Jun-I-E-STT: CENA HANKOVA DOMU 6. ročník

CENA HANKOVA DOMU 6. ročník, Saturday 2020-01-18, Dvůr Králové nad Labem, Czechia (ČSTS)

Jun-I-E-STT, 13 couples, 3 rounds

Finále (7)

RankCouple Waltz Valčík Quickstep Sum
1 Král Šimon & Pfeiferová Eliška 3131121 (1.0) 3111113 (1.0) 6111211 (1.0) 3.0
2 Severin Jakub & Novotná Ema 1213316 (2.0) 1243236 (2.0) 1242122 (2.0) 6.0
3 Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 2322443 (3.0) 2322344 (3.0) 2323343 (3.0) 9.0
4 Česla Jan & Šmidrkalová Ema 5775232 (4.0) 6676657 (6.0) 5574435 (4.0) 14.0
5 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 7454575 (6.0) 5555562 (5.0) 3755674 (5.0) 16.0
6 Hájek Daniel & Fuxová Laura 6666767 (7.0) 4764421 (4.0) 4666557 (6.0) 17.0
7 Steklý Ondřej & Steklá Ella 4547654 (5.0) 7437775 (7.0) 7437766 (7.0) 19.0
RankCouple A B C D E F G Sum
1 Král Šimon & Pfeiferová Eliška 336 111 311 111 112 211 131 3.0
2 Severin Jakub & Novotná Ema 111 222 144 332 321 132 662 6.0
3 Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 222 333 222 223 433 444 343 9.0
4 Česla Jan & Šmidrkalová Ema 565 765 777 564 264 353 275 14.0
5 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 753 457 555 455 556 767 524 16.0
6 Hájek Daniel & Fuxová Laura 644 676 666 646 745 625 717 17.0
7 Steklý Ondřej & Steklá Ella 477 544 433 777 677 576 456 19.0

Semifinále (9)

RankCouple Waltz Valčík Quickstep Sum
1 Král Šimon & Pfeiferová Eliška XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 21 / 21
2 – 3 Severin Jakub & Novotná Ema XXXXXXX XXXXXXX XXXXXX- 20 / 21
2 – 3 Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie X-XXXXX XXXXXXX XXXXXXX 20 / 21
4 Steklý Ondřej & Steklá Ella XXX---X XXXXXXX X-X---X 14 / 21
5 – 7 Česla Jan & Šmidrkalová Ema XX-XX-- --X-X-X --XXXXX 12 / 21
5 – 7 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana --X-XX- XXXX-X- XXXX--- 12 / 21
5 – 7 Hájek Daniel & Fuxová Laura XX--XXX X--XX-X X---X-X 12 / 21
8 Mazáč Filip & Medřická Nicol --XX-XX -----X- -X-X-X- 8 / 21
9 Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion -X-X--- -X----- -X--XXX 7 / 21
RankCouple A B C D E F G Sum
1 Král Šimon & Pfeiferová Eliška XXX XXX XXX XXX XXX XXX XXX 21 / 21
2 – 3 Severin Jakub & Novotná Ema XXX XXX XXX XXX XXX XXX XX- 20 / 21
2 – 3 Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie XXX -XX XXX XXX XXX XXX XXX 20 / 21
4 Steklý Ondřej & Steklá Ella XXX XX- XXX -X- -X- -X- XXX 14 / 21
5 – 7 Česla Jan & Šmidrkalová Ema X-- X-- -XX X-X XXX --X -XX 12 / 21
5 – 7 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana -XX -XX XXX -XX X-- XX- --- 12 / 21
5 – 7 Hájek Daniel & Fuxová Laura XXX X-- --- -X- XXX X-- XXX 12 / 21
8 Mazáč Filip & Medřická Nicol --- --X X-- X-X --- XXX X-- 8 / 21
9 Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion --- XXX --- X-- --X --X --X 7 / 21

1. kolo (13)

RankCouple Waltz Valčík Quickstep Sum
1 – 3 Král Šimon & Pfeiferová Eliška XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 21 / 21
1 – 3 Severin Jakub & Novotná Ema XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 21 / 21
1 – 3 Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 21 / 21
4 – 5 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana XXXXXXX XXXXXXX --XXXXX 19 / 21
4 – 5 Mazáč Filip & Medřická Nicol X-XX-XX XXXXXXX XXXXXXX 19 / 21
6 Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion XX-XXX- XXXXXXX XXXXXX- 18 / 21
7 – 8 Česla Jan & Šmidrkalová Ema --XXXXX -XXXXXX X-XXXXX 17 / 21
7 – 8 Hájek Daniel & Fuxová Laura XXX-X-X -X-XXXX XXXXXXX 17 / 21
9 Steklý Ondřej & Steklá Ella --XXXX- X-X---- XXXXX-X 12 / 21
10 Vávra Michal & Fialová Markéta XX----X XX----X XX---XX 10 / 21
11 Palán František & Bursová Natálie XXX-X-X X-X-X-- -X----- 9 / 21
12 Ravonjison Martin & Hančová Kateřina -X-X-X- ---X--- ------- 4 / 21
13 Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara ------- -----X- ------- 1 / 21
RankCouple A B C D E F G Sum
1 – 3 Král Šimon & Pfeiferová Eliška XXX XXX XXX XXX XXX XXX XXX 21 / 21
1 – 3 Severin Jakub & Novotná Ema XXX XXX XXX XXX XXX XXX XXX 21 / 21
1 – 3 Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie XXX XXX XXX XXX XXX XXX XXX 21 / 21
4 – 5 Bartoš Jakub & Veverková Zuzana XX- XX- XXX XXX XXX XXX XXX 19 / 21
4 – 5 Mazáč Filip & Medřická Nicol XXX -XX XXX XXX -XX XXX XXX 19 / 21
6 Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion XXX XXX -XX XXX XXX XXX -X- 18 / 21
7 – 8 Česla Jan & Šmidrkalová Ema --X -X- XXX XXX XXX XXX XXX 17 / 21
7 – 8 Hájek Daniel & Fuxová Laura X-X XXX X-X -XX XXX -XX XXX 17 / 21
9 Steklý Ondřej & Steklá Ella -XX --X XXX X-X X-X X-- --X 12 / 21
10 Vávra Michal & Fialová Markéta XXX XXX --- --- --- --X XXX 10 / 21
11 Palán František & Bursová Natálie XX- X-X XX- --- XX- --- X-- 9 / 21
12 Ravonjison Martin & Hančová Kateřina --- X-- --- XX- --- X-- --- 4 / 21
13 Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara --- --- --- --- --- -X- --- 1 / 21

Adjudicators

A Beránek Jan CZ
B Čermák Vlastimil CZ
C Chmel Tomáš CZ
D Mertlík Petr CZ
E Němečková Miloslava CZ
F Rydl Ondřej CZ
G Zita Josef CZ
— dancerank.cz