Dancerank.cz is no longer maintained.

Mládež-E-STT: Podzimní pohár města Kladna

Podzimní pohár města Kladna, Sunday 2022-11-06, Kladno, Czechia (ČSTS)

Mládež-E-STT, 6 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Koťátková Šárka CZ
B Ludma Tomáš CZ
C Pixa Jiří CZ
D Pleyer Štěpán CZ
E Plšek Jan CZ
F Šimáčková Vladimíra CZ
G Tancibudek Miloš CZ

A: Koťátková Šárka (CZ)

RankCouple
1Pezinský Adam & Biletska Ioanna 111 XXX
2Stuparič Viktor & Vobořilová Adéla 323 XXX
3Štibrányi Erik & Štibrányi Gitta 242 X-X
4Boula Jindřich & Baranová Adéla 434 XXX
5Prokůpek Filip & Prokůpková Lucie -X-
6Vlasák Tomáš & Fořtová Barbora ---

B: Ludma Tomáš (CZ)

RankCouple
1Pezinský Adam & Biletska Ioanna 111 XXX
2Stuparič Viktor & Vobořilová Adéla 234 XXX
3Štibrányi Erik & Štibrányi Gitta 342 XXX
4Boula Jindřich & Baranová Adéla 423 XX-
5Prokůpek Filip & Prokůpková Lucie --X
6Vlasák Tomáš & Fořtová Barbora ---

C: Pixa Jiří (CZ)

RankCouple
1Pezinský Adam & Biletska Ioanna 111 XXX
2Stuparič Viktor & Vobořilová Adéla 333 XXX
3Štibrányi Erik & Štibrányi Gitta 222 XXX
4Boula Jindřich & Baranová Adéla 444 XX-
5Prokůpek Filip & Prokůpková Lucie --X
6Vlasák Tomáš & Fořtová Barbora ---

D: Pleyer Štěpán (CZ)

RankCouple
1Pezinský Adam & Biletska Ioanna 111 XXX
2Stuparič Viktor & Vobořilová Adéla 434 XXX
3Štibrányi Erik & Štibrányi Gitta 343 XXX
4Boula Jindřich & Baranová Adéla 222 XXX
5Prokůpek Filip & Prokůpková Lucie ---
6Vlasák Tomáš & Fořtová Barbora ---

E: Plšek Jan (CZ)

RankCouple
1Pezinský Adam & Biletska Ioanna 111 XXX
2Stuparič Viktor & Vobořilová Adéla 222 XXX
3Štibrányi Erik & Štibrányi Gitta 444 -X-
4Boula Jindřich & Baranová Adéla 333 XXX
5Prokůpek Filip & Prokůpková Lucie ---
6Vlasák Tomáš & Fořtová Barbora X-X

F: Šimáčková Vladimíra (CZ)

RankCouple
1Pezinský Adam & Biletska Ioanna 112 XXX
2Stuparič Viktor & Vobořilová Adéla 221 XXX
3Štibrányi Erik & Štibrányi Gitta 333 XXX
4Boula Jindřich & Baranová Adéla 444 XXX
5Prokůpek Filip & Prokůpková Lucie ---
6Vlasák Tomáš & Fořtová Barbora ---

G: Tancibudek Miloš (CZ)

RankCouple
1Pezinský Adam & Biletska Ioanna 111 XXX
2Stuparič Viktor & Vobořilová Adéla 344 XXX
3Štibrányi Erik & Štibrányi Gitta 432 XX-
4Boula Jindřich & Baranová Adéla 223 XXX
5Prokůpek Filip & Prokůpková Lucie --X
6Vlasák Tomáš & Fořtová Barbora ---

Adjudicators

A Koťátková Šárka CZ
B Ludma Tomáš CZ
C Pixa Jiří CZ
D Pleyer Štěpán CZ
E Plšek Jan CZ
F Šimáčková Vladimíra CZ
G Tancibudek Miloš CZ
— dancerank.cz