16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego, Sunday 2020-11-08, Warka (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM, 6 couples, 1 round

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno

A: Sakowski Waldemar (Warszawa)

RankCouple
1Abramov Aleksandr & Kwiecień Aleksandra 63315
2Zinkiewicz Maciej & Gruszczyńska Adrianna 12423
3Jaworski Jakub & Malmon Wiktoria 41532
4Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna 56664
5Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 24146
6Myśliński Olaf & Czapnik Wiktoria 35251

B: Kordaszewski Piotr (Jastków)

RankCouple
1Abramov Aleksandr & Kwiecień Aleksandra 22222
2Zinkiewicz Maciej & Gruszczyńska Adrianna 44344
3Jaworski Jakub & Malmon Wiktoria 11111
4Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna 33433
5Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 56555
6Myśliński Olaf & Czapnik Wiktoria 65666

C: Fidurski Jacek (Łódź)

RankCouple
1Abramov Aleksandr & Kwiecień Aleksandra 45653
2Zinkiewicz Maciej & Gruszczyńska Adrianna 21112
3Jaworski Jakub & Malmon Wiktoria 12221
4Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna 33334
5Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 54446
6Myśliński Olaf & Czapnik Wiktoria 66565

D: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Abramov Aleksandr & Kwiecień Aleksandra 32231
2Zinkiewicz Maciej & Gruszczyńska Adrianna 21113
3Jaworski Jakub & Malmon Wiktoria 13322
4Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna 44544
5Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 66665
6Myśliński Olaf & Czapnik Wiktoria 55456

E: Włodarczyk Piotr (Łódź)

RankCouple
1Abramov Aleksandr & Kwiecień Aleksandra 22211
2Zinkiewicz Maciej & Gruszczyńska Adrianna 13355
3Jaworski Jakub & Malmon Wiktoria 55533
4Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna 31122
5Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 66666
6Myśliński Olaf & Czapnik Wiktoria 44444

F: Piwiński Maciej (Warszawa)

RankCouple
1Abramov Aleksandr & Kwiecień Aleksandra 52111
2Zinkiewicz Maciej & Gruszczyńska Adrianna 46645
3Jaworski Jakub & Malmon Wiktoria 64553
4Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna 25432
5Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 11224
6Myśliński Olaf & Czapnik Wiktoria 33366

G: Stefański Jacek (Piaseczno)

RankCouple
1Abramov Aleksandr & Kwiecień Aleksandra 11112
2Zinkiewicz Maciej & Gruszczyńska Adrianna 33354
3Jaworski Jakub & Malmon Wiktoria 44443
4Kurzac Bartłomiej & Radzińska Katarzyna 55536
5Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 22221
6Myśliński Olaf & Czapnik Wiktoria 66665

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno
— dancerank.cz