16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM: Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków

Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków, Sunday 2020-11-08, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM, 11 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Jabczyńska Anna Wrocław
B Kurczyński Tomasz Skarżysko-Kami
C Oleszczyński Jerzy Lublin
D Orszulak Andrzej Krosno
E Rusu Sergiu Gliwice
F Igielska Małgorzata Kraków
G Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow

A: Jabczyńska Anna (Wrocław)

RankCouple
1Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna 2333 XXXX
2Kurzak Konrad & Kołodziej Barbara 3222 -XXX
3Gębuś Grzegorz & Węgrzycka Aleksandra 1111 XXXX
4Ordowski Maciej & Zajda Dorota 6676 X-XX
5Baran Michał & Kędzior Weronika 5445 XX--
6Ortwein Rafał & Czechura Gabriela 7767 ----
7Owczarek Krzysztof & Grzelak Angelika 4554 X--X
8Lisowski Dawid & Maj Barbara -XX-
9Kaliński Konrad & Mogiłka Natalia ----
10Jaśkiewicz Krzysztof & Jacher Oliwia -XXX
11Łobos Dominik & Oszywa Rozalia X---

B: Kurczyński Tomasz (Skarżysko-Kami)

RankCouple
1Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna 1211 XXXX
2Kurzak Konrad & Kołodziej Barbara 3122 XXXX
3Gębuś Grzegorz & Węgrzycka Aleksandra 2333 -XXX
4Ordowski Maciej & Zajda Dorota 4656 XXX-
5Baran Michał & Kędzior Weronika 5474 XX-X
6Ortwein Rafał & Czechura Gabriela 6745 X-XX
7Owczarek Krzysztof & Grzelak Angelika 7567 -XX-
8Lisowski Dawid & Maj Barbara ---X
9Kaliński Konrad & Mogiłka Natalia ----
10Jaśkiewicz Krzysztof & Jacher Oliwia ----
11Łobos Dominik & Oszywa Rozalia X---

C: Oleszczyński Jerzy (Lublin)

RankCouple
1Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna 2611 XXXX
2Kurzak Konrad & Kołodziej Barbara 5432 -XXX
3Gębuś Grzegorz & Węgrzycka Aleksandra 6777 X---
4Ordowski Maciej & Zajda Dorota 1143 XXXX
5Baran Michał & Kędzior Weronika 3364 XX-X
6Ortwein Rafał & Czechura Gabriela 4556 ---X
7Owczarek Krzysztof & Grzelak Angelika 7225 -XX-
8Lisowski Dawid & Maj Barbara --X-
9Kaliński Konrad & Mogiłka Natalia -XX-
10Jaśkiewicz Krzysztof & Jacher Oliwia X--X
11Łobos Dominik & Oszywa Rozalia X---

D: Orszulak Andrzej (Krosno)

RankCouple
1Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna 1111 XXXX
2Kurzak Konrad & Kołodziej Barbara 4434 XX--
3Gębuś Grzegorz & Węgrzycka Aleksandra 3242 X--X
4Ordowski Maciej & Zajda Dorota 2323 XXXX
5Baran Michał & Kędzior Weronika 6666 -XX-
6Ortwein Rafał & Czechura Gabriela 5555 XXXX
7Owczarek Krzysztof & Grzelak Angelika 7777 --X-
8Lisowski Dawid & Maj Barbara --XX
9Kaliński Konrad & Mogiłka Natalia -X--
10Jaśkiewicz Krzysztof & Jacher Oliwia ---X
11Łobos Dominik & Oszywa Rozalia X---

E: Rusu Sergiu (Gliwice)

RankCouple
1Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna 1111 XX-X
2Kurzak Konrad & Kołodziej Barbara 3222 XXXX
3Gębuś Grzegorz & Węgrzycka Aleksandra 4344 XXXX
4Ordowski Maciej & Zajda Dorota 2433 X-X-
5Baran Michał & Kędzior Weronika 7777 ---X
6Ortwein Rafał & Czechura Gabriela 6665 ---X
7Owczarek Krzysztof & Grzelak Angelika 5556 XXX-
8Lisowski Dawid & Maj Barbara XX-X
9Kaliński Konrad & Mogiłka Natalia -XX-
10Jaśkiewicz Krzysztof & Jacher Oliwia ----
11Łobos Dominik & Oszywa Rozalia --X-

F: Igielska Małgorzata (Kraków)

RankCouple
1Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna 4764 -X-X
2Kurzak Konrad & Kołodziej Barbara 2453 X---
3Gębuś Grzegorz & Węgrzycka Aleksandra 6172 -XXX
4Ordowski Maciej & Zajda Dorota 1245 XXXX
5Baran Michał & Kędzior Weronika 5321 -X--
6Ortwein Rafał & Czechura Gabriela 3536 X-XX
7Owczarek Krzysztof & Grzelak Angelika 7617 ----
8Lisowski Dawid & Maj Barbara X-XX
9Kaliński Konrad & Mogiłka Natalia XXX-
10Jaśkiewicz Krzysztof & Jacher Oliwia -X-X
11Łobos Dominik & Oszywa Rozalia X-X-

G: Rybicki Grzegorz (Tomaszów Mazow)

RankCouple
1Skutnik Igor & Pyszka Katarzyna 1111 XXXX
2Kurzak Konrad & Kołodziej Barbara 7622 --XX
3Gębuś Grzegorz & Węgrzycka Aleksandra 6347 XXXX
4Ordowski Maciej & Zajda Dorota 3264 X-XX
5Baran Michał & Kędzior Weronika 5573 XX--
6Ortwein Rafał & Czechura Gabriela 4755 -XXX
7Owczarek Krzysztof & Grzelak Angelika 2436 XXXX
8Lisowski Dawid & Maj Barbara -X--
9Kaliński Konrad & Mogiłka Natalia X---
10Jaśkiewicz Krzysztof & Jacher Oliwia ----
11Łobos Dominik & Oszywa Rozalia ----

Adjudicators

A Jabczyńska Anna Wrocław
B Kurczyński Tomasz Skarżysko-Kami
C Oleszczyński Jerzy Lublin
D Orszulak Andrzej Krosno
E Rusu Sergiu Gliwice
F Igielska Małgorzata Kraków
G Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow
— dancerank.cz