14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego, Sunday 2020-11-08, Warka (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM, 5 couples, 1 round

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno

A: Sakowski Waldemar (Warszawa)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 11111
2Poździak Rafał & Kvet Ana 44535
3Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 22242
4Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 33324
5Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 55453

B: Kordaszewski Piotr (Jastków)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 33322
2Poździak Rafał & Kvet Ana 11111
3Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 22234
4Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 44443
5Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 55555

C: Fidurski Jacek (Łódź)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 25552
2Poździak Rafał & Kvet Ana 11111
3Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 33323
4Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 42434
5Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 54245

D: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 12121
2Poździak Rafał & Kvet Ana 21212
3Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 34345
4Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 43434
5Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 55553

E: Włodarczyk Piotr (Łódź)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 22221
2Poździak Rafał & Kvet Ana 11112
3Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 33443
4Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 54555
5Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 45334

F: Piwiński Maciej (Warszawa)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 13121
2Poździak Rafał & Kvet Ana 22212
3Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 44444
4Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 31335
5Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 55553

G: Stefański Jacek (Piaseczno)

RankCouple
1Końko Kacper & Bombolewska Alicja 13111
2Poździak Rafał & Kvet Ana 24432
3Smuniewski Kacper & Nowaczewska Matylda 41223
4Bryła Tadeusz & Piechocka Lidia 55555
5Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 32344

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno
— dancerank.cz