Děti-II-E-KOMBI: Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize

Crystal cup 2019 - Taneční liga Moravskoslezské divize, Sunday 2019-12-15, Ostrava, Czechia (ČSTS)

Děti-II-E-KOMBI, 7 couples, 2 rounds

Adjudicators

A Dávidek Jakub CZ
B Greplová_Starečková Ale CZ
C Hojdan Lukáš CZ
D Chmelík Lukáš CZ
E Karásek Filip CZ
F Riedlová Michaela CZ
G Uváček Tomáš SVK

A: Dávidek Jakub (CZ)

RankCouple
1Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola 1121 XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 3313 XXXX
3Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol 4432 --XX
4Cvengroš Michal & Truchlíková Karin 2244 XX-X
5Hrivňák Tobiáš & Theimerová Eliška XXX-
6 – 7Supomo Matthias & Pokladníková Nikola ----
6 – 7Čumpelík Adam & Tkačíková Natálie ----

B: Greplová_Starečková Ale (CZ)

RankCouple
1Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola 1144 XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 4321 XXXX
3Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol 3412 XXXX
4Cvengroš Michal & Truchlíková Karin 2233 X---
5Hrivňák Tobiáš & Theimerová Eliška -X--
6 – 7Supomo Matthias & Pokladníková Nikola ---X
6 – 7Čumpelík Adam & Tkačíková Natálie --X-

C: Hojdan Lukáš (CZ)

RankCouple
1Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola 1123 XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 4311 XXXX
3Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol 3432 X-XX
4Cvengroš Michal & Truchlíková Karin 2244 -X-X
5Hrivňák Tobiáš & Theimerová Eliška XXX-
6 – 7Supomo Matthias & Pokladníková Nikola ----
6 – 7Čumpelík Adam & Tkačíková Natálie ----

D: Chmelík Lukáš (CZ)

RankCouple
1Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola 1233 XX-X
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 2111 XXXX
3Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol 3322 XXXX
4Cvengroš Michal & Truchlíková Karin 4444 XX-X
5Hrivňák Tobiáš & Theimerová Eliška --X-
6 – 7Supomo Matthias & Pokladníková Nikola --X-
6 – 7Čumpelík Adam & Tkačíková Natálie ----

E: Karásek Filip (CZ)

RankCouple
1Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola 3234 XXX-
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 2311 XXXX
3Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol 4423 --XX
4Cvengroš Michal & Truchlíková Karin 1142 XX-X
5Hrivňák Tobiáš & Theimerová Eliška ----
6 – 7Supomo Matthias & Pokladníková Nikola XXXX
6 – 7Čumpelík Adam & Tkačíková Natálie ----

F: Riedlová Michaela (CZ)

RankCouple
1Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola 4243 XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 3312 --XX
3Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol 2431 X-XX
4Cvengroš Michal & Truchlíková Karin 1124 XXXX
5Hrivňák Tobiáš & Theimerová Eliška -X--
6 – 7Supomo Matthias & Pokladníková Nikola ----
6 – 7Čumpelík Adam & Tkačíková Natálie XX--

G: Uváček Tomáš (SVK)

RankCouple
1Gajdoš Lukáš & Hrouzová Nikola 1121 XXXX
2Šenkeřík Jan & Vykopalová Helena 3433 --XX
3Konvičný Matyáš & Kabuďová Nikol 2212 XXXX
4Cvengroš Michal & Truchlíková Karin 4344 XX--
5Hrivňák Tobiáš & Theimerová Eliška ---X
6 – 7Supomo Matthias & Pokladníková Nikola ----
6 – 7Čumpelík Adam & Tkačíková Natálie XXX-

Adjudicators

A Dávidek Jakub CZ
B Greplová_Starečková Ale CZ
C Hojdan Lukáš CZ
D Chmelík Lukáš CZ
E Karásek Filip CZ
F Riedlová Michaela CZ
G Uváček Tomáš SVK
— dancerank.cz