16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego, Sunday 2020-11-08, Warka (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM, 7 couples, 1 round

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno

A: Sakowski Waldemar (Warszawa)

RankCouple
1Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 1111
2Grabowski Michał & Filipowicz Zuzanna 4332
3Mielecki Andrzej & Szlom Maria 3223
4Olewiński Dominik & Rosłonkiewicz Klaudia 5454
5Jakubowski Damian & Wrzesińska Karolina 2546
6Grałek Rafał & Grałek Julia 7665
7Lizurej Tomasz & Piaścik Katarzyna 6777

B: Kordaszewski Piotr (Jastków)

RankCouple
1Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 2111
2Grabowski Michał & Filipowicz Zuzanna 1272
3Mielecki Andrzej & Szlom Maria 5536
4Olewiński Dominik & Rosłonkiewicz Klaudia 3343
5Jakubowski Damian & Wrzesińska Karolina 6657
6Grałek Rafał & Grałek Julia 4425
7Lizurej Tomasz & Piaścik Katarzyna 7764

C: Fidurski Jacek (Łódź)

RankCouple
1Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 6745
2Grabowski Michał & Filipowicz Zuzanna 1131
3Mielecki Andrzej & Szlom Maria 5562
4Olewiński Dominik & Rosłonkiewicz Klaudia 3354
5Jakubowski Damian & Wrzesińska Karolina 2223
6Grałek Rafał & Grałek Julia 4616
7Lizurej Tomasz & Piaścik Katarzyna 7477

D: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 2321
2Grabowski Michał & Filipowicz Zuzanna 1133
3Mielecki Andrzej & Szlom Maria 3212
4Olewiński Dominik & Rosłonkiewicz Klaudia 4564
5Jakubowski Damian & Wrzesińska Karolina 7476
6Grałek Rafał & Grałek Julia 5645
7Lizurej Tomasz & Piaścik Katarzyna 6757

E: Włodarczyk Piotr (Łódź)

RankCouple
1Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 3221
2Grabowski Michał & Filipowicz Zuzanna 1112
3Mielecki Andrzej & Szlom Maria 2433
4Olewiński Dominik & Rosłonkiewicz Klaudia 4354
5Jakubowski Damian & Wrzesińska Karolina 6765
6Grałek Rafał & Grałek Julia 5676
7Lizurej Tomasz & Piaścik Katarzyna 7547

F: Piwiński Maciej (Warszawa)

RankCouple
1Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 5554
2Grabowski Michał & Filipowicz Zuzanna 2321
3Mielecki Andrzej & Szlom Maria 3115
4Olewiński Dominik & Rosłonkiewicz Klaudia 1276
5Jakubowski Damian & Wrzesińska Karolina 6643
6Grałek Rafał & Grałek Julia 4467
7Lizurej Tomasz & Piaścik Katarzyna 7732

G: Stefański Jacek (Piaseczno)

RankCouple
1Jakubowski Dominik & Bańcerowska Alicja 2211
2Grabowski Michał & Filipowicz Zuzanna 4446
3Mielecki Andrzej & Szlom Maria 5555
4Olewiński Dominik & Rosłonkiewicz Klaudia 1122
5Jakubowski Damian & Wrzesińska Karolina 3333
6Grałek Rafał & Grałek Julia 7777
7Lizurej Tomasz & Piaścik Katarzyna 6664

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno
— dancerank.cz