14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego, Sunday 2020-11-08, Warka (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM, 6 couples, 1 round

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno

A: Sakowski Waldemar (Warszawa)

RankCouple
1Raś Mikołaj & Bubacz Oliwia 221465
2Bańka Oliwier & Głowala Martyna 344223
3Kwarta Kacper & Grygiel Karolina 655356
4Ryng Igor & Napiórkowska Daria 533111
5Urbański Krzysztof & Ozga Joanna 112532
6Michalski Oskar & Gajownik Izabela 466644

B: Kordaszewski Piotr (Jastków)

RankCouple
1Raś Mikołaj & Bubacz Oliwia 111111
2Bańka Oliwier & Głowala Martyna 233222
3Kwarta Kacper & Grygiel Karolina 422333
4Ryng Igor & Napiórkowska Daria 665454
5Urbański Krzysztof & Ozga Joanna 344565
6Michalski Oskar & Gajownik Izabela 556646

C: Fidurski Jacek (Łódź)

RankCouple
1Raś Mikołaj & Bubacz Oliwia 111122
2Bańka Oliwier & Głowala Martyna 422334
3Kwarta Kacper & Grygiel Karolina 254211
4Ryng Igor & Napiórkowska Daria 566643
5Urbański Krzysztof & Ozga Joanna 333566
6Michalski Oskar & Gajownik Izabela 645455

D: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Raś Mikołaj & Bubacz Oliwia 124353
2Bańka Oliwier & Głowala Martyna 213222
3Kwarta Kacper & Grygiel Karolina 332434
4Ryng Igor & Napiórkowska Daria 541111
5Urbański Krzysztof & Ozga Joanna 455646
6Michalski Oskar & Gajownik Izabela 666565

E: Włodarczyk Piotr (Łódź)

RankCouple
1Raś Mikołaj & Bubacz Oliwia 111154
2Bańka Oliwier & Głowala Martyna 354535
3Kwarta Kacper & Grygiel Karolina 222422
4Ryng Igor & Napiórkowska Daria 666646
5Urbański Krzysztof & Ozga Joanna 535263
6Michalski Oskar & Gajownik Izabela 443311

F: Piwiński Maciej (Warszawa)

RankCouple
1Raś Mikołaj & Bubacz Oliwia 111211
2Bańka Oliwier & Głowala Martyna 323143
3Kwarta Kacper & Grygiel Karolina 462555
4Ryng Igor & Napiórkowska Daria 654622
5Urbański Krzysztof & Ozga Joanna 245366
6Michalski Oskar & Gajownik Izabela 536434

G: Stefański Jacek (Piaseczno)

RankCouple
1Raś Mikołaj & Bubacz Oliwia 133445
2Bańka Oliwier & Głowala Martyna 542126
3Kwarta Kacper & Grygiel Karolina 225553
4Ryng Igor & Napiórkowska Daria 666211
5Urbański Krzysztof & Ozga Joanna 311662
6Michalski Oskar & Gajownik Izabela 454334

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno
— dancerank.cz