12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego, Sunday 2020-11-08, Warka (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM, 9 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno

A: Sakowski Waldemar (Warszawa)

RankCouple
1Rozwadowski Aleksander & Szybicka Sofia 11111 XXXXX
2Demianiuk Jan & Modrzejewska Maria 66345 X----
3Słomski Maksymilian & Paśnik Julia 53433 --X--
4Głuch Jakub & Rybak Julia 22222 XXXXX
5Jagiełło Maciej & Bogumił Wiktoria 35554 XXXXX
6Dudka Michał & Zając Wanessa 44666 -X--X
7Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka XXXXX
8Moryń Miłosz & Malasiewicz Zosia XXXXX
9Popielewicz Szymon & Filipek Anna ---X-

B: Kordaszewski Piotr (Jastków)

RankCouple
1Rozwadowski Aleksander & Szybicka Sofia 11545 XXXXX
2Demianiuk Jan & Modrzejewska Maria 22111 -XXXX
3Słomski Maksymilian & Paśnik Julia 33332 XXXXX
4Głuch Jakub & Rybak Julia 55223 XXXXX
5Jagiełło Maciej & Bogumił Wiktoria 44454 XXX-X
6Dudka Michał & Zając Wanessa 66666 XXX-X
7Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka ---X-
8Moryń Miłosz & Malasiewicz Zosia X--X-
9Popielewicz Szymon & Filipek Anna -----

C: Fidurski Jacek (Łódź)

RankCouple
1Rozwadowski Aleksander & Szybicka Sofia 43333 -----
2Demianiuk Jan & Modrzejewska Maria 11111 XXXXX
3Słomski Maksymilian & Paśnik Julia 32222 XXXXX
4Głuch Jakub & Rybak Julia 65444 ----X
5Jagiełło Maciej & Bogumił Wiktoria 54555 XXXXX
6Dudka Michał & Zając Wanessa 26666 XXXX-
7Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka ----X
8Moryń Miłosz & Malasiewicz Zosia XXXXX
9Popielewicz Szymon & Filipek Anna XXXX-

D: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Rozwadowski Aleksander & Szybicka Sofia 11321 XXXXX
2Demianiuk Jan & Modrzejewska Maria 22113 X-XX-
3Słomski Maksymilian & Paśnik Julia 43444 XXXXX
4Głuch Jakub & Rybak Julia 65232 X----
5Jagiełło Maciej & Bogumił Wiktoria 56666 -X--X
6Dudka Michał & Zając Wanessa 34555 XXXXX
7Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka --XXX
8Moryń Miłosz & Malasiewicz Zosia -X---
9Popielewicz Szymon & Filipek Anna XXXXX

E: Włodarczyk Piotr (Łódź)

RankCouple
1Rozwadowski Aleksander & Szybicka Sofia 21112 XXXXX
2Demianiuk Jan & Modrzejewska Maria 12221 --XXX
3Słomski Maksymilian & Paśnik Julia 66554 XX---
4Głuch Jakub & Rybak Julia 53333 -X-XX
5Jagiełło Maciej & Bogumił Wiktoria 44445 XXX--
6Dudka Michał & Zając Wanessa 35666 XXXXX
7Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka --XXX
8Moryń Miłosz & Malasiewicz Zosia X----
9Popielewicz Szymon & Filipek Anna XXXXX

F: Piwiński Maciej (Warszawa)

RankCouple
1Rozwadowski Aleksander & Szybicka Sofia 11211 XXXXX
2Demianiuk Jan & Modrzejewska Maria 24325 XXXXX
3Słomski Maksymilian & Paśnik Julia 45646 XXXXX
4Głuch Jakub & Rybak Julia 53134 XXXXX
5Jagiełło Maciej & Bogumił Wiktoria 32452 XXXX-
6Dudka Michał & Zając Wanessa 66563 -XX-X
7Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka X--XX
8Moryń Miłosz & Malasiewicz Zosia -----
9Popielewicz Szymon & Filipek Anna -----

G: Stefański Jacek (Piaseczno)

RankCouple
1Rozwadowski Aleksander & Szybicka Sofia 32113 XXXXX
2Demianiuk Jan & Modrzejewska Maria 66556 XX---
3Słomski Maksymilian & Paśnik Julia 43232 XXXXX
4Głuch Jakub & Rybak Julia 54444 X-XXX
5Jagiełło Maciej & Bogumił Wiktoria 21321 XXXXX
6Dudka Michał & Zając Wanessa 15665 -X---
7Rzeźniczak Antoni & Marcinkiewicz Blanka XXXXX
8Moryń Miłosz & Malasiewicz Zosia --XXX
9Popielewicz Szymon & Filipek Anna -----

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno
— dancerank.cz