Děti-II-E-KOMBI: CENA HANKOVA DOMU 6. ročník

CENA HANKOVA DOMU 6. ročník, Saturday 2020-01-18, Dvůr Králové nad Labem, Czechia (ČSTS)

Děti-II-E-KOMBI, 10 couples, 2 rounds

Finále (5)

RankCouple Waltz Quickstep Chacha Jive Polka Sum
1 Severin Jakub & Novotná Ema 12131 (1.0) 12211 (1.0) 12111 (1.0) 13111 (1.0) 32112 (1.5) 5.5
2 Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 21315 (2.0) 21123 (2.0) 21344 (3.0) 21322 (2.0) 21321 (1.5) 10.5
3 Gebert Oliver & Hesová Adéla 43443 (3.0) 33542 (3.0) 34222 (2.0) 34444 (4.0) 14533 (3.0) 15.0
4 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 54224 (4.0) 54354 (4.5) 43433 (4.0) 42253 (3.0) 53255 (5.0) 20.5
5 Mazáč Filip & Medřická Nicol 35552 (5.0) 45435 (4.5) 55555 (5.0) 55535 (5.0) 45444 (4.0) 23.5
RankCouple A B C D E Sum
1 Severin Jakub & Novotná Ema 11113 22232 12111 31111 11112 5.5
2 Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 22222 11111 31333 12422 53421 10.5
3 Gebert Oliver & Hesová Adéla 43331 33444 45245 44243 32243 15.0
4 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 55445 44323 23422 25355 44335 20.5
5 Mazáč Filip & Medřická Nicol 34554 55555 54554 53534 25554 23.5

Semifinále (10)

RankCouple Waltz Quickstep Chacha Jive Polka Sum
1 – 2 Severin Jakub & Novotná Ema XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XX-XX 24 / 25
1 – 2 Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XX-XX 24 / 25
3 Gebert Oliver & Hesová Adéla XX--X XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 23 / 25
4 Mazáč Filip & Medřická Nicol XXX-X XXX-X -X--- X-X-X X-X-X 15 / 25
5 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana -XXX- -XX-- -XX-X -XX-X -XXX- 14 / 25
6 Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion --X-- ----- X-X-X XX--- X-X-- 8 / 25
7 Hackl Tomáš & Stinková Nikola X---X ---XX X--X- ----- --X-- 7 / 25
8 Prošvic Josef & Holubová Justýna ---X- ----- ----- ---X- -X-XX 5 / 25
9 Fiala David & Bezdíčková Soňa ---X- ---X- ---X- ---X- ----- 4 / 25
10 Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara ----- X---- ----- ----- ----- 1 / 25
RankCouple A B C D E Sum
1 – 2 Severin Jakub & Novotná Ema XXXXX XXXXX XXXX- XXXXX XXXXX 24 / 25
1 – 2 Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie XXXXX XXXXX XXXX- XXXXX XXXXX 24 / 25
3 Gebert Oliver & Hesová Adéla XXXXX XXXXX -XXXX -XXXX XXXXX 23 / 25
4 Mazáč Filip & Medřická Nicol XX-XX XXX-- XX-XX ----- XX-XX 15 / 25
5 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana ----- XXXXX XXXXX X---X --XX- 14 / 25
6 Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion --XXX ---X- X-X-X ----- --X-- 8 / 25
7 Hackl Tomáš & Stinková Nikola X-X-- ----- ----X -XX-- XX--- 7 / 25
8 Prošvic Josef & Holubová Justýna ----- ----X ----- X--XX ----X 5 / 25
9 Fiala David & Bezdíčková Soňa ----- ----- ----- XXXX- ----- 4 / 25
10 Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara -X--- ----- ----- ----- ----- 1 / 25

Adjudicators

A Čermák Vlastimil CZ
B Chmel Tomáš CZ
C Mičjan Vlastimil CZ
D Němečková Miloslava CZ
E Ševčík Jiří CZ
— dancerank.cz