wilk Klaudia 22335 XXXXX
4Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra 46526 --X--
5Włoch Mikołaj & Kosińska Katarzyna 64642 XXXXX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 55454 XX--X
7Mazur Grzegorz & Kubica Katarzyna XXXXX
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka -----
9Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia ---X-

B: Jabczyńska Anna (Wrocław)

RankCouple
1Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia 11111 XXXXX
2Bronowski Karol & Matlęga Karolina 22322 XXXXX
3Trytko Michał & Wilk Klaudia 45645 -XX-X
4Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra 33233 XXXXX
5Włoch Mikołaj & Kosińska Katarzyna 66566 --X-X
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 54454 XXXX-
7Mazur Grzegorz & Kubica Katarzyna -----
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka XX-XX
9Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia X--X-

C: Oleszczyński Jerzy (Lublin)

RankCouple
1Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia 11111 XXXXX
2Bronowski Karol & Matlęga Karolina 22224 X-XX-
3Trytko Michał & Wilk Klaudia 56546 X-XXX
4Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra 34362 XXX-X
5Włoch Mikołaj & Kosińska Katarzyna 65455 -X--X
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 43633 XX-XX
7Mazur Grzegorz & Kubica Katarzyna XXXXX
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka ---X-
9Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia -XX--

D: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia 11111 XXXXX
2Bronowski Karol & Matlęga Karolina 44344 XXXXX
3Trytko Michał & Wilk Klaudia 23633 XXXXX
4Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra 55455 X-XXX
5Włoch Mikołaj & Kosińska Katarzyna 32222 XX-XX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 66566 -XX--
7Mazur Grzegorz & Kubica Katarzyna -----
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka -----
9Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia XXXXX

E: Rusu Sergiu (Gliwice)

RankCouple
1Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia 34334 XXXXX
2Bronowski Karol & Matlęga Karolina 11111 XXXXX
3Trytko Michał & Wilk Klaudia 22522 XXXXX
4Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra 55455 -X-XX
5Włoch Mikołaj & Kosińska Katarzyna 66666 --X--
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 43243 X--XX
7Mazur Grzegorz & Kubica Katarzyna X-X--
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka XXXXX
9Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia -X---

F: Igielska Małgorzata (Kraków)

RankCouple
1Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia 55425 -XXXX
2Bronowski Karol & Matlęga Karolina 63343 -----
3Trytko Michał & Wilk Klaudia 14532 XX-X-
4Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra 31251 XXXXX
5Włoch Mikołaj & Kosińska Katarzyna 22114 XXXXX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 46666 ----X
7Mazur Grzegorz & Kubica Katarzyna XXXXX
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka XXXXX
9Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia X-X--

G: Rybicki Grzegorz (Tomaszów Mazow)

RankCouple
1Głogosz Norbert & Zielińska Klaudia 21343 XXXXX
2Bronowski Karol & Matlęga Karolina 66636 -X-X-
3Trytko Michał & Wilk Klaudia 44422 XXX-X
4Depczyński Tomasz & Kołodziej Aleksandra 13211 XXXXX
5Włoch Mikołaj & Kosińska Katarzyna 35154 XX-XX
6Gajdera Dawid & Kołosowska Julia 52565 XXX-X
7Mazur Grzegorz & Kubica Katarzyna X-XX-
8Śliwa Paweł & Karczmarz Agnieszka --XXX
9Kowalewski Marcin & Kukulska Natalia -----

Adjudicators

A Berkowicz Adam Jasło
B Jabczyńska Anna Wrocław
C Oleszczyński Jerzy Lublin
D Orszulak Andrzej Krosno
E Rusu Sergiu Gliwice
F Igielska Małgorzata Kraków
G Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow
— dancerank.cz