16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego, Sunday 2020-11-08, Warka (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM, 8 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno

A: Sakowski Waldemar (Warszawa)

RankCouple
1Fabiański Emil & Kreczmańska Natalia 41222 X-XXX
2Sokół Jakub & Pastuszka Wiktoria 54434 XXXXX
3Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 23343 XXXXX
4Wiaderny Aleksander & Słomska Amelia 66666 XXXX-
5Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 12111 XXXXX
6Sekuła Mateusz & Zacharska Ewa 35555 XXXXX
7 – 8Kijak Konrad & Molendowska Nikola -X--X
7 – 8Pasternak Bartosz & Przybysz Weronika -----

B: Kordaszewski Piotr (Jastków)

RankCouple
1Fabiański Emil & Kreczmańska Natalia 11234 XXXXX
2Sokół Jakub & Pastuszka Wiktoria 22112 XXXXX
3Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 35321 XXXXX
4Wiaderny Aleksander & Słomska Amelia 43443 XXXXX
5Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 66666 ----X
6Sekuła Mateusz & Zacharska Ewa 54555 XXX-X
7 – 8Kijak Konrad & Molendowska Nikola XX-X-
7 – 8Pasternak Bartosz & Przybysz Weronika --XX-

C: Fidurski Jacek (Łódź)

RankCouple
1Fabiański Emil & Kreczmańska Natalia 41221 XXXXX
2Sokół Jakub & Pastuszka Wiktoria 23112 XXXXX
3Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 65565 XX-XX
4Wiaderny Aleksander & Słomska Amelia 34343 XXXXX
5Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 12434 XXXXX
6Sekuła Mateusz & Zacharska Ewa 56656 -XXXX
7 – 8Kijak Konrad & Molendowska Nikola --X--
7 – 8Pasternak Bartosz & Przybysz Weronika X----

D: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Fabiański Emil & Kreczmańska Natalia 11111 XXXXX
2Sokół Jakub & Pastuszka Wiktoria 22222 XXXXX
3Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 63333 -X-X-
4Wiaderny Aleksander & Słomska Amelia 44444 XXXXX
5Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 55555 X---X
6Sekuła Mateusz & Zacharska Ewa 36666 XXXXX
7 – 8Kijak Konrad & Molendowska Nikola XXXXX
7 – 8Pasternak Bartosz & Przybysz Weronika --X--

E: Włodarczyk Piotr (Łódź)

RankCouple
1Fabiański Emil & Kreczmańska Natalia 12222 XXXXX
2Sokół Jakub & Pastuszka Wiktoria 21111 XXXXX
3Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 34555 XXXXX
4Wiaderny Aleksander & Słomska Amelia 53333 XXX-X
5Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 45444 -XXXX
6Sekuła Mateusz & Zacharska Ewa 66666 XXXXX
7 – 8Kijak Konrad & Molendowska Nikola X--X-
7 – 8Pasternak Bartosz & Przybysz Weronika -----

F: Piwiński Maciej (Warszawa)

RankCouple
1Fabiański Emil & Kreczmańska Natalia 11111 XXXXX
2Sokół Jakub & Pastuszka Wiktoria 22222 XXXXX
3Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 43333 XXXXX
4Wiaderny Aleksander & Słomska Amelia 56666 --XX-
5Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 34444 XXXXX
6Sekuła Mateusz & Zacharska Ewa 65555 XX--X
7 – 8Kijak Konrad & Molendowska Nikola -----
7 – 8Pasternak Bartosz & Przybysz Weronika XXXXX

G: Stefański Jacek (Piaseczno)

RankCouple
1Fabiański Emil & Kreczmańska Natalia 53445 X---X
2Sokół Jakub & Pastuszka Wiktoria 12223 XXXXX
3Godlewski Wiktor & Pospieszyńska Alicja 35331 XXXXX
4Wiaderny Aleksander & Słomska Amelia 21112 XXXXX
5Wilk Tobiasz & Garstka Zuzanna 44554 XXXXX
6Sekuła Mateusz & Zacharska Ewa 66666 XXXX-
7 – 8Kijak Konrad & Molendowska Nikola -----
7 – 8Pasternak Bartosz & Przybysz Weronika -XXXX

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno
— dancerank.cz