10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego, Sunday 2020-11-08, Warka (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM, 10 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno

A: Sakowski Waldemar (Warszawa)

RankCouple
1Pokwicki Rafał & Smuniewska Martyna 111211 XXXXXX
2Augustyniak Krystian & Ujma Marta 332333 XXXXXX
3Simonides Alex & Jekel Maja 256122 XXXXXX
4Werner Bartosz & Kozłowska Hanna 445555 --XX--
5Wrzeszcz Adam & Krupska Maria 623444 XX-X-X
6Woch Przemysław & Siekierda Zuzanna 564666 X-X-XX
7Jankowski Ksawery & Utrata Wiktoria --X-X-
8Wiertel Mieszko & Mianowana Oliwia XX-XXX
9Sybicki Adam & Rogowska Patrycja -X----
10Wychowaniak Adam & Gacek Ewa ------

B: Kordaszewski Piotr (Jastków)

RankCouple
1Pokwicki Rafał & Smuniewska Martyna 111111 XXXXXX
2Augustyniak Krystian & Ujma Marta 433334 -XXXXX
3Simonides Alex & Jekel Maja 354443 XXXXXX
4Werner Bartosz & Kozłowska Hanna 222222 XXXXXX
5Wrzeszcz Adam & Krupska Maria 665555 XX-XXX
6Woch Przemysław & Siekierda Zuzanna 546666 -X----
7Jankowski Ksawery & Utrata Wiktoria X-XXXX
8Wiertel Mieszko & Mianowana Oliwia ------
9Sybicki Adam & Rogowska Patrycja X-X---
10Wychowaniak Adam & Gacek Ewa ------

C: Fidurski Jacek (Łódź)

RankCouple
1Pokwicki Rafał & Smuniewska Martyna 121122 XXXXXX
2Augustyniak Krystian & Ujma Marta 312455 XXXXXX
3Simonides Alex & Jekel Maja 233311 XXXXXX
4Werner Bartosz & Kozłowska Hanna 555543 --XXXX
5Wrzeszcz Adam & Krupska Maria 446234 -XXXXX
6Woch Przemysław & Siekierda Zuzanna 664666 -XX---
7Jankowski Ksawery & Utrata Wiktoria X--XX-
8Wiertel Mieszko & Mianowana Oliwia ------
9Sybicki Adam & Rogowska Patrycja XX---X
10Wychowaniak Adam & Gacek Ewa X-----

D: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Pokwicki Rafał & Smuniewska Martyna 121111 XXXXXX
2Augustyniak Krystian & Ujma Marta 212232 XXXXXX
3Simonides Alex & Jekel Maja 466326 X-XX-X
4Werner Bartosz & Kozłowska Hanna 653553 X-X-XX
5Wrzeszcz Adam & Krupska Maria 545645 -X-XXX
6Woch Przemysław & Siekierda Zuzanna 334464 XXXXXX
7Jankowski Ksawery & Utrata Wiktoria ------
8Wiertel Mieszko & Mianowana Oliwia XXXXX-
9Sybicki Adam & Rogowska Patrycja -X----
10Wychowaniak Adam & Gacek Ewa ------

E: Włodarczyk Piotr (Łódź)

RankCouple
1Pokwicki Rafał & Smuniewska Martyna 112111 XXXXXX
2Augustyniak Krystian & Ujma Marta 221324 XXXXXX
3Simonides Alex & Jekel Maja 355543 -X-XXX
4Werner Bartosz & Kozłowska Hanna 443455 XXXXXX
5Wrzeszcz Adam & Krupska Maria 534232 XXXXXX
6Woch Przemysław & Siekierda Zuzanna 666666 XXXXXX
7Jankowski Ksawery & Utrata Wiktoria X-----
8Wiertel Mieszko & Mianowana Oliwia --X---
9Sybicki Adam & Rogowska Patrycja ------
10Wychowaniak Adam & Gacek Ewa ------

F: Piwiński Maciej (Warszawa)

RankCouple
1Pokwicki Rafał & Smuniewska Martyna 111233 XXXXXX
2Augustyniak Krystian & Ujma Marta 344611 XXX-XX
3Simonides Alex & Jekel Maja 655446 -XXXX-
4Werner Bartosz & Kozłowska Hanna 222122 XXXXXX
5Wrzeszcz Adam & Krupska Maria 533354 -XXX-X
6Woch Przemysław & Siekierda Zuzanna 466565 --X--X
7Jankowski Ksawery & Utrata Wiktoria XX-X-X
8Wiertel Mieszko & Mianowana Oliwia ------
9Sybicki Adam & Rogowska Patrycja X---X-
10Wychowaniak Adam & Gacek Ewa X--XX-

G: Stefański Jacek (Piaseczno)

RankCouple
1Pokwicki Rafał & Smuniewska Martyna 111244 XXXXXX
2Augustyniak Krystian & Ujma Marta 523331 XXXXXX
3Simonides Alex & Jekel Maja 364552 ---XXX
4Werner Bartosz & Kozłowska Hanna 245113 XX-XXX
5Wrzeszcz Adam & Krupska Maria 656425 X--XX-
6Woch Przemysław & Siekierda Zuzanna 432666 XXX---
7Jankowski Ksawery & Utrata Wiktoria XXXXXX
8Wiertel Mieszko & Mianowana Oliwia -XX---
9Sybicki Adam & Rogowska Patrycja --X--X
10Wychowaniak Adam & Gacek Ewa ------

Adjudicators

A Sakowski Waldemar Warszawa
B Kordaszewski Piotr Jastków
C Fidurski Jacek Łódź
D Pawlak Łukasz Lublin
E Włodarczyk Piotr Łódź
F Piwiński Maciej Warszawa
G Stefański Jacek Piaseczno
— dancerank.cz