16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM: Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków

Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków, Sunday 2020-11-08, Kraków (okręg małopolski), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM, 11 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Berkowicz Adam Jasło
B Smarzyńska Beata Kraków
C Jabczyńska Anna Wrocław
D Kurczyński Tomasz Skarżysko-Kami
E Oleszczyński Jerzy Lublin
F Rusu Sergiu Gliwice
G Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow

A: Berkowicz Adam (Jasło)

RankCouple
1Sobania Andreas & Arczyńska Daria 13312 XXXXX
2Gość Fabian & Naramska Maria 34126 ---X-
3Olszański Oskar & Szołek Nina 42654 XXX--
4Sarna Artur & Antosik Zuzanna 55543 XXX-X
5Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 21231 XXXXX
6Harłacz Jakub & Korpal Agata 66465 XXXXX
7Stochel Mikołaj & Piasek Paulina --X--
8Sadowski Radosław & Emerla Magdalena -X-X-
9 – 10Andruszko Marek & Gębala Julia ----X
9 – 10Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia X--XX
11Sohling Norbert & Cygan Kinga -----

B: Smarzyńska Beata (Kraków)

RankCouple
1Sobania Andreas & Arczyńska Daria 11212 X-XXX
2Gość Fabian & Naramska Maria 25121 XXXXX
3Olszański Oskar & Szołek Nina 33334 XXXXX
4Sarna Artur & Antosik Zuzanna 66566 -----
5Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 54643 -XXX-
6Harłacz Jakub & Korpal Agata 42455 XXXXX
7Stochel Mikołaj & Piasek Paulina XXX-X
8Sadowski Radosław & Emerla Magdalena X----
9 – 10Andruszko Marek & Gębala Julia -----
9 – 10Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -X-XX
11Sohling Norbert & Cygan Kinga -----

C: Jabczyńska Anna (Wrocław)

RankCouple
1Sobania Andreas & Arczyńska Daria 11111 XXXXX
2Gość Fabian & Naramska Maria 66566 X----
3Olszański Oskar & Szołek Nina 33434 XXXXX
4Sarna Artur & Antosik Zuzanna 24222 XXXXX
5Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 55655 -X-XX
6Harłacz Jakub & Korpal Agata 42343 -XXXX
7Stochel Mikołaj & Piasek Paulina -XX--
8Sadowski Radosław & Emerla Magdalena X-XXX
9 – 10Andruszko Marek & Gębala Julia -----
9 – 10Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -----
11Sohling Norbert & Cygan Kinga X----

D: Kurczyński Tomasz (Skarżysko-Kami)

RankCouple
1Sobania Andreas & Arczyńska Daria 11111 XXXXX
2Gość Fabian & Naramska Maria 23232 XXXXX
3Olszański Oskar & Szołek Nina 55665 -X--X
4Sarna Artur & Antosik Zuzanna 66326 XXX--
5Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 44443 XXXXX
6Harłacz Jakub & Korpal Agata 32554 XXXXX
7Stochel Mikołaj & Piasek Paulina ---X-
8Sadowski Radosław & Emerla Magdalena -----
9 – 10Andruszko Marek & Gębala Julia X-XXX
9 – 10Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -----
11Sohling Norbert & Cygan Kinga -----

E: Oleszczyński Jerzy (Lublin)

RankCouple
1Sobania Andreas & Arczyńska Daria 11211 XXXXX
2Gość Fabian & Naramska Maria 24444 X-XXX
3Olszański Oskar & Szołek Nina 33323 XXXXX
4Sarna Artur & Antosik Zuzanna 42132 XXXXX
5Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 65565 -----
6Harłacz Jakub & Korpal Agata 56656 -XXXX
7Stochel Mikołaj & Piasek Paulina -X---
8Sadowski Radosław & Emerla Magdalena XXXXX
9 – 10Andruszko Marek & Gębala Julia X----
9 – 10Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia -----
11Sohling Norbert & Cygan Kinga -----

F: Rusu Sergiu (Gliwice)

RankCouple
1Sobania Andreas & Arczyńska Daria 11213 XXXXX
2Gość Fabian & Naramska Maria 25121 -XXXX
3Olszański Oskar & Szołek Nina 32436 XXXX-
4Sarna Artur & Antosik Zuzanna 63342 ----X
5Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 46555 -X-XX
6Harłacz Jakub & Korpal Agata 54664 X--X-
7Stochel Mikołaj & Piasek Paulina XXX-X
8Sadowski Radosław & Emerla Magdalena --X--
9 – 10Andruszko Marek & Gębala Julia X----
9 – 10Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia XXXXX
11Sohling Norbert & Cygan Kinga -----

G: Rybicki Grzegorz (Tomaszów Mazow)

RankCouple
1Sobania Andreas & Arczyńska Daria 12111 XXXXX
2Gość Fabian & Naramska Maria 21222 XXXXX
3Olszański Oskar & Szołek Nina 46543 -X-XX
4Sarna Artur & Antosik Zuzanna 64465 ---X-
5Fugiel Tomasz & Blecharz Emilia 33334 -XXXX
6Harłacz Jakub & Korpal Agata 55656 X-X--
7Stochel Mikołaj & Piasek Paulina -XX-X
8Sadowski Radosław & Emerla Magdalena X----
9 – 10Andruszko Marek & Gębala Julia XXXXX
9 – 10Brzozowski Adrian & Smużyńska Natalia X----
11Sohling Norbert & Cygan Kinga -----

Adjudicators

A Berkowicz Adam Jasło
B Smarzyńska Beata Kraków
C Jabczyńska Anna Wrocław
D Kurczyński Tomasz Skarżysko-Kami
E Oleszczyński Jerzy Lublin
F Rusu Sergiu Gliwice
G Rybicki Grzegorz Tomaszów Mazow
— dancerank.cz