14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego, Sunday 2020-11-08, Warka (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM, 6 couples, 1 round

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno

A: Sakowski Waldemar (Warszawa)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 14443
2Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 32232
3Rodek Maciej & Piotrowska Marta 66556
4Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 43324
5Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 21111
6Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 55665

B: Kordaszewski Piotr (Jastków)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 23325
2Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 51111
3Rodek Maciej & Piotrowska Marta 46452
4Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 65544
5Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 12233
6Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 34666

C: Fidurski Jacek (Łódź)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 12231
2Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 53322
3Rodek Maciej & Piotrowska Marta 31113
4Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 44446
5Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 26565
6Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 65654

D: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 12112
2Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 24244
3Rodek Maciej & Piotrowska Marta 31321
4Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 43436
5Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 55553
6Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 66665

E: Włodarczyk Piotr (Łódź)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 22222
2Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 64534
3Rodek Maciej & Piotrowska Marta 11111
4Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 33343
5Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 56655
6Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 45466

F: Piwiński Maciej (Warszawa)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 21315
2Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 65634
3Rodek Maciej & Piotrowska Marta 36461
4Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 12246
5Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 53123
6Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 44552

G: Stefański Jacek (Piaseczno)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 23211
2Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 11123
3Rodek Maciej & Piotrowska Marta 34342
4Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 42434
5Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 55555
6Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 66666

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno
— dancerank.cz