Dancerank.cz is no longer maintained.

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM: Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej

Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej, Sunday 2020-12-20, Warszawa (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM, 12 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Sołowiej-Sulewska Monika Pruszków
B Kulig Krzysztof Olsztyn
C Pawelec Roman Radom
D Włodarczyk Marta Łódź
E Pawlak Łukasz Lublin
F Żaliński Antoni Warszawa
G Psciuk Krzysztof Gliwice

A: Sołowiej-Sulewska Monika (Pruszków)

RankCouple
1Rakicki Bartosz & Zając Aleksandra 33221111 XX-X-X--
2Żydaczewski Julian & Pulchny Karolina 26352433 XXXXXX-X
3Drecki Damian & Wychowaniak Anna 55576222 XX--X-XX
4Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria 11115564 -XXXX-XX
5Łukasiewicz Karol & Wargala Jessica 42644356 -----X--
6Bańka Oliwier & Głowala Martyna 77767677 --X-----
7Suszek Błażej & Brzezińska-Śledzik Wiktoria 64433745 X-XX-X--
8Durajczyk Maciej & Kozicka Julia XXXXX--X
9Wojciechowski Kacper & Kolińska Sylwia XXXX-XX-
10Michalski Oskar & Gajownik Izabela ----XXXX
11Stradowski Eryk & Gołembiewska Maja ------XX
12Kwarta Kacper & Grygiel Karolina ----X-X-

B: Kulig Krzysztof (Olsztyn)

RankCouple
1Rakicki Bartosz & Zając Aleksandra 54221111 XXX-XXXX
2Żydaczewski Julian & Pulchny Karolina 33443336 -XXXX-XX
3Drecki Damian & Wychowaniak Anna 65557643 XXXXXXXX
4Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria 11116777 XXXX-X--
5Łukasiewicz Karol & Wargala Jessica 22332222 -X--XXXX
6Bańka Oliwier & Głowala Martyna 46665565 X-XXXXXX
7Suszek Błażej & Brzezińska-Śledzik Wiktoria 77774454 ----XXXX
8Durajczyk Maciej & Kozicka Julia XXXX----
9Wojciechowski Kacper & Kolińska Sylwia X--X----
10Michalski Oskar & Gajownik Izabela --------
11Stradowski Eryk & Gołembiewska Maja --------
12Kwarta Kacper & Grygiel Karolina --------

C: Pawelec Roman (Radom)

RankCouple
1Rakicki Bartosz & Zając Aleksandra 65562111 XXX-XXXX
2Żydaczewski Julian & Pulchny Karolina 11144552 XXXXXXXX
3Drecki Damian & Wychowaniak Anna 76723434 -XX-XXXX
4Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria 43657663 -XX-X--X
5Łukasiewicz Karol & Wargala Jessica 34331226 X-XX-XX-
6Bańka Oliwier & Głowala Martyna 57476345 X---XX-X
7Suszek Błażej & Brzezińska-Śledzik Wiktoria 22215777 XX-X----
8Durajczyk Maciej & Kozicka Julia -X-X----
9Wojciechowski Kacper & Kolińska Sylwia X-XXX--X
10Michalski Oskar & Gajownik Izabela ------X-
11Stradowski Eryk & Gołembiewska Maja -----XX-
12Kwarta Kacper & Grygiel Karolina ---X----

D: Włodarczyk Marta (Łódź)

RankCouple
1Rakicki Bartosz & Zając Aleksandra 32112114 -X-XX-XX
2Żydaczewski Julian & Pulchny Karolina 21436776 --XXX---
3Drecki Damian & Wychowaniak Anna 15341222 XXX--XXX
4Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria 44255441 XXXX-X-X
5Łukasiewicz Karol & Wargala Jessica 73627557 -XX-XXX-
6Bańka Oliwier & Głowala Martyna 66573333 X---XX--
7Suszek Błażej & Brzezińska-Śledzik Wiktoria 57764665 --XXX-XX
8Durajczyk Maciej & Kozicka Julia XXXX-X-X
9Wojciechowski Kacper & Kolińska Sylwia ---XXXX-
10Michalski Oskar & Gajownik Izabela XX------
11Stradowski Eryk & Gołembiewska Maja ------XX
12Kwarta Kacper & Grygiel Karolina X-------

E: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Rakicki Bartosz & Zając Aleksandra 22222122 XXXXXXXX
2Żydaczewski Julian & Pulchny Karolina 15541565 XXXXXXXX
3Drecki Damian & Wychowaniak Anna 31333211 -X--X---
4Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria 43116443 XXXX----
5Łukasiewicz Karol & Wargala Jessica 64757777 ---XXXXX
6Bańka Oliwier & Głowala Martyna 56665354 X-X-XX-X
7Suszek Błażej & Brzezińska-Śledzik Wiktoria 77474636 XXXX-XXX
8Durajczyk Maciej & Kozicka Julia XXXXX-X-
9Wojciechowski Kacper & Kolińska Sylwia -----XXX
10Michalski Oskar & Gajownik Izabela --------
11Stradowski Eryk & Gołembiewska Maja --------
12Kwarta Kacper & Grygiel Karolina --------

F: Żaliński Antoni (Warszawa)

RankCouple
1Rakicki Bartosz & Zając Aleksandra 33653747 -X-XX-XX
2Żydaczewski Julian & Pulchny Karolina 12314533 XXXXXXX-
3Drecki Damian & Wychowaniak Anna 21241111 X-X-X---
4Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria 76125675 XXX-X-XX
5Łukasiewicz Karol & Wargala Jessica 45577456 X-----X-
6Bańka Oliwier & Głowala Martyna 57762222 X-XXXXXX
7Suszek Błażej & Brzezińska-Śledzik Wiktoria 64436364 XXXX-X-X
8Durajczyk Maciej & Kozicka Julia -X-X--X-
9Wojciechowski Kacper & Kolińska Sylwia -XXX-X-X
10Michalski Oskar & Gajownik Izabela ----XX-X
11Stradowski Eryk & Gołembiewska Maja -----X--
12Kwarta Kacper & Grygiel Karolina --------

G: Psciuk Krzysztof (Gliwice)

RankCouple
1Rakicki Bartosz & Zając Aleksandra 24322122 XXXXXXXX
2Żydaczewski Julian & Pulchny Karolina 11111311 XXXXXXXX
3Drecki Damian & Wychowaniak Anna 55445453 X---XXXX
4Gaworek Szymon & Rogowska Wiktoria 33556777 -XXX--X-
5Łukasiewicz Karol & Wargala Jessica 42234636 XXXXXXXX
6Bańka Oliwier & Głowala Martyna 77773244 X-X-XX--
7Suszek Błażej & Brzezińska-Śledzik Wiktoria 66667565 ----X-XX
8Durajczyk Maciej & Kozicka Julia -XXX----
9Wojciechowski Kacper & Kolińska Sylwia XX-X----
10Michalski Oskar & Gajownik Izabela --------
11Stradowski Eryk & Gołembiewska Maja -------X
12Kwarta Kacper & Grygiel Karolina -----X--

Adjudicators

A Sołowiej-Sulewska Monika Pruszków
B Kulig Krzysztof Olsztyn
C Pawelec Roman Radom
D Włodarczyk Marta Łódź
E Pawlak Łukasz Lublin
F Żaliński Antoni Warszawa
G Psciuk Krzysztof Gliwice
— dancerank.cz