12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego, Sunday 2020-11-08, Warka (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM, 11 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno

A: Sakowski Waldemar (Warszawa)

RankCouple
1Demianiuk Adrian & Zhydachevska Ulyana 43122121 XXXXXXXX
2Karaskiewicz Michał & Biernacka Julia 11311212 XXXXXXXX
3Nadworski Kacper & Dolińska Martyna 22443444 XXXXXXXX
4Wójcik Mateusz & Sękowska Martyna 34234333 XXXXXXXX
5Świniarski Marcel & Beze Nicola 65555655 -X-X-XXX
6Brożyna Wiktor & Kołbuc Oliwia 56666566 X--XXXXX
7King Tymoteusz & Opałka Lena --X-X---
8Zawadzki Adrian & Sztabnik Maja XXX-----
9Omiotek Dawid & Szafraniec Judyta --------
10Karasiak Piotr & Arinkina Anhelina --------
11Cyper Sebastian & Łoś Julia --------

B: Kordaszewski Piotr (Jastków)

RankCouple
1Demianiuk Adrian & Zhydachevska Ulyana 22221211 XXXXXXXX
2Karaskiewicz Michał & Biernacka Julia 11112122 XXXXXXXX
3Nadworski Kacper & Dolińska Martyna 64553435 XXXXXXX-
4Wójcik Mateusz & Sękowska Martyna 56445656 -----XX-
5Świniarski Marcel & Beze Nicola 43334343 XXXX-X--
6Brożyna Wiktor & Kołbuc Oliwia 35666564 -XX-X--X
7King Tymoteusz & Opałka Lena X-XXXX-X
8Zawadzki Adrian & Sztabnik Maja -------X
9Omiotek Dawid & Szafraniec Judyta ------X-
10Karasiak Piotr & Arinkina Anhelina XX-XX-XX
11Cyper Sebastian & Łoś Julia --------

C: Fidurski Jacek (Łódź)

RankCouple
1Demianiuk Adrian & Zhydachevska Ulyana 12112121 XXXXXXXX
2Karaskiewicz Michał & Biernacka Julia 21221212 XXXXXXXX
3Nadworski Kacper & Dolińska Martyna 34443333 X--XXXXX
4Wójcik Mateusz & Sękowska Martyna 43336656 XXXXXXXX
5Świniarski Marcel & Beze Nicola 65555564 -X----XX
6Brożyna Wiktor & Kołbuc Oliwia 56664445 X---XX--
7King Tymoteusz & Opałka Lena XXXX-X--
8Zawadzki Adrian & Sztabnik Maja ----X---
9Omiotek Dawid & Szafraniec Judyta --X---XX
10Karasiak Piotr & Arinkina Anhelina --------
11Cyper Sebastian & Łoś Julia -XXX----

D: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Demianiuk Adrian & Zhydachevska Ulyana 22221111 XXXXXXXX
2Karaskiewicz Michał & Biernacka Julia 11112222 XXXXXXXX
3Nadworski Kacper & Dolińska Martyna 33333333 XXXXXXXX
4Wójcik Mateusz & Sękowska Martyna 54444444 X--XX--X
5Świniarski Marcel & Beze Nicola 66566666 -X-X---X
6Brożyna Wiktor & Kołbuc Oliwia 45655555 XXX-----
7King Tymoteusz & Opałka Lena --------
8Zawadzki Adrian & Sztabnik Maja ----XXX-
9Omiotek Dawid & Szafraniec Judyta XXXXXXXX
10Karasiak Piotr & Arinkina Anhelina --------
11Cyper Sebastian & Łoś Julia --X--XX-

E: Włodarczyk Piotr (Łódź)

RankCouple
1Demianiuk Adrian & Zhydachevska Ulyana 21111121 XXXXXXXX
2Karaskiewicz Michał & Biernacka Julia 12223212 XXXX-XXX
3Nadworski Kacper & Dolińska Martyna 33332333 --XXXXXX
4Wójcik Mateusz & Sękowska Martyna 44446645 XX-X---X
5Świniarski Marcel & Beze Nicola 56564464 X-X-XXXX
6Brożyna Wiktor & Kołbuc Oliwia 65655556 -X-XXXXX
7King Tymoteusz & Opałka Lena X-X-----
8Zawadzki Adrian & Sztabnik Maja -XXX----
9Omiotek Dawid & Szafraniec Judyta --------
10Karasiak Piotr & Arinkina Anhelina XX--XXX-
11Cyper Sebastian & Łoś Julia ----X---

F: Piwiński Maciej (Warszawa)

RankCouple
1Demianiuk Adrian & Zhydachevska Ulyana 33441111 XXXXXXXX
2Karaskiewicz Michał & Biernacka Julia 22112234 XXXXXX--
3Nadworski Kacper & Dolińska Martyna 11324556 XXXXX---
4Wójcik Mateusz & Sękowska Martyna 44565445 XXXXXX-X
5Świniarski Marcel & Beze Nicola 55233622 X-X-XXXX
6Brożyna Wiktor & Kołbuc Oliwia 66656363 -X--XXX-
7King Tymoteusz & Opałka Lena -XXX-X--
8Zawadzki Adrian & Sztabnik Maja X--X--XX
9Omiotek Dawid & Szafraniec Judyta ------XX
10Karasiak Piotr & Arinkina Anhelina -------X
11Cyper Sebastian & Łoś Julia ------X-

G: Stefański Jacek (Piaseczno)

RankCouple
1Demianiuk Adrian & Zhydachevska Ulyana 11111111 XXXXXXXX
2Karaskiewicz Michał & Biernacka Julia 33232222 -XXX---X
3Nadworski Kacper & Dolińska Martyna 46555544 ----X-X-
4Wójcik Mateusz & Sękowska Martyna 22323333 XXXX-XXX
5Świniarski Marcel & Beze Nicola 65446666 XXX-XX--
6Brożyna Wiktor & Kołbuc Oliwia 54664455 XX-X-X-X
7King Tymoteusz & Opałka Lena XXXXXXXX
8Zawadzki Adrian & Sztabnik Maja X-XXXXXX
9Omiotek Dawid & Szafraniec Judyta ----X-X-
10Karasiak Piotr & Arinkina Anhelina --------
11Cyper Sebastian & Łoś Julia --------

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno
— dancerank.cz