Dancerank.cz is no longer maintained.

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM: Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej

Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej, Sunday 2020-12-20, Warszawa (okręg mazowiecki), Poland WDC (PTT)

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM, 9 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Sołowiej-Sulewska Monika Pruszków
B Kulig Krzysztof Olsztyn
C Pawelec Roman Radom
D Włodarczyk Marta Łódź
E Pawlak Łukasz Lublin
F Żaliński Antoni Warszawa
G Psciuk Krzysztof Gliwice

A: Sołowiej-Sulewska Monika (Pruszków)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 11111 XXXXX
2Drozdecki Jan & Klonowska Dominika 52222 XXX-X
3Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 24343 XXXXX
4Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria 45666 X-XXX
5Pszenica Antoni & Panek Maja 33434 XXXXX
6Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia 66555 XX---
7Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia --X-X
8Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia ---X-
9Gaworek Hubert & Więcławska Anna -X-X-

B: Kulig Krzysztof (Olsztyn)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 11111 XXXXX
2Drozdecki Jan & Klonowska Dominika 66666 X----
3Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 55555 XXXX-
4Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria 44434 XXXXX
5Pszenica Antoni & Panek Maja 22223 XXXXX
6Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia 33342 XXXXX
7Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia -----
8Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia -XXXX
9Gaworek Hubert & Więcławska Anna ----X

C: Pawelec Roman (Radom)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 11111 XX-XX
2Drozdecki Jan & Klonowska Dominika 22222 XXXXX
3Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 44555 X-XXX
4Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria 33434 XXXX-
5Pszenica Antoni & Panek Maja 56346 -----
6Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia 65663 -XXXX
7Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia XXX-X
8Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia XXXXX
9Gaworek Hubert & Więcławska Anna -----

D: Włodarczyk Marta (Łódź)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 24641 XXX-X
2Drozdecki Jan & Klonowska Dominika 35122 X--XX
3Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 12433 XXXXX
4Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria 51215 -X-X-
5Pszenica Antoni & Panek Maja 43354 -XXXX
6Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia 66566 XX---
7Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia XXXXX
8Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia --X--
9Gaworek Hubert & Więcławska Anna X-XXX

E: Pawlak Łukasz (Lublin)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 13154 XXXXX
2Drozdecki Jan & Klonowska Dominika 34542 X-XXX
3Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 42323 -X---
4Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria 21211 XXXXX
5Pszenica Antoni & Panek Maja 66435 XXX-X
6Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia 55666 X--X-
7Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia -XXXX
8Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia XXXXX
9Gaworek Hubert & Więcławska Anna -----

F: Żaliński Antoni (Warszawa)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 23143 X-XXX
2Drozdecki Jan & Klonowska Dominika 32234 XXXXX
3Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 11411 XX-XX
4Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria 45555 XXXXX
5Pszenica Antoni & Panek Maja 64322 ----X
6Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia 56666 XXXX-
7Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia --X--
8Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia -X---
9Gaworek Hubert & Więcławska Anna XXXXX

G: Psciuk Krzysztof (Gliwice)

RankCouple
1Wólkiewicz Filip & Pieróg Marta 21112 XXXXX
2Drozdecki Jan & Klonowska Dominika 53536 XXXX-
3Piotrowski Bartłomiej & Krzciuk Natalia 32221 XXXXX
4Majchrzak Michał & Lesiuk Wiktoria 14344 XXXXX
5Pszenica Antoni & Panek Maja 66655 XXXXX
6Tymoszuk Robert & Ceniuk Oliwia 45463 XXX-X
7Marszał Krzysztof & Szlachetka Klaudia ---XX
8Pospieszyński Paweł & Klimczewska Zofia -----
9Gaworek Hubert & Więcławska Anna -----

Adjudicators

A Sołowiej-Sulewska Monika Pruszków
B Kulig Krzysztof Olsztyn
C Pawelec Roman Radom
D Włodarczyk Marta Łódź
E Pawlak Łukasz Lublin
F Żaliński Antoni Warszawa
G Psciuk Krzysztof Gliwice
— dancerank.cz