Mládež-D-LAT: CENA HANKOVA DOMU 6. ročník

CENA HANKOVA DOMU 6. ročník, Saturday 2020-01-18, Dvůr Králové nad Labem, Czechia (ČSTS)

Mládež-D-LAT, 9 couples, 2 rounds

Finále (5)

RankCouple Samba Chacha Rumba Jive Sum
1 Jurák Jakub & Spišiaková Aneta 22511 (1.0) 41411 (1.0) 11521 (1.0) 11211 (1.0) 4.0
2 Vojtíšek Martin & Polášková Rozálie 33134 (2.0) 23233 (2.0) 24233 (3.0) 32142 (2.0) 9.0
3 Král Filip & Doležalová Barbora 15352 (4.0) 15342 (3.0) 35354 (5.0) 24333 (3.0) 15.0
4 Čermák Tomáš & Hokrová Barbora 54245 (5.0) 32155 (4.0) 42142 (2.0) 43455 (4.0) 15.0
5 Fabián Jakub & Fialová Adéla 41423 (3.0) 54524 (5.0) 53415 (4.0) 55524 (5.0) 17.0
RankCouple A B C D E Sum
1 Jurák Jakub & Spišiaková Aneta 2411 2111 5452 1121 1111 4.0
2 Vojtíšek Martin & Polášková Rozálie 3223 3342 1221 3334 4332 9.0
3 Král Filip & Doležalová Barbora 1132 5554 3333 5453 2243 15.0
4 Čermák Tomáš & Hokrová Barbora 5344 4223 2114 4545 5525 15.0
5 Fabián Jakub & Fialová Adéla 4555 1435 4545 2212 3454 17.0

Semifinále (9)

RankCouple Samba Chacha Rumba Jive Sum
1 Král Filip & Doležalová Barbora XXXXX XXX-X XXX-X XX--X 16 / 20
2 – 4 Jurák Jakub & Spišiaková Aneta XX--- XXXX- XXXX- XXXXX 15 / 20
2 – 4 Vojtíšek Martin & Polášková Rozálie XXX-- X-XXX XXXXX XXX-- 15 / 20
2 – 4 Fabián Jakub & Fialová Adéla -XXXX -XXXX -XXXX --XXX 15 / 20
5 Čermák Tomáš & Hokrová Barbora --X-X XXX-X XXX-X ----X 11 / 20
6 Šiška Peter & Felcanová Zuzana ---XX ----X X--XX XXX-- 9 / 20
7 Suchý Filip & Nevosadová Šárka -XXX- -X-X- ---X- -X-X- 8 / 20
8 Kraus Václav & Kohoutová Adriana X--X- X---- ----- X-XXX 7 / 20
9 Skalka Daniel & Lojdová Viktorie X---X ---X- ----- ---X- 4 / 20
RankCouple A B C D E Sum
1 Král Filip & Doležalová Barbora XXXX XXXX XXX- X--- XXXX 16 / 20
2 – 4 Jurák Jakub & Spišiaková Aneta XXXX XXXX -XXX -XXX ---X 15 / 20
2 – 4 Vojtíšek Martin & Polášková Rozálie XXXX X-XX XXXX -XX- -XX- 15 / 20
2 – 4 Fabián Jakub & Fialová Adéla ---- XXX- XXXX XXXX XXXX 15 / 20
5 Čermák Tomáš & Hokrová Barbora -XX- -XX- XXX- ---- XXXX 11 / 20
6 Šiška Peter & Felcanová Zuzana --XX ---X ---X X-X- XXX- 9 / 20
7 Suchý Filip & Nevosadová Šárka ---- XX-X X--- XXXX ---- 8 / 20
8 Kraus Václav & Kohoutová Adriana XX-X ---- ---X X--X ---X 7 / 20
9 Skalka Daniel & Lojdová Viktorie X--- ---- ---- -X-X X--- 4 / 20

Adjudicators

A Beránek Jan CZ
B Mičjan Vlastimil CZ
C Němečková Miloslava CZ
D Zita Josef CZ
E Žďárský Zdeněk CZ
— dancerank.cz