14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego, Sunday 2020-11-08, Warka (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM, 5 couples, 1 round

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno

A: Sakowski Waldemar (Warszawa)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 11112
2Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 23221
3Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 32444
4Ziółek Wiktor & Szustek Alicja 44333
5Wiernio Oskar & Dąbek Paulina 55555

B: Kordaszewski Piotr (Jastków)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 11212
2Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 32121
3Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 55555
4Ziółek Wiktor & Szustek Alicja 43444
5Wiernio Oskar & Dąbek Paulina 24333

C: Fidurski Jacek (Łódź)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 11122
2Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 22211
3Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 55343
4Ziółek Wiktor & Szustek Alicja 43435
5Wiernio Oskar & Dąbek Paulina 34554

D: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 12112
2Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 21221
3Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 44343
4Ziółek Wiktor & Szustek Alicja 55555
5Wiernio Oskar & Dąbek Paulina 33434

E: Włodarczyk Piotr (Łódź)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 21112
2Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 12221
3Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 33333
4Ziółek Wiktor & Szustek Alicja 55545
5Wiernio Oskar & Dąbek Paulina 44454

F: Piwiński Maciej (Warszawa)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 55334
2Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 11111
3Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 33242
4Ziółek Wiktor & Szustek Alicja 42525
5Wiernio Oskar & Dąbek Paulina 24453

G: Stefański Jacek (Piaseczno)

RankCouple
1Pieklak Paweł & Augustyniak Nikola 11111
2Cyran Juliusz & Organiściak Karolina 33322
3Zdybel Piotr & Dobrzyńska Oliwia 54444
4Ziółek Wiktor & Szustek Alicja 22233
5Wiernio Oskar & Dąbek Paulina 45555

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno
— dancerank.cz