Dancerank.cz is no longer maintained.

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM: Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej

Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej, Sunday 2020-12-20, Warszawa (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM, 10 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Sołowiej-Sulewska Monika Pruszków
B Kulig Krzysztof Olsztyn
C Pawelec Roman Radom
D Włodarczyk Marta Łódź
E Pawlak Łukasz Lublin
F Żaliński Antoni Warszawa
G Psciuk Krzysztof Gliwice

A: Sołowiej-Sulewska Monika (Pruszków)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 11111 XXXXX
2Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 54332 --X--
3Skoczylas Kornel & Sochaczewska Wiktoria 45655 X--XX
4Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia 67777 ---X-
5Pszenica Antoni & Panek Maja 33223 -XXXX
6Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 22466 XXXXX
7Gaworek Hubert & Więcławska Anna 76544 XXX-X
8Drozdecki Jan & Klonowska Dominika XX--X
9 – 10Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia -XXX-
9 – 10Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria X----

B: Kulig Krzysztof (Olsztyn)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 22212 XXXXX
2Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 34434 XX-XX
3Skoczylas Kornel & Sochaczewska Wiktoria 11121 XXXXX
4Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia 43343 -XX-X
5Pszenica Antoni & Panek Maja 77666 ---X-
6Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 66777 XXX--
7Gaworek Hubert & Więcławska Anna 55555 XXXXX
8Drozdecki Jan & Klonowska Dominika X--X-
9 – 10Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia -----
9 – 10Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria --X-X

C: Pawelec Roman (Radom)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 11222 XXXXX
2Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 42111 -XXXX
3Skoczylas Kornel & Sochaczewska Wiktoria 55533 ----X
4Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia 33444 XXXXX
5Pszenica Antoni & Panek Maja 24355 -X-X-
6Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 77666 XXX--
7Gaworek Hubert & Więcławska Anna 66777 X----
8Drozdecki Jan & Klonowska Dominika XXXXX
9 – 10Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia X--XX
9 – 10Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria --X--

D: Włodarczyk Marta (Łódź)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 12513 XXXXX
2Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 21431 XXXXX
3Skoczylas Kornel & Sochaczewska Wiktoria 65355 XX--X
4Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia 44242 X-XXX
5Pszenica Antoni & Panek Maja 33124 -XXXX
6Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 76666 XXX--
7Gaworek Hubert & Więcławska Anna 57777 --XX-
8Drozdecki Jan & Klonowska Dominika -X---
9 – 10Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia ---X-
9 – 10Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria X---X

E: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 11212 XXXXX
2Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 22344 XXXXX
3Skoczylas Kornel & Sochaczewska Wiktoria 33433 XXXXX
4Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia 54121 XXXXX
5Pszenica Antoni & Panek Maja 67555 -----
6Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 75667 X----
7Gaworek Hubert & Więcławska Anna 46776 -XXXX
8Drozdecki Jan & Klonowska Dominika -----
9 – 10Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia -----
9 – 10Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria XXXXX

F: Żaliński Antoni (Warszawa)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 62223 X-XX-
2Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 11111 XXXXX
3Skoczylas Kornel & Sochaczewska Wiktoria 34557 --X-X
4Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia 75775 X----
5Pszenica Antoni & Panek Maja 23332 -XXXX
6Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 56664 XXXXX
7Gaworek Hubert & Więcławska Anna 47446 XXXX-
8Drozdecki Jan & Klonowska Dominika -X-XX
9 – 10Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia XX---
9 – 10Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria ----X

G: Psciuk Krzysztof (Gliwice)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 11222 XXXXX
2Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia 56435 XXXXX
3Skoczylas Kornel & Sochaczewska Wiktoria 22111 --XXX
4Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia 44373 X----
5Pszenica Antoni & Panek Maja 35757 XXXXX
6Więckowski Mikołaj & Sabak Ewa 63544 ----X
7Gaworek Hubert & Więcławska Anna 77666 XX---
8Drozdecki Jan & Klonowska Dominika XXXXX
9 – 10Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia -XXX-
9 – 10Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria -----

Adjudicators

A Sołowiej-Sulewska Monika Pruszków
B Kulig Krzysztof Olsztyn
C Pawelec Roman Radom
D Włodarczyk Marta Łódź
E Pawlak Łukasz Lublin
F Żaliński Antoni Warszawa
G Psciuk Krzysztof Gliwice
— dancerank.cz