Jun-I-E-STT: CENA HANKOVA DOMU 6. ročník

CENA HANKOVA DOMU 6. ročník, Saturday 2020-01-18, Dvůr Králové nad Labem, Czechia (ČSTS)

Jun-I-E-STT, 13 couples, 3 rounds

Adjudicators

A Beránek Jan CZ
B Čermák Vlastimil CZ
C Chmel Tomáš CZ
D Mertlík Petr CZ
E Němečková Miloslava CZ
F Rydl Ondřej CZ
G Zita Josef CZ

A: Beránek Jan (CZ)

RankCouple
1Král Šimon & Pfeiferová Eliška 336 XXX XXX
2Severin Jakub & Novotná Ema 111 XXX XXX
3Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 222 XXX XXX
4Česla Jan & Šmidrkalová Ema 565 X-- --X
5Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 753 -XX XX-
6Hájek Daniel & Fuxová Laura 644 XXX X-X
7Steklý Ondřej & Steklá Ella 477 XXX -XX
8Mazáč Filip & Medřická Nicol --- XXX
9Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion --- XXX
10Vávra Michal & Fialová Markéta XXX
11Palán František & Bursová Natálie XX-
12Ravonjison Martin & Hančová Kateřina ---
13Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara ---

B: Čermák Vlastimil (CZ)

RankCouple
1Král Šimon & Pfeiferová Eliška 111 XXX XXX
2Severin Jakub & Novotná Ema 222 XXX XXX
3Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 333 -XX XXX
4Česla Jan & Šmidrkalová Ema 765 X-- -X-
5Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 457 -XX XX-
6Hájek Daniel & Fuxová Laura 676 X-- XXX
7Steklý Ondřej & Steklá Ella 544 XX- --X
8Mazáč Filip & Medřická Nicol --X -XX
9Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion XXX XXX
10Vávra Michal & Fialová Markéta XXX
11Palán František & Bursová Natálie X-X
12Ravonjison Martin & Hančová Kateřina X--
13Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara ---

C: Chmel Tomáš (CZ)

RankCouple
1Král Šimon & Pfeiferová Eliška 311 XXX XXX
2Severin Jakub & Novotná Ema 144 XXX XXX
3Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 222 XXX XXX
4Česla Jan & Šmidrkalová Ema 777 -XX XXX
5Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 555 XXX XXX
6Hájek Daniel & Fuxová Laura 666 --- X-X
7Steklý Ondřej & Steklá Ella 433 XXX XXX
8Mazáč Filip & Medřická Nicol X-- XXX
9Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion --- -XX
10Vávra Michal & Fialová Markéta ---
11Palán František & Bursová Natálie XX-
12Ravonjison Martin & Hančová Kateřina ---
13Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara ---

D: Mertlík Petr (CZ)

RankCouple
1Král Šimon & Pfeiferová Eliška 111 XXX XXX
2Severin Jakub & Novotná Ema 332 XXX XXX
3Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 223 XXX XXX
4Česla Jan & Šmidrkalová Ema 564 X-X XXX
5Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 455 -XX XXX
6Hájek Daniel & Fuxová Laura 646 -X- -XX
7Steklý Ondřej & Steklá Ella 777 -X- X-X
8Mazáč Filip & Medřická Nicol X-X XXX
9Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion X-- XXX
10Vávra Michal & Fialová Markéta ---
11Palán František & Bursová Natálie ---
12Ravonjison Martin & Hančová Kateřina XX-
13Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara ---

E: Němečková Miloslava (CZ)

RankCouple
1Král Šimon & Pfeiferová Eliška 112 XXX XXX
2Severin Jakub & Novotná Ema 321 XXX XXX
3Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 433 XXX XXX
4Česla Jan & Šmidrkalová Ema 264 XXX XXX
5Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 556 X-- XXX
6Hájek Daniel & Fuxová Laura 745 XXX XXX
7Steklý Ondřej & Steklá Ella 677 -X- X-X
8Mazáč Filip & Medřická Nicol --- -XX
9Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion --X XXX
10Vávra Michal & Fialová Markéta ---
11Palán František & Bursová Natálie XX-
12Ravonjison Martin & Hančová Kateřina ---
13Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara ---

F: Rydl Ondřej (CZ)

RankCouple
1Král Šimon & Pfeiferová Eliška 211 XXX XXX
2Severin Jakub & Novotná Ema 132 XXX XXX
3Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 444 XXX XXX
4Česla Jan & Šmidrkalová Ema 353 --X XXX
5Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 767 XX- XXX
6Hájek Daniel & Fuxová Laura 625 X-- -XX
7Steklý Ondřej & Steklá Ella 576 -X- X--
8Mazáč Filip & Medřická Nicol XXX XXX
9Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion --X XXX
10Vávra Michal & Fialová Markéta --X
11Palán František & Bursová Natálie ---
12Ravonjison Martin & Hančová Kateřina X--
13Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara -X-

G: Zita Josef (CZ)

RankCouple
1Král Šimon & Pfeiferová Eliška 131 XXX XXX
2Severin Jakub & Novotná Ema 662 XX- XXX
3Jarkovský Nikolas & Mrňáková Viktorie 343 XXX XXX
4Česla Jan & Šmidrkalová Ema 275 -XX XXX
5Bartoš Jakub & Veverková Zuzana 524 --- XXX
6Hájek Daniel & Fuxová Laura 717 XXX XXX
7Steklý Ondřej & Steklá Ella 456 XXX --X
8Mazáč Filip & Medřická Nicol X-- XXX
9Lusk Karel & Gamza Isabella.Ion --X -X-
10Vávra Michal & Fialová Markéta XXX
11Palán František & Bursová Natálie X--
12Ravonjison Martin & Hančová Kateřina ---
13Škrobánek Ondřej & Škrobánková Lara ---

Adjudicators

A Beránek Jan CZ
B Čermák Vlastimil CZ
C Chmel Tomáš CZ
D Mertlík Petr CZ
E Němečková Miloslava CZ
F Rydl Ondřej CZ
G Zita Josef CZ
— dancerank.cz